Antiquariaat
Henk van der Burg
Poezie
/ Poetry
|
Afbeelding |
PRIJS |
BOEKNUMMER |
AUTEUR |
TITEL |
UITGAVE |
OPMERKINGEN |
|
€ 10,00 |
17223 |
Aafjes, Bertus |
Het gevecht met de muze, |
Stols Rijswijk, 1940, karton 50 blz.1e
druk, Helikon 2 . |
Debuut |
|
|
|
€ 10,00 |
26 |
Aafjes, Bertus |
Het zanduur van de dood, |
Stols Rijswijk, 1941, karton 44 blz.1e
druk, Helikon 13 300 ex. |
. |
|
|
€ 10,00 |
6585 |
Aafjes, Bertus |
Het zanduur van de dood, |
Stols Rijswijk, 1941, karton 44 blz.1e druk,
Helikon 13 300 ex. |
Exlibris |
|
|
€ 10,00 |
60 |
Achterberg, Gerrit |
Achtergebleven gedichten, |
Querido Amsterdam, 1980, linnen met
stofomslag 36 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 7,00 |
63 |
Achterberg, Gerrit |
Autodroom, |
Querido Amsterdam, 1954, oorspr. omslag
28 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
4370 |
Achterberg, Gerrit |
Autodroom, |
Querido Amsterdam, 1954, oorspr. omslag
28 blz.1e druk, , . . |
omslag licht verkleurd, naam op schutblad, |
|
|
€ 25,00 |
26402 |
Achterberg, Gerrit |
Ballade van de gasfitter, |
B. Bakker Amsterdam, 1953, paperback met
flappen 24 blz.1e druk, Maatstafdeeltje 4 . |
. |
|
|
€ 10,00 |
12938 |
Achterberg, Gerrit |
Blauwzuur, |
Bakker/Daamen 's Gravenhage, 1969, linnen
met stofomslag 40 blz.1e druk, , . . |
. |
|
€ 20,00 |
66 |
Achterberg, Gerrit |
Cenotaaf, |
Querido Amsterdam, 1953, oorspr. omslag
46 blz.1e druk, , . 1000 ex. |
oplage 1000 genummerde exemplaren, rugje
licht verkleurd, |
|
|
|
€ 10,00 |
20268 |
Achterberg, Gerrit |
CENOTAAF, |
Querido Amsterdam, 1953, oorspr. omslag 46
blz.1e druk, , . 1000 ex. |
oplage 1000 genummerde exemplaren, omslag
verkleurd, |
|
|
€ 8,00 |
23714 |
Achterberg, Gerrit |
Commentaar op Achterberg. Opstellen van jonge
schrijvers over de poezie van Gerrit Achterberg, verzameld door Fokke
Sierksma, |
Daamen 's Gravenhage, 1948, halflinnen
262 blz.1e druk, , . . |
ex libris binnenplat, |
|
|
€ 5,00 |
8487 |
Achterberg, Gerrit |
CRYPTOGAMEN: Eiland der ziel, Dead end,
Osmose, Thebe, |
Stols 's Gravenhage, 1946, linnen 296
blz.1e druk, , . . |
Pagina's gevlekt. |
|
|
€ 25,00 |
69 |
Achterberg, Gerrit |
CRYPTOGAMEN: Eiland der ziel, Dead end,
Osmose, Thebe, |
Stols 's Gravenhage, 1946, linnen met
licht besch. stofomslag 296 blz.1e druk, , . . |
exlibris |
|
|
€ 10,00 |
15525 |
Achterberg, Gerrit |
De zaterdag staat nog helemaal open, |
Avalon Pers Woubrugge, 1999, ingenaaid 8 blz.1e
druk, , . 235 ex. |
ter gelegenheid van de jaarwisseling
1999-2000, |
|
|
€ 10,00 |
24075 |
Achterberg, Gerrit |
Dead end, |
Stols Rijswijk, 1940, karton 40 blz.1e
druk, Helikon 4 . |
Ex libris en naam binnenplat, rugje iets
los |
|
|
€ 10,00 |
26408 |
Achterberg, Gerrit |
Doornroosje, |
Kroonder Bussum, 1947, karton 36 blz.1e
druk, Bayard Reeks . . |
omslag licht verkleurd, |
|
|
€ 15,00 |
12415 |
Achterberg, Gerrit |
Doornroosje, |
Kroonder Bussum, 1947, karton 36 blz.1e
druk, Bayard Reeks . . |
stempels schutblad |
|
€ 15,00 |
71 |
Achterberg, Gerrit |
Doornroosje, |
Kroonder Bussum, 1947, karton 36 blz.1e druk,
Bayard Reeks . . |
ex libris binnenplat, |
|
|
|
€ 15,00 |
15523 |
Achterberg, Gerrit |
Drie jeugdgedichten, |
Avalon Pers Woubrugge, 1996, ingenaaid 8
blz.1e druk, , . 250 ex. |
t.g.v. de jaarwisseling 1996/97, |
|
|
€ 10,00 |
17944 |
Achterberg, Gerrit |
Drie versies van Vincent..., |
Avalon Pers Woubrugge, 1984, ingenaaid 6
blz.1e druk, , . 275 ex. |
Ter gelegenheid van de jaarwisseling
1984/85, |
|
|
€ 10,00 |
2922 |
Achterberg, Gerrit |
Energie, |
Van Dishoeck Bussum, 1946, bewerkt linnen
56 blz.1e druk, , . 950 ex. |
Oplage 950 exemplaren op Hollandsch
papier, naam op schutblad, |
|
|
€ 5,00 |
76 |
Achterberg, Gerrit |
Energie, |
Van Dishoeck Bussum, 1946, bewerkt linnen
56 blz.1e druk, , . 950 ex. |
Oplage 950 exemplaren op Hollandsch
papier. |
|
|
€ 5,00 |
77 |
Achterberg, Gerrit |
EURYDICE, |
Het Spectrum Utrecht, 1946, ingenaaid 36
blz.2e druk, , . . |
1e druk is illegaal verschenen. |
|
|
€ 5,00 |
20976 |
Achterberg, Gerrit |
Eurydice, |
Het Spectrum Utrecht, 1946, ingenaaid 36
blz.2e druk, , . . |
1e druk is illegaal verschenen. Naam
schutblad. |
|
|
€ 10,00 |
15421 |
Achterberg, Gerrit |
EURYDICE, |
Het Spectrum Utrecht, 1946, ingenaaid 36
blz.2e druk, , . . |
1e druk is illegaal verschenen. Omslag
verkleurd, |
|
|
€ 5,00 |
79 |
Achterberg, Gerrit |
Existentie, |
Stols 's Gravenhage, 1946, halflinnen 72
blz.1e druk, , . 1000 ex. |
oplage 1.000 exx., Een aantal blz.
gevlekt, |
|
|
€ 20,00 |
15684 |
Achterberg, Gerrit |
Existentie, |
Stols 's Gravenhage, 1946, halflinnen 72
blz.1e druk, , . 1000 ex. |
oplage 1.000 exx., ex libris binnenplat, |
|
|
€ 5,00 |
24254 |
Achterberg, Gerrit |
EXISTENTIE, |
Stols 's Gravenhage, 1946, halflinnen met
licht besch. stofomslag 72 blz.1e druk, , . 1000 ex. |
oplage 1.000 exx., blz. gevlekt, |
|
|
€ 5,00 |
81 |
Achterberg, Gerrit |
Fiatproef van "Spel van de wilde
jacht", deze facsimile uitgave van de drukproef van "Spel van de
wilde jacht". |
Jan Vermeulen Slijk-Ewijk, 1980,
ingenaaid met omslag 78 blz.1e druk, , . 1000 ex. |
Uitgegeven door de G.Achterberg-kring
t.g.v. 75e geboortedag in een oplage van 1000 ex., |
|
|
€ 20,00 |
24076 |
Achterberg, Gerrit |
Limiet, |
Van Dishoeck Bussum, 1945, linnen 36
blz.1e druk, , . 850 ex. |
oplage 850 genummerde exemplaren. Op
papier van Pannekoek. Schutbladen verkleurd, |
|
|
€ 5,00 |
90 |
Achterberg, Gerrit |
Ode aan Den Haag, |
Bakker/Daamen 's Gravenhage, 1953,
ingenaaid met omslag 24 blz.1e druk, Maatstafdeeltje 3 . |
. |
|
|
€ 20,00 |
27546 |
Achterberg, Gerrit |
Ode, |
Exponent Bedum, 1989, ingenaaid 12 blz.1e
druk, , . 160 ex. |
illustraties Menno Wielinga, genummerd, |
|
|
€ 25,00 |
26420 |
Achterberg, Gerrit |
Osmose, Een bundel gedichten |
Stols Rijswijk, 1941, linnen 48 blz.1e
druk, , . 300 ex. |
. |
|
|
€ 20,00 |
10975 |
Achterberg, Gerrit |
OSMOSE. Een bundel gedichten |
Stols Rijswijk, 1941, halflinnen 48
blz.1e druk, , . 300 ex. |
oplage 300 exemplaren, |
|
|
€ 25,00 |
93 |
Achterberg, Gerrit |
OSMOSE. Een bundel gedichten |
Stols Rijswijk, 1941, linnen met licht
besch. stofomslag 48 blz.1e druk, , . 300 ex. |
oplage 300 exemplaren, licht verkleurd, |
|
|
€ 15,00 |
26422 |
Achterberg, Gerrit |
Oude cryptogamen, |
Querido Amsterdam, 1951, linnen 208
blz.1e druk, , . . |
ex libris binnenplat, |
|
|
€ 35,00 |
26424 |
Achterberg, Gerrit |
Reiziger doet golgotha, |
Mansarde Pers ., 1943, oorspr. omslag 12 blz.1e
druk, Illegale uitgave / secret printing / de Jong . . |
De jong nr. 27, tekeneningen van
BANTZINGER, roestvlekjes, |
|
|
€ 60,00 |
11039 |
Achterberg, Gerrit |
SINTELS, |
Bayard Pers ., 1944, ingenaaid 26 blz.1e druk,
Illegale uitgave / secret printing / de Jong 28 . |
. |
|
|
€ 25,00 |
19704 |
Achterberg, Gerrit |
SINTELS, |
Bayard Pers ., 1944, ingenaaid 26 blz.1e
druk, Illegale uitgave / secret printing / de Jong 28 . |
De Jong 28. Schutbladen gevlekt. |
|
€ 20,00 |
14159 |
Achterberg, Gerrit |
Sneeuwwitje, |
Querido Amsterdam, 1949, karton 48 blz.1e
druk, , . . |
rugje verkleurd, |
|
|
|
€ 25,00 |
7843 |
Achterberg, Gerrit |
SPEL VAN DE WILDE JACHT, |
Querido Amsterdam, 1957, karton 78 blz.1e
druk, , . 1250 ex. |
oplage 1250 genummerde exemplaren.
Bandontwerp Gerrit NOORDZIJ, |
|
|
€ 20,00 |
26428 |
Achterberg, Gerrit |
Stof, |
Stols 's Gravenhage, 1946, karton 40
blz.1e druk, Helikon 23 300 ex. |
. |
|
|
€ 5,00 |
15524 |
Achterberg, Gerrit |
Vier versies, |
Avalon Pers Woubrugge, 1990, ingenaaid 8
blz.1e druk, , . 295 ex. |
t.g.v. de jaarwisseling 1990/91, |
|
|
€ 5,00 |
6079 |
Achterberg, Gerrit / e.a. |
UTRECHT IN DICHTERLIJK LICHT, |
. Zeist, 1996, linnen met stofomslag 96
blz.1e druk, , . . |
Uitgave stichting Achterland, |
|
|
€ 5,00 |
118 |
ADAMA van SCHELTEMA C.S., |
VERZAMELDE GEDICHTEN, |
Brusse Rotterdam, 1934, bewerkt linnen
316 blz.2e druk, , . . |
Naam en ex libris op schutblad. |
|
€ 8,00 |
15813 |
Ady, Endre / Pollak, Rudolf |
Bloed en goud, gedichten. Vertaald uit
het Hongaarsch en ingeleid door Rudolf Pollak, |
Becht Amsterdam, z.j., oorspr. omslag 56
blz.1e druk, , . . |
met opdracht en gesigneerd dpoor Rudolf
Pollak, |
|
|
|
€ 8,00 |
20820 |
Albazzaz, Ali |
De ober van mijn dromen, |
. Rotterdam, 2003, paperback z.p. blz.1e
druk, , . . |
Beta Imaginations, |
|
|
€ 5,00 |
6463 |
Alberts, A. |
OP DEZE PLEK HEEFT EEN GEDICHT GESTAAN (vijftien
prenten op drie gedichten), |
Veen Utrecht, 1988, oorspr. omslag 72
blz.1e druk, , . . |
. |
|
€ 10,00 |
20967 |
Andreus, Hans |
Aarde, |
Holland Amsterdam, 1962, ingenaaid met
licht beschadigde omslag 32 blz.1e druk, Serie De Windroos 64 . |
. |
|
|
|
€ 5,00 |
353 |
Andreus, Hans |
Groen land, |
Holland Amsterdam, 1961, ingenaaid met omslag
49 blz.1e druk, Serie De Windroos 60 . |
. |
|
|
€ 5,00 |
15596 |
Andreus, Hans |
Groen land, |
Holland Amsterdam, 1961, ingenaaid met
omslag 49 blz.1e druk, Serie De Windroos 60 . |
Naam schutblad, |
|
|
€ 5,00 |
17870 |
Andreus, Hans |
HET EXPLOSIEVE UUR, |
Bakker/Daamen 's Gravenhage, 1955,
oorspr. omslag 28 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 30,00 |
17247 |
Andreus, Hans |
Italie, |
Stols 's Gravenhage, 1952, oorspr. omslag
32 blz.1e druk, , . . |
Omslagontwerp en twee illustraties van
LUCEBERT, ex libris biineplat, |
|
|
€ 45,00 |
19482 |
Andreus, Hans |
Italie, |
Stols 's Gravenhage, 1952, oorspr. omslag
32 blz.1e druk, , . . |
Omslagontwerp en twee illustraties van LUCEBERT,
Vlekjes schutblad en titelpagina. |
|
€ 30,00 |
26443 |
Andreus, Hans |
Italie, |
Stols 's Gravenhage, 1952, oorspr. omslag
32 blz.1e druk, , . . |
Omslagontwerp en twee illustraties van
LUCEBERT, Naam titelpagina, |
|
|
|
€ 5,00 |
358 |
Andreus, Hans |
LUISTEREN MET HET LICHAAM..., |
De Beuk Amsterdam, 1960, oorspr. omslag
32 blz.1e druk, , . . |
Deel 5 van de 8e serie A, |
|
|
€ 5,00 |
17879 |
Andreus, Hans |
MISSCHIEN, |
De Beuk Amsterdam, 1956, ingenaaid 46
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
367 |
Andreus, Hans |
Schilderkunst |
De Beuk Amsterdam, 1954, oorspr. omslag
36 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
17880 |
Andreus, Hans |
SCHILDERKUNST, |
De Beuk Amsterdam, 1954, oorspr. omslag
36 blz.1e druk, , . . |
naam binnenzijde omslag, |
|
|
€ 5,00 |
19074 |
Andreus, Hans |
Vehikel, |
Holland Haarlem, 1972, ingenaaid 48
blz.1e druk, , . . |
Naam schutblad. Omslag iets beduimeld. |
|
|
€ 5,00 |
369 |
Andreus, Hans / Simon VINKENOOG, |
TWEESPRAAK. Dialoog in versvorm, |
Stols 's Gravenhage, 1956, oorspr. omslag
38 blz.1e druk, , . . |
. |
|
€ 45,00 |
10658 |
Arends, Jan |
Gedichten, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1965, pocket 48
blz.1e druk, Literaire Pocket 132 . |
. |
|
|
|
€ 40,00 |
17396 |
Arends, Jan |
GEDICHTEN, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1965, pocket 48
blz.1e druk, Literaire Pocket 132 . |
Exlibris. Randjes verkleurd. |
|
€ 30,00 |
9146 |
Aristophanes / Claus, Hugo |
Lysistrata. Nederlandse bewerking
doornHugo Claus, |
Pink Editions & Productions
Antwerpen, 1982, linnen 79 blz.1e druk, , . . |
met illustraties, |
|
|
|
€ 90,00 |
28767 |
ASDER H., |
KEUZE. Opgedragen verzen. ASDER is
pseudoniem voor H.A. Sinclair de Rochemont, |
L.Boucher 's Gravenhage, 1939, karton 62
blz.2e druk, , . . |
met een kopergrifprent van John BUCKLAND
WRIGHT, |
|
€ 60,00 |
13810 |
Auden, W.H. |
Drie gedichten, vertaald door Hugo
Roeffaers, |
Arethusa Pers Herber Blokland Baarn,
1983, ingenaaid 12 blz.1e druk, , . 100 ex. |
2 litho's van Pavel Roucka, genummerde
oplage, dit is nr. 10, |
|
|
|
€ 12,00 |
20952 |
Baaren, Theo van |
Een wereld van as, |
Meulenhoff Amsterdam, 1981, oorspr.
omslag 80 blz.1e druk, , . . |
met opdracht: "In de hoop dat ze
terugkomt" en gesigneerd. |
|
|
€ 10,00 |
24907 |
Balkt, H.H. ter |
Verkeerde raadhuizen, |
Gelderse Culturele Raad Arnhem, 1986,
paperback met flappen 84 blz.1e druk, , . . |
Gelderse Cahiers nr. 2. Etsen Ronald
Tolman, |
|
|
€ 5,00 |
22606 |
BASTET F.L., |
GEDICHTEN, |
Arb.pers Amsterdam, 1960, ingenaaid met
omslag 66 blz.1e druk, Boekvink . . |
. |
|
|
€ 450,00 |
28979 |
Baudelaire, Charles |
Une selection des fleurs du mal, met origineel grafiek |
De Gaillarde Pers Zutphen, 1976, linnen z.p.
blz.1e druk, , . 125 ex. |
Dit bibliophiele album is de 5e uitgave
van De Gaillarde Pers met 12 originele etsen van Jeanne BIERUMA OOSTING,
oplage 125 genummerde en GESIGNEERDE (door de kunstenares) exemplaren, |
|
€ 40,00 |
21848 |
Bayar, Maris /
Backer, Marcel / Cnodder, Remi De / Ferket, Chris |
Zes schilders - Zes Dichters |
. Antwerpen, 1976, oorspr. omslag 13
blz.1e druk, , . . |
Ruysbeek, Erik Van / Vercammen, Jan /
Landuyt, Octave / Burssens, Jan / Dierickx, Karel / Elias, Etienne, Raveel,
Roger, Roobjee / 13 losse bladen in een map, met foto's, Openkring - Gent,
Oranjehuis - Antwerpen |
|
|
€ 40,00 |
20188 |
Bayar, Maris / Chevalier, Louise |
Les Chevaliers Bayard, een cyvlus
gedichten van Maris Bayer, |
Contramine Antwerpen, 1977, oorspr.
omslag z.p. blz.1e druk, , . 75 ex. |
met frontispice en bladopschik in
foto-litho door Fotogravure De Schutter van Louise Chevalier, bibliofiele
uitgave, genummerd en gesigneerd door de medewerkers, |
|
|
|
€ 20,00 |
23386 |
Beatrijs, |
Beatrijs. Een middeleeuwsche legende, |
Stols Maastricht, 1937, halflinnen 64
blz.1e druk, , . . |
met houtsneden van V. STUYVAERT, exlibris |
|
|
€ 5,00 |
645 |
Benoit, Jacques |
Ex corde, |
Sijthoff Leiden, 1949, ingenaaid 68
blz.2e druk, , . . |
gewijzigde druk, |
|
|
€ 15,00 |
20514 |
Beranova, Jana |
Initiatieven. Jana Beranova schreef de
tekst bij de houtgravures van C.A. Verhees en Walter, |
De Slof-Pers ., 1975, ingenaaid 20 blz.1e
druk, , . 100 ex. |
Genummerde exemplaren, dit is nr. 47, |
|
|
€ 12,00 |
9572 |
Berg, Arie van den / e.a., |
Avondretour Utrecht 20 april 1978, |
Reflex Utrecht, 1978, ingenaaid met
omslag 28 blz.1e druk, , . 250 ex. |
Oplage 25o genummerde exemplaren, |
|
|
€ 5,00 |
669 |
BERGE H.C. ten, |
NIEUWE GEDICHTEN, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1981, paperback
60 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
667 |
Berge, H.C. ten |
Op een mat van gele veren. Poezie
vertalingen 1968-2003, |
Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam,
2005, paperback 284 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
11951 |
Bernlef, J. |
Vreemde wil, gedichten, |
Querido Amsterdam, 1994, paperback met
flappen 64 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 8,00 |
744 |
Besten, Ad den |
Poezie om te zingen, |
Boekencentrum Zoetermeer, 1998, paperback
276 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 9,00 |
756 |
Beversluis, Martien |
CHIMERA'S een dramatisch gedicht, |
Tijdstroom Lochem, (1937), bewerkt linnen
126 blz.1e druk, , . . |
Boekversiering door Nans AMESZ. |
|
|
€ 8,00 |
760 |
Beversluis, Martien |
De bellenblazer, |
H. ten Brink's Uitgevers-Mij Arnhem,
1931, bewerkt linnen 100 blz.1e druk, , . 1250 ex. |
band-
en boekversiering Nans Amesz, |
|
€ 15,00 |
763 |
Beversluis, Martien |
De hamer gods een treurspel in verzen
over G.Savonarola, , |
Uitgeverij P. Vink Antwerpen, 1952, oorspr.
omslag 138 blz.1e druk, , . . |
omslagontwerp Jac. PRINCE. Met opdracht
en gesigneerd door Martien Beversluis, |
|
|
|
€ 8,00 |
13402 |
Beversluis, Martien |
De krans der uren, een bundel ontroerende
verzen, waarin opgenomen gedeelten uit de correspondentie tussen hem en Okke
Jager, |
Callenbach Nijkerk, z.j., linnen 196
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
768 |
Beversluis, Martien |
De zeeuwsche lier met woord vooraf
Mr.P.Dieleman, |
Callenbach Nijkerk, 1940, karton 86
blz.1e druk, , . . |
met illustraties, bandtekening Karel
HOEKENDIJK, |
|
|
€ 10,00 |
757 |
Beversluis, Martien |
Genoch? Wirken fen Martien Beversluis ut
syn Aanklacht forfryske troch J.M. Yestra, |
H. ten Brink's Uitgevers-Mij Arnhem,
z.j., linnen 66 blz.1e druk, , . . |
De platen binne nei skilderwirken fen
Willem van Schaik, |
|
|
€ 8,00 |
783 |
Beversluis, Martien |
Het zaad. Een sonnettenkrans, |
Uitg.Mij De Gulden Ster Amsterdam, 1944,
ingenaaid 44 blz.1e druk, , . . |
met bibliografie, |
|
|
€ 5,00 |
772 |
Beversluis, Martien |
Liederen van den arbeid, |
Arb.pers Amsterdam, 1929, bewerkt linnen
64 blz.1e druk, , . . |
bandteekening en illustraties van NANS
AMESZ, |
|
|
€ 18,00 |
22546 |
Beversluis, Martien |
Ons aller eigen. Een bundel verzen, |
Brand Hilversum, 1941, ingenaaid 48
blz.1e druk, , . . |
Omslag Karel HOEKENDIJK, |
|
|
€ 5,00 |
774 |
Beversluis, Martien |
STIL WATER, |
Stockum 's Gravenhage, 1956, gebonden 60
blz.1e druk, Niet in de handel / Not issued for sale . . |
Illustraties Ina RAHUSEN. Ranjes
verkleurd. |
|
|
€ 10,00 |
777 |
Beversluis, Martien |
Verzen, |
Van Dishoeck Bussum, 1922, bewerkt linnen
94 blz.1e druk, , . . |
Rugje vervaagd |
|
|
€ 8,00 |
820 |
Biet, Bea A. |
Een lied voor amsterdam. Gedichten over
amsterdam bijeengebracht dooe B. Riet, |
De Telg Amsterdam, 1946, linnen 72 blz.1e
druk, , . . |
Paginagrote illustraties van R.M.
Gompertz, |
|
|
€ 5,00 |
819 |
BIEZEN Jan, |
OMTRENT DE VROUWEN IN HAAR DIE IK
LIEFHAD, |
De Beuk Amsterdam, 1977, ingenaaid 68
blz.1e druk, , . . |
genummerd 157/200, GESIGNEERD, |
|
|
€ 5,00 |
6304 |
Bilderdijk, Mr. Willem |
MENGELINGEN derde deel, |
Johannes Allart Amsterdam, 1804,
gekartonneerd 176 blz.1e druk, , . . |
Nummertje op rug geplakt. |
|
|
€ 5,00 |
843 |
BINNENDIJK D.A.M., |
MIJN EN DIJN gedichten, |
Meulenhoff Amsterdam, 1941, ingenaaid 46
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
21569 |
BINNENDIJK D.A.M., |
OOG IN OOG kwatrijnen, |
Meulenhoff Amsterdam, 1946, ingenaaid 48 blz.1e
druk, Serie De Ceder 2 . |
Een van de luxe GESIGNEERDE ex.
Naametiket op schutblad. |
|
|
€ 5,00 |
22976 |
Block, Lut de |
De luwte van het late middaguur, |
Arb.pers Amsterdam / Antwerpen, 2002,
paperback 64 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
902 |
BLOEM J.C., |
SINTELS, |
Stols 's Gravenhage, 1945, halflinnen 20
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 8,00 |
23993 |
Bloem, J.C. |
Verzamelde gedichten, |
Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam,
1991, paperback 274 blz.10e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
908 |
Bloem, Rein |
Part en deel, gekozen gedichten, |
Athenaeum-Polak & Van Gennep
Amsterdam, 1977, linnen met stofomslag 74 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
19388 |
Bloem, Rein |
SCENARIOS, |
Meulenhoff Amsterdam, 1970, oorspr.
omslag 48 blz.1e druk, , . . |
. |
|
€ 10,00 |
15675 |
Bloem, Rein / Andriessen, Cees |
Cees Andriessen / Houtsneden en Rein
Bloem / Met Welke Ogen |
. Brummen, 1990, oorspr. omslag 16 blz.1e
druk, , . . |
Uitgegeven door de Stichting Signature
Uitgevers van Grafiek. Signature-Reeks nr. 2, |
|
|
|
€ 25,00 |
912 |
Blok, Alexander /
Timmer, Charles B. |
Zeven gedichten, vertaald uit het
Russisch door Charles B. Timmer, |
Avalon Pers Woubrugge, 1988, ingenaaid 24
blz.1e druk, , . 95 ex. |
. |
|
€ 150,00 |
175 |
Blonk, Jaap |
Liederen Uit De Hemel, |
. Amsterdam, 1993, oorspr. omslag z.p.
blz.1e druk, , . . |
meerkleurendruk, Poezie Perdu no. 4, De
uitgave bestaat uit een bundel en een cd, samengevoegd in een doos met op de bovenkant
in zeefdruk een tekening van Lucebert, De teksten, composities en
improvisaties van Jaap Blonk werden typografisch geinterpreteerd door
Jan-Maarten Buissant, |
|
|
€ 8,00 |
939 |
Boekraad, Leo |
Eeuwig seizoen, |
Eigen beheer ., 1978, halflinnen z.pag.
blz.1e druk, , . 250 ex. |
genummerd exemplaar. Met tekeningen van
Geert Jan van Oostende, |
|
|
|
€ 5,00 |
976 |
BOER Julius de, |
LUCINA IN LIEF EN LEED. Moderne romance
in stanza's, |
Van Loghum Slaterus Arnhem, 1961, linnen
56 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
23325 |
BOL Johan van der, |
DE ACHTERKANT VAN DE SPIEGEL, |
De Beuk Amsterdam, 1974, ingenaaid 24 blz.1e
druk, , . . |
Met OPDRACHT en GESIGNEERD. |
|
|
€ 5,00 |
23324 |
BOL Johan van der, |
DE NIEUWE ICARUS, gedichten en
tekeningen, |
De Beuk Amsterdam, 1978, ingenaaid z.p.
blz.1e druk, , . . |
Met OPDRACHT en GESIGNEERD. |
|
|
€ 5,00 |
23322 |
BOL Johan van der, |
DE VOGEL IN DE WACHTKAMER, |
De Beuk Amsterdam, 1959, ingenaaid 24
blz.1e druk, , . . |
Met OPDRACHT en GESIGNEERD. Kreukje. |
|
|
€ 35,00 |
22376 |
Boon, Louis Paul |
De kleine Eva uit de Kromme Bijlstraat, |
Arb.pers Amsterdam, 1956, ingenaaid met
omslag 42 blz.1e druk, Boekvink . . |
. |
|
|
€ 30,00 |
14300 |
Boon, Louis Paul |
Verzamelde gedichten, |
Arb.pers Amsterdam, 1980, linnen met stofomslag
88 blz.1e druk, , . 4500 ex. |
. |
|
|
€ 25,00 |
1183 |
Boon, Louis Paul |
Verzamelde gedichten, |
Arb.pers Amsterdam, 1980, linnen met
stofomslag 88 blz.1e druk, , . 4500 ex. |
Naam en datum op schutblad |
|
|
€ 25,00 |
15517 |
BORGER E.A., |
DICHTERLIJKE NALATENSCHAP ten deele nooit
gedrukt, |
. 's Gravenhage, 1836, karton 142 blz.1e
druk, , . . |
Met portret. Ietsje vochtschade, Exlibris |
|
|
€ 5,00 |
1334 |
BOURBON Louis de, |
HET NEGENDE UUR, |
Meulenhoff Amsterdam, 1950, linnen 76
blz.1e druk, Ceder Editie 24 . |
. |
|
|
€ 5,00 |
20815 |
Bourgonje, Fleur |
Hartenbeest, |
Arb.pers Amsterdam / Antwerpen, 2009,
paperback 66 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
25349 |
Boutens, P.C. |
Goetrhe 's Ifigeneia in Taurus de
nederlandse verzen overgezet door P.C. Boutens, |
Uitg.mij Oceanus 's Gravenhage, 1942,
karton 93 blz.1e druk, , . . |
. |
|
€ 10,00 |
21303 |
Boutens, P.C. |
Praeludien. Verspreide gedichten, |
Kampen & Zoon Amsterdam, 1911,
oorspr. omslag 132 blz.2e druk, , . . |
. |
|
|
|
€ 5,00 |
1376 |
Boutens, P.C. |
TUSSCHENSPELEN, |
L.Boucher 's Gravenhage, 1942, halflinnen
108 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 75,00 |
11062 |
Boutens, P.C. |
Verzamelde werken, Zeven delen, |
Joh. Enschede en Zonen Haarlem, 1943/54, linnen
ca.2500 blz.1e druk, , . 940 ex. |
oplage 940 genummerde exemplaren. De
banden zijn wat licht gevlekt. 2 delen stempel schutblad verder een goede
set, |
|
|
€ 95,00 |
28893 |
Boutens, P.C. |
Verzamelde werken, Zeven delen, |
Joh. Enschede en Zonen Haarlem, 1943/54,
linnen ca.2500 blz.1e druk, , . 940 ex. |
oplage 940 genummerde exemplaren. Mooie
set, naam schutblad, |
|
€ 10,00 |
1381 |
Boutens, P.C. |
Zeven tegen Thebai. Naar het grieks van
Aischylos vertaald door P.C. Boutens, |
Brusse Rotterdam, 1928, ingenaaid 61
blz.1e druk, , . . |
Typografie S.H. de Roos, omslag licht
verkleurd, naam op schutblad, |
|
|
|
€ 5,00 |
1431 |
Brabander, Gerard den |
DE HOLLE MAN, |
W.L. Salm & Co. Amsterdam, 1945,
halflinnen met licht besch. stofomslag 24 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
1436 |
Brabander, Gerard den |
GEBROKEN LIER, |
Leopold 's Gravenhage, 1937, oorspr. omslag
32 blz.1e druk, De Vrije Bladen 14/5 . |
. |
|
|
€ 5,00 |
19454 |
Brabander, Gerard den |
Gedichten, |
Bayard Pers ., 1945, ingenaaid 44 blz.1e
druk, Illegale uitgave / secret printing / de Jong 108 . |
De Jong 108, |
|
|
€ 5,00 |
25144 |
Brabander, Gerard den |
GESPLETEN VUUR, |
Kampen & Zoon Amsterdam, 1959,
oorspr. omslag 44 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
1438 |
Brabander, Gerard den |
Materie-man. Een bundel verzen, |
Kampen & Zoon Amsterdam, z.j.,
halflinnen 64 blz.1e druk, , . . |
naam schutblad, |
|
|
€ 10,00 |
25145 |
Brabander, Gerard den |
NIETS NIEUWS, |
Strengholt Amsterdam, 1956, ingenaaid met
omslag 24 blz.1e druk, , . . |
GESIGNEERD, |
|
|
€ 5,00 |
1440 |
Brabander, Gerard den |
PARIJSCHE SONNETTEN, |
Republiek der Letteren Amsterdam, 1947,
halflinnen 24 blz.1e druk, , . . |
naam schutblad, |
|
|
€ 5,00 |
1441 |
Brabander, Gerard den |
RECAPITULATIE, |
Kampen & Zoon Amsterdam, 1952,
oorspr. omslag 44 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
1443 |
Brabander, Gerard den |
SONNETTEN, |
. Haarlem, 1946, halflinnen 40 blz.1e
druk, , . . |
omslag licht verkleurs, |
|
|
€ 5,00 |
13932 |
Bram de dichter, |
Bram de dichter, |
Eigen beheer Rotterdam, 1999, geniet 12
blz..e druk, Nieuwjaarsgeschenk . . |
Millenniumgeschenk door Antiquariaat Henk
van der Burg aangeboden aan zijn clientele. Omslag en illustratie Steven H.
van den Brand, |
|
|
€ 10,00 |
22999 |
Braudigom, Maria |
Gedichten. Publicatie collectief
Stromboli, |
Eigen beheer Utrecht, 1991, paperback 20
blz.1e druk, , . . |
Met opdracht en gesigneerd door de
auteur, |
|
|
€ 65,00 |
29554 |
Bredero |
Brederoo-Album Feestnommer van
Oud-Holland onder redactie van N. de Roever. Tweede jaargang met bijdragen
van Jan ten Brink, Ch. M. Dozy, G. Kalff, J.A. Worp, N. de Roever en J.H.W.
Unger, |
Gebroeders Binger Amsterdam, 1885,
halflinnen 100 blz.1e druk, , . . |
met portret en facsimile op geschept
papier, |
|
|
€ 50,00 |
1509 |
Bredero, Gerbrand adriaenszoon |
Spaanschen brabander, |
Stichting de Roos Utrecht, 1973, linnen
124 blz.1e druk, , . 175 ex. |
afm. 30x24,5 cm., oplage 175 genummerde
exemplaren, illustraties getekend door Lex METZ, typografie Dick DOOIJES, |
|
|
€ 5,00 |
18435 |
Bredero, Gerbrand Adriaenz., |
Verspreid werk Verzameld en toegelicht
door G. STUIVELING, Voltooid door B.C. DAMSTEEGT, |
Nijhoff Leiden, 1986, linnen 356 blz.1e
druk, , . . |
deel van de werken van Gerbrand
Adriaensz. Bredero. |
|
€ 7,00 |
21390 |
Brederode, G.A. / tekstverz. Dr.A.A.van Rijnbach |
Groot Lied-Boek van G.A. Brederode, naar
de oorspronkelijke uitgave van 1622.: Tekstverzorging en inleiding van Dr.
A.A. van Rijnbach, |
Donker Bilthoven, 1944, bewerkt linnen
373 blz..e druk, , . . |
exlibris |
|
|
€ 15,00 |
13795 |
Browning Elizabeth Barrett |
Sonnets from the
Portuguese and seven other poems, |
Stichting de Roos Utrecht, 1957, linnen
88 blz.1e druk, , . 175 ex. |
I van de 175 genummerde exemplaren, |
|
|
€ 15,00 |
19287 |
Bruynseraede, Marc / Legrand J.M. |
Voces intimae. Gedichten Marc
Bruynseraede en Plastische werken van J.M. Legrand, |
. ., 1978, oorspr. omslag z.pag. blz.1e druk,
, . 250 ex. |
Deus ex Machina uitgave. Genummerd en
gesigneerd door auteur en kunstenaar met een opdracht van de auteur, |
|
|
|
€ 5,00 |
13826 |
Buch, Boudewijn - Maatstaf |
Neniae in Maatstaf 1982/8-9 blz. 79 t/m
83, |
Arb.pers Amsterdam, 1982, oorspr. omslag
5 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
1739 |
Buddingh', Cees |
De tweede zestig, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1979, linnen met
stofomslag 72 blz.1e druk, , . . |
. |
|
€ 30,00 |
28565 |
Buddingh', Cees |
Het geirriteerde lied, |
Stols Rijswijk, 1941, karton 46 blz.1e
druk, Helikon 12 300 ex. |
. |
|
|
|
€ 10,00 |
1760 |
Buddingh', Cees |
LATERAAL, |
Holland Amsterdam, 1957, ingenaaid met
omslag 28 blz.1e druk, Serie De Windroos 43 . |
. |
|
€ 395,00 |
22268 |
Budingh' Cees - Proefdruk, |
De laarzen der Mohikanen of Niet goed,
geld terug, Proefdruk met correcties van de hand van Cees Buddingh', |
De Semaphore-Pers Dordrecht, 1941,
oorspr. omslag 36 blz.1e druk, , . . |
Proefdruk met correcties van de hand van
Cees Buddingh', Is in 1941 illegaal uitgegeven zie De Jong nr.126, |
|
|
|
€ 8,00 |
1785 |
Buitendijk, Dr.W.J.C. |
Nederlandse strijdzangen (1525 - 1648), |
Tjeenk Willink / Noorduijn Culemborg,
1977, paperback 224 blz.2e druk, , . . |
Herziene druk. Illustraties. |
|
|
€ 10,00 |
14482 |
Burrett, Anthony |
Trumpets from the steep, |
. Amsterdam, 1986, paperback met flappen
48 blz.1e druk, , . . |
uitgegeven door ADM International &
Alpha Design. Gesigneerd, |
|
|
€ 10,00 |
28794 |
Burssens, Gaston |
HET NEUSJE VAN DE INKTVIS, gekeurd door
K.Jonckheere en H.C.Kool, |
Stols 's Gravenhage, 1956, linnen met
licht besch. stofomslag 308 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
1812 |
Burssens, Gaston |
HET NEUSJE VAN DE INKTVIS, gekeurd door
K.Jonckheere en H.C.Kool, |
Stols 's Gravenhage, 1956, linnen 308
blz.1e druk, , . . |
Naam schutblad. |
|
|
€ 5,00 |
28789 |
Burssens, Gaston |
POSTHUME VERZEN, |
Stols 's Gravenhage, 1962, linnen met
stofomslag 128 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
18409 |
Cairo, Edgar |
A Nowtoe Foe Mi ai/ IN De nood Van Het
Aangezicht |
In de Knipscheer Haarlem, 1980, paperback
32 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 20,00 |
17674 |
CAMPERT Jan, |
HUIS EN HERBERG, |
Stols Rijswijk, 1941, karton 42 blz.1e
druk, Helikon 15 . |
Naam en datum binnenplat/schutblad.
Randjes verkleurd. |
|
|
€ 25,00 |
25153 |
CAMPERT Jan, |
HUIS EN HERBERG, |
Stols Rijswijk, 1941, karton 42 blz.1e
druk, Helikon 15 . |
. |
|
|
€ 10,00 |
1857 |
CAMPERT Jan, |
VERZAMELDE GEDICHTEN 1922-1943, |
Stols 's Gravenhage, 1947, linnen 376
blz.1e druk, , . . |
Naam en Ex libris op schutblad, |
|
|
€ 5,00 |
20916 |
Campert, Remco |
BERCHTESGADEN, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1953, ingenaaid
met beschadigde omslag 32 blz.1e druk, , . . |
Beschadiging langs bovenrandje. |
|
|
€ 10,00 |
1862 |
Campert, Remco |
BERCHTESGADEN, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1953, ingenaaid
met beschadigde omslag 32 blz.1e druk, Ultimatumreeks . . |
Voorplat gevlekt. |
|
|
€ 85,00 |
1869 |
Campert, Remco |
Dichter, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1995, linnen met
stofomslag 666 blz.1e druk, , . . |
Gesigneerd, |
|
|
€ 5,00 |
1870 |
Campert, Remco |
DIT GEBEURDE OVERAL / HOERA, HOERA, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1968, oorspr.
omslag 80 blz.1e druk, , . . |
Gezamenlijke druk. |
|
|
€ 5,00 |
1882 |
Campert, Remco |
Met man en muis, |
De Beuk Amsterdam, 1955, oorspr. omslag
32 blz.1e druk, De Beuk A-3 . |
Deel 3 van de serie A, |
|
|
€ 5,00 |
1883 |
Campert, Remco |
Mijn leven's liederen / Mijn levens
liederen, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1968, oorspr.
omslag 32 blz.1e druk, , . . |
Randjes beschadigd. |
|
|
€ 7,00 |
24001 |
Campert, Remco |
Mijn leven's liederen / Mijn levens
liederen, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1968, oorspr.
omslag 32 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
11542 |
Campert, Remco |
Ratapan lamento, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1999, paperback
met flappen 112 blz.1e druk, , . . |
Tekst in het Nederlands en Bahasa
Indonesia, |
|
|
€ 7,00 |
1924 |
Carmiggelt, Simon |
De gedichten, |
Arb.pers Amsterdam, 1974, linnen met
licht besch. stofomslag 104 blz.1e druk, , . . |
1e druk van deze uitgave, |
|
|
€ 10,00 |
19314 |
Cats, Jacob |
Keur uit de gedichten van Jacob Cats, Met
een inleiding van Garmt Stuiveling, |
. Amsterdam, 1961, halflinnen 104 blz.1e
druk, , . . |
Uitgave van de Amsterdamse Grafische
School. |
|
|
€ 5,00 |
2101 |
Charles, J.B. |
DE GEDICHTEN TOT 1963, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1963, paperback
192 blz.1e druk, Literaire Reuzenpocket 66 . |
typografie Karel BEUNIS, naam schutblad. |
|
|
€ 10,00 |
2117 |
Chaucer, Geoffrey |
TROILUS EN CRISEYDE. Gedicht omstreeks
1385 en nu verdietst door A.J. Barnouw, |
Tjeenk Willink Haarlem, 1955, linnen 304
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
2146 |
Claus, Hugo |
Alibi, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1985, linnen met
licht besch. stofomslag 84 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
2147 |
Claus, Hugo |
Almanak, 366 knittelverzen, één voor
iedere dag van het schrikkeljaar, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1982, paperback
366 blz.1e druk, , . . |
. |
|
€ 575,00 |
11819 |
Claus, Hugo |
Almanak. 366 knittelverzen |
Cornamona pers Amsterdam, 1982, linnen
396 blz.1e druk, , . 60 ex. |
Een van de 10 h.c. exemplaren bestemd voor
auteur en uitgever. De oplage is totaal zestig exemplaren gebonden in een
franse band van blauw oasisleder en gemarmerde schutbladen, in bijpassende
cassette met goudopdruk, |
|
|
€ 125,00 |
22026 |
Claus, Hugo |
Beelden, Met bijdragen van o.a. F. de
Vree, C. Nooteboom, |
Mercatorfond Antwerpen, 1988, bewerkt
linnen 256 blz.1e druk, , . . |
In cassette. Veel illustraties in kleur.
Zeer fraai, |
|
|
|
€ 10,00 |
2158 |
Claus, Hugo |
De wangebeden, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1978, linnen met
stofomslag 88 blz.1e druk, , . . |
1e gezamenlijke druk, |
|
|
€ 10,00 |
2162 |
Claus, Hugo |
Een geverfde ruiter, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1961, paperback 98
blz.1e druk, Literaire Reuzenpocket 16 . |
. |
|
|
€ 5,00 |
12484 |
Claus, Hugo |
Figuratief, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1973, oorspr.
omslag 52 blz.1e druk, , . . |
achterplat ietje besch., |
|
€ 990,00 |
15143 |
Claus, Hugo |
Fuga, Met acht originele litho's door
Hugo Claus |
. Hasselt, 1979, map . blz.1e druk, , . . |
Eerste en enige editie. Fuga werd gedrukt
in opdracht van uitg. De volle maan in december 1979, De cyclus van 8
haikoes, gezet uit de Times, en 8 lithografieën werden gedrukt door het
atelier De Schutter te Antwerpen op Arches 250 gram, Elke litho met de hand genummerd en
gesigneerd. De mappen, in Japans Iamane papier, werden vervaardigd door AGC,
te Deurne-Antwerpen. Oplage 300 genummerde en genaamtekende exemplaren en 26
exemplaren buiten reeks gemerkt A-Z, Er bestaan exemplaren met op de map de
auteursnaam afgedrukt op 7 cm, maar ook groter op 23 cm. Dit is nr.
157/300 in een map met de auteursnaam
afgedrukt op 23 cm, |
|
|
|
€ 12,00 |
2165 |
Claus, Hugo |
Gedichten 1969 - 1978, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1979, paperback
308 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
2170 |
Claus, Hugo |
Het teken van de hamster, |
Uitgeverij Lotus Antwerpen, 1979, linnen
met stofomslag 80 blz.1e druk, , . . |
met 27 aquarellen en tekeningen van Jan
VANRIET, |
|
|
€ 30,00 |
27030 |
Claus, Hugo |
Sonnetten, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1987, linnen 38
blz.1e druk, , . 500 ex. |
ter gelegenheid van de jaarwisseling
1986-1987, genummerd exemplaar, |
|
€ 70,00 |
2188 |
Claus, Hugo |
Sporen, |
Den Gulden Engel Wommelgem, 1987,
ingenaaid met omslag z.pag. blz.1e druk, , . . |
Bibliofiele uitgave. Met tekeningen door
Hugo Claus. in diverse kleuren alsook het handschrift op transparant papier, |
|
|
€ 595,00 |
17186 |
Claus, Hugo |
Van de koude grond, met 6 litho's van
Hugo Claus, |
Ziggurat Antwerpen, 1978, oorspr. omslag
16 blz.1e druk, , . 100 ex. |
dit is nummer 12, |
|
|
|
€ 5,00 |
29518 |
Claus, Hugo |
Van horen zeggen, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1972, linnen met
stofomslag 80 blz.2e druk, , . . |
. |
|
€ 675,00 |
14935 |
Claus, Hugo / Sannes, Sanne |
Oog om oog |
De Bezige Bij Amsterdam, 1964, gebonden
z.p. blz.1e druk, , . . |
Foto's van Sanne sannes, Tekst Hugo Claus
naar de gedichten van Macedonios e.a., |
|
|
|
€ 15,00 |
22500 |
Claus, Hugo / Selleslags, Herman |
Oktober '43, Foto's Rik Selleslags, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1998, halflinnen
met stofomslag 60 blz.1e druk, , . . |
27 Gedichten met 27 foto's. 27,5 x 20,5
cm. |
|
|
€ 7,00 |
29696 |
Claus, Hugo Vanriet, Jan |
Zeezucht |
. Antwerpen, 2003, oorspr. omslag 60
blz.1e druk, , . . |
uitgegeven voor de werelddag van het boek
met illustraties van Jan van RIET, |
|
€ 45,00 |
17850 |
Coljee, Jan |
Dr. Jelle Zijlstra en het randschrift van
de gulden, |
Arethusa Pers Herber Blokland Baarn,
1983, ingenaaid 24 blz.1e druk, , . 100 ex. |
Met kopergravure van Lou STRIK. 44e
uitgave van de Arethusa Pers Herbert Blokland, oplage 100 genummerde
exemplaren. |
|
|
|
€ 5,00 |
2264 |
CONRAD Patrick, |
ROSE MON CHAMEAU Een oorlogsverhaal, |
Arb.pers Amsterdam, 1976, oorspr. omslag
z.p. blz.2e druk, , . 500 ex. |
Deze herdruk werd in 1976 gedrukt in
opdracht van Pink editions & productions te Antwerpen en de Arbeiderspers
te Amsterdam. Oplage 500 genummerde exemplaren. |
|
|
€ 10,00 |
16374 |
COSTA Da, |
DA COSTA'S KOMPLEETE DICHTWERKEN
uitgegeven door J.P.Hasebroek, |
Sijthoff Leiden, z.j., bewerkt linnen 944
blz.7e druk, , . . |
Met portret, 3 Delen. |
|
|
€ 5,00 |
3982 |
Cramer, Rie |
VERZEN VAN VERZET, |
Leopold 's Gravenhage, 1945, ingenaaid 48
blz.1e druk, , . . |
omslag l.verkleurd, |
|
|
€ 10,00 |
20887 |
Cremers, Marie |
Weerlichten. Verzamelde gedichten, |
Boosten & Stols Maastricht, 1925,
linnen 132 blz.1e druk, , . 570 ex. |
genummerd |
|
|
€ 5,00 |
24699 |
Cruz, San Juan de la |
Poesias gezangen. |
De Gemeenschap Utrecht, 1931, ingenaaid
122 blz.1e druk, , . . |
roestvlekjes. Genummerd exemplaar. nr.
473 / 500 |
|
|
€ 125,00 |
21383 |
Cuney, Waring |
Puzzles, Selected
and introduced by Paul Breman, ill. Ru van Rossem, |
Stichting de Roos Utrecht, 1960, cassette
80 blz.1e druk, , . 175 ex. |
Oplage 175 genummerde exemplaren.
Houtsneden van Ru van Rossem, Typografie Henk KRIJGER. In cassette, |
|
|
€ 7,00 |
7921 |
DABROWSKI Lutek, |
. . . IN DE STAD TE WONEN EN IEDERE AVOND
DE POLKA DANSEN, |
Eigen beheer Rotterdam, 1998, geniet 52
blz.1e druk, , . 150 ex. |
door een jonge Rotterdamse dichter in
eigen beheer uitgegeven in een oplage van 150 exx., |
|
|
€ 7,00 |
7424 |
Dabrowski, Lutek |
Herfstige pretdagen en prettige herfstdagen, |
Eigen beheer Rotterdam, 1996, geniet 40
blz.1e druk, , . 200 ex. |
door een jonge Rotterdamse dichter in
eigen beheer uitgegeven in een oplage van 200 exx., |
|
€ 25,00 |
17906 |
Dali, Salvador |
L'amour et la mémoire, |
. ., 1998, ingenaaid 29 blz.,e druk, , .
. |
Editions Le Verre du Temps.
Collection L'Ordalie, 5 illustrations hors texte de Gérard Besset. |
|
|
|
€ 10,00 |
15538 |
DANIELS, O.P. Dr. L.M.Fr., |
HET LIED VAN DEN VREDE, |
Uitgeverij In den Toren Naarden,
z.j.(1945), halflinnen 164 blz.1e druk, , . 750 ex. |
Genummerd exemplaar. Top van het rugje
iets beschadigd |
|
€ 8,00 |
20360 |
Deel, T. van |
Gedichten kijken. Een bloemlezing
beeldgedichten, |
. Voorburg, 1987, paperback 46 blz.1e
druk, , . . |
Uitgave van Prisma-Lectuurvoorlichting
t.g.v. jaarwisseling 1987-1988, genummerde oplage, |
|
|
|
€ 20,00 |
25385 |
Dehaene, M.J. |
Toegang tot de tuin, |
. ., 1979, geniet 32 blz.1e druk, , . 200
ex. |
Uitgegeven door het Open Atelier De
Westerhelling. Illustraties van J. Bossaert, Genummerd en gesigneerd door de
dichteres, |
|
|
€ 5,00 |
20466 |
Dehaene, Marie-Jose |
Hooglied met tekenngen van Gonda Aelst, |
. ., z.j., geniet 32 blz.1e druk, , . . |
Uitgegeven door het Open Atelier De
Westerhelling. |
|
|
€ 10,00 |
22024 |
Dendermonde, Max |
TIJDELIJK ISOLEMENT, |
Stols Rijswijk, 1941, karton 48 blz.1e
druk, Helikon 14 . |
. |
|
|
€ 20,00 |
22404 |
Deneer, Cor |
Zigeunerkoor, |
. ., 1944, ingenaaid 16 blz.1e druk,
Schildpadreeks, Illegale uitgave / secret printing . 150 ex. |
de Jong no. 176. Gesigneerd |
|
|
€ 10,00 |
23070 |
Dicke, Otto / Bouma, Hans |
Nuchter landschap, |
Bosch & Keuning Baarn, 1979, oorspr.
omslag z.p. blz.1e druk, , . . |
Met tekeningen van Otto DICKE, |
|
|
€ 5,00 |
15504 |
DIJK Pier van, |
HELLESLAT, |
Eigen beheer ., 1967, paperback z.p.
blz.1e druk, , . . |
GESIGNEERD |
|
€ 70,00 |
2901 |
Dijk, Stef van |
Vaste lijnen bevatten alles, |
Eigen beheer Amsterdam, 1984, linnen 24
blz.1e druk, , . 30 ex. |
aaibaar linnen, met 11 linoleumsnedes van
Thea BOONSTRA, oplage 30 ex., GENUMMERD en GESIGNEERD door zowel de dichter
als de kunstenares, |
|
|
|
€ 10,00 |
11255 |
DONKER Anthonie, |
ACHERON, |
Bij Hijman, Stenfert Kroeze & van der
Zande Arnhem, 1926, oorspr. omslag 16 blz.1e druk, , . . |
DEBUUT, Naam schutblad |
|
|
€ 5,00 |
9581 |
DONKER Anthonie, |
DE BEVREEMDING, |
Van Loghum Slaterus Arnhem, 1953, linnen
122 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
2943 |
DONKER Anthonie, |
DE BEVREEMDING, |
Van Loghum Slaterus Arnhem, 1953, linnen
met stofomslag 122 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
2946 |
DONKER Anthonie, |
DE DRAAD VAN ARIADNE, |
Bij Hijman, Stenfert Kroeze & van der
Zande Arnhem, 1930, bewerkt linnen 48 blz.1e druk, , . . |
Rugje iets verkleurd. |
|
|
€ 5,00 |
21730 |
DONKER Anthonie, |
DE DRAAD VAN ARIADNE, |
Bij Hijman, Stenfert Kroeze & van der
Zande Arnhem, 1930, halflinnen 48 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
5576 |
DONKER Anthonie, |
DE GRONDTOON, een keuze uit de gedichten, |
Querido Amsterdam, 1963, linnen met stofomslag
84 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
2953 |
DONKER Anthonie, |
GEBROKEN LICHT, |
Van Loghum Slaterus Arnhem, 1934,
ingenaaid 64 blz.1e druk, , . . |
Randjes ietsje verkleurd. |
|
|
€ 10,00 |
15520 |
DONKER Anthonie, |
GRENZEN, |
Bij Hijman, Stenfert Kroeze & van der
Zande Arnhem, 1928, halflinnen 48 blz.1e druk, , . . |
Gedrukt op pannekoekpapier. Naam
schutblad |
|
|
€ 10,00 |
10763 |
DONKER Anthonie, |
GRENZEN, |
Bij Hijman, Stenfert Kroeze & van der
Zande Arnhem, 1929, bewerkt linnen 64 blz..e druk, , . . |
1e gezamenlijke druk. groen linnen met goud, Gedrukt op
pannekoekpapier. |
|
|
€ 5,00 |
2955 |
DONKER Anthonie, |
HET STERRENBEELD, |
Van Loghum Slaterus Arnhem, 1946,
ingenaaid 48 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
3106 |
DONKER Anthonie, |
ORCUS EN ORPHEUS, |
Van Loghum Slaterus Arnhem, 1941,
halflinnen 48 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
15475 |
DRIJVER Ab, |
WAT WILDE IK OOK WEER ZEGGEN, |
Eigen beheer Assen, 1980, geniet 56
blz.1e druk, , . 50 ex. |
. |
|
|
€ 10,00 |
13700 |
DUBIE Norman - RUSSE Vivien, |
THE FUNERAL, VT Z
PRESS Calais, |
. ., 1998, ingenaaid 12 blz.1e druk, , .
200 ex. |
Illustratie van Vivien Russe, |
|
|
€ 5,00 |
29596 |
Dubois, Pierre H. |
Het gemis, |
Stols 's Gravenhage, 1942, karton 40
blz.1e druk, Atlantis-Reeks 7 400 ex. |
. |
|
|
€ 10,00 |
3073 |
Dubois, Pierre H. |
Quia absurdum, |
Stols 's Gravenhage, 1947, karton 68
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 7,00 |
3075 |
Dubois, Simone |
Van de aarde, |
Exponent ., 1987, oorspr. omslag 4 blz.1e
druk, , . 115 ex. |
Met de hand gezet en gedrukt. Oplage 115
genummerde exemplaren, |
|
|
€ 5,00 |
28730 |
Duinkerken, Anton van |
TOBIAS MET DEN ENGEL: Binnen den tijd -
Bezuiden Valencijn - Onder de bloeiende jasmijn, |
Het Spectrum Utrecht, z.j.(1946), karton
128 blz.1e druk, , . . |
onafgesneden, |
|
|
€ 5,00 |
16797 |
Duinkerken, Anton van (vertaling en
inl.), |
KERK IN BLADERGROEN door Francis JAMMES, |
Het Spectrum Utrecht, z.j.(1945), halflinnen
56 blz.1e druk, , . . |
Tweekleurendruk, zwart en groen, Ietsje
roest, Stempel titelpagina. |
|
|
€ 5,00 |
3137 |
DULLAERT Heiman, |
ENKELE GEDICHTEN VAN HEIMAN DULLAERT, |
Bij Hijman, Stenfert Kroeze & van der
Zande Arnhem, 1923, bewerkt linnen 48 blz.1e druk, , . . |
keurbundels uit het Nederlandsche
lierdicht onder leiding van J. Greshoff, |
|
€ 8,00 |
15183 |
Dungen, Margriet van den |
Een hoekje in glas |
Eigen beheer ., 1983, oorspr. omslag z.p.
blz.1e druk, , . . |
losbladig in mapje |
|
|
|
€ 87,00 |
11221 |
DUODUO, |
EEN SCHRIJFTAFEL IN DE VELDEN, |
Meulenhoff Amsterdam, 1991, ingenaaid 80
blz.1e druk, , . . |
Pseudoniem van Li Shizheng, Randjes
verkleurd, |
|
|
€ 50,00 |
25429 |
Eeden, Frederik van |
VAN DE PASSIELOOZE LELIE waarbij zijn
opgenomen de "Enkele Verzen, |
Versluys Amsterdam, 1901, linnen 160
blz.1e druk, , . . |
Naam schutblad |
|
|
€ 20,00 |
15516 |
EEKHOUT Jan H., |
EILAND DER BALLINGSCHAP, |
. Breskens, z.j.(1957), ingenaaid 56
blz.1e druk, , . . |
Beperkte oplage, Gesigneerd en
verbeteringen aangebracht met pen door de dichter |
|
|
€ 10,00 |
3276 |
EGGINK Clara, |
SCHADUW EN WATER, |
De Vrije Bladen ., 1934, oorspr. omslag
32 blz.1e druk, De Vrije Bladen 11/3 . |
DEBUUT, Platten niet fris. |
|
|
€ 10,00 |
9050 |
EGGINK Clara, |
SCHADUW EN WATER, |
De Vrije Bladen ., 1934, oorspr. omslag
32 blz.1e druk, De Vrije Bladen 11/3 . |
DEBUUT, Rugje onder- en bovenzijde iets
beschaddigd |
|
|
€ 5,00 |
20670 |
Eggink, Clara |
Tussen Euphraat en Tigris, |
Stols 's Gravenhage, 1947, karton 32 blz.1e
druk, Helikon 33 . |
. |
|
|
€ 8,00 |
19769 |
Eijkelboom, J. |
De gouden man, |
Arb.pers Amsterdam, 1982, paperback met
flappen 60 blz.1e druk, , . . |
. |
|
€ 15,00 |
21258 |
Eijsselsteijn, Lidy van |
Zouden wij ooit weten Een in Memoriam, |
Leopold 's Gravenhage, 1974, ingenaaid 38
blz.1e druk, , . . |
Met opdracht en gesigneerd |
|
|
€ 10,00 |
3297 |
Eilander, Gerrit |
Je bent niet weggegaan, |
Ypse Fecit Deventer, 1987, ingenaaid 4
blz.1e druk, , . 50 ex. |
oplage 50 genummerde en gesigneerde
exemplaren, |
|
|
|
€ 5,00 |
29409 |
Ellen |
Het lied van de smart, |
Versluys Amsterdam, 1896, bewerkt linnen
134 blz.3e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
13085 |
ELLEN, |
VAN EENEN KONINGSZOON, |
Querido Amsterdam, 1923, ingenaaid 62
blz.1e druk, , . . |
platten ietsje smoez., |
|
|
€ 5,00 |
577 |
Emants, Marcellus |
GODENSCHEMERING, een gedicht, |
Tjeenk Willink Haarlem, 1910, bewerkt
linnen 102 blz.3e druk, , . . |
Naam titelpagina. |
|
|
€ 5,00 |
19610 |
EMMENS J.A., |
AUTOBIOGRAFISCH WOORDENBOEK, |
Oorschot Amsterdam, 1963, ingenaaid 54
blz.1e druk, , . . |
Randjes bruin |
|
|
€ 5,00 |
20979 |
EMMENS J.A., |
AUTOBIOGRAFISCH WOORDENBOEK, |
Oorschot Amsterdam, 1963, ingenaaid 54
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
22154 |
Engelman, Jan |
Het Bittermeer |
Querido Amsterdam, 1969, oorspr. omslag
26 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
3404 |
Engelman, Jan |
NOODWEER, |
Querido Amsterdam, z.j.(1942), halflinnen
44 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
3481 |
EYBERS Elisabeth, |
EINDER, |
Querido Amsterdam, 1977, paperback 64
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
17261 |
Eybers, Elisabeth |
Dryfsand |
Querido Amsterdam, 1987, paperback 42
blz.2e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
17262 |
Eybers, Elisabeth |
Rymdwang, |
Querido Amsterdam, 1987, paperback 48
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
15496 |
EYCK Robert van, |
PERPETUAL TREASON Poems, |
The Somerset
Press Sidcot, 1939, halflinnen 32 blz.1e druk, , . 210
ex. |
Beperkte oplage, Genummerd exemplaar,
Datum schutblad |
|
|
€ 25,00 |
5657 |
Eyck, P.N. van |
BENADERINGEN, vertaalde gedichten
1916-1940, |
Stols 's Gravenhage, 1940, halflinnen 72 blz.1e
druk, Illegale uitgave / secret printing / de Jong 260 . |
De oplaag is niet in de handel. Genummerd
exemplaar. Naam schutblad |
|
|
€ 25,00 |
3487 |
Eyck, P.N. van |
BENADERINGEN, vertaalde gedichten
1916-1940, |
Stols 's Gravenhage, 1940, halflinnen 72
blz.1e druk, Illegale uitgave / secret printing / de Jong 260 . |
De oplaag is niet in de handel. Genummerd
exemplaar. Randjes verkleurd |
|
|
€ 5,00 |
3488 |
Eyck, P.N. van |
BENADERINGEN, vertaalde gedichten
1916-1943, |
Stols 's Gravenhage, 1950, linnen met
stofomslag 72 blz.2e druk, , . 500 ex. |
Oplage is 500 exemplaren. Deze 2e druk is
de eerste handelseditie, |
|
|
€ 10,00 |
13609 |
Eyck, P.N. van |
Broeder Bernard, |
Stols 's Gravenhage, 1946, ingenaaid 30
blz.1e druk, , . 250 ex. |
Genummerd, |
|
|
€ 8,00 |
3491 |
Eyck, P.N. van |
De sterren, |
Van Dishoeck Bussum, 1911, ingenaaid 76
blz.1e druk, , . . |
onafgesneden, |
|
|
€ 10,00 |
20400 |
Eyck, P.N. van |
DE TUIN, |
Stols 's Gravenhage, 1945, ingenaaid met
omslag 22 blz.1e druk, , . 340 ex. |
GENUMMERD, |
|
|
€ 5,00 |
3493 |
Eyck, P.N. van |
HERWAARTS gedichten 1920-1945, |
Nijgh & van Ditmar Amsterdam, 1949,
karton met licht beschadigde omslag 168 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 8,00 |
20391 |
Eyck, P.N. van |
Meesters, zeven gedichten, |
Stols 's Gravenhage, 1945, halflinnen 86
blz.1e druk, , . . |
Gedrukt op oud Hollands papier |
|
|
€ 5,00 |
3504 |
Eyck, P.N. van |
VERZEN 1940, |
L.Boucher 's Gravenhage, 1946, halflinnen
56 blz.2e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
3505 |
Eyck, P.N. van |
VOORBEREIDING, |
Van Dishoeck Bussum, 1926, halflinnen 38
blz.1e druk, , . 520 ex. |
Exlibris |
|
|
€ 15,00 |
12610 |
Eyck, Robert van |
PERPETUAL TREASON Poems, |
The Somerset
Press Sidcot, 1939, halflinnen 32 blz.1e druk, , . 210
ex. |
Beperkte oplage, Genummerd exemplaar, |
|
|
€ 10,00 |
29214 |
Festen, Theo |
Begin van spreken, |
De Oude Degel Rijswijk, 1965, paperback
met flappen 18 blz.1e druk, , . 50 ex. |
genummerd en gesigneerd, |
|
|
€ 35,00 |
13730 |
Fontaine, J. de la |
Tales and novels
with original etchings by Clara TICE, |
William Godwin New York, 1933, linnen met
licht besch. stofomslag 270 blz.1e druk, , . . |
met illustraties, |
|
|
€ 5,00 |
3673 |
Franquinet, Robert |
Charaksis, |
Stols 's Gravenhage, 1946, ingenaaid 36
blz.1e druk, , . 1000 ex. |
onafgesneden, |
|
|
€ 10,00 |
28819 |
GEEL Chr. J. van, |
Spinroc en andere verzen, |
Oorschot Amsterdam, 1958, linnen 148
blz.1e druk, , . . |
Debuut |
|
|
€ 5,00 |
3756 |
GEEL Chr. J. van, |
Spinroc en andere verzen, |
Oorschot Amsterdam, 1958, linnen met
beschadigde stofomslag 148 blz.1e druk, , . . |
DEBUUT, naam schutblad, |
|
|
€ 7,00 |
3759 |
Geel, Chr. J. van |
Vluchtige verhuizing, |
Athenaeum-Polak & Van Gennep
Amsterdam, 1976, paperback 52 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 12,00 |
11935 |
Geel, Chr. Van |
Spinroc en andere verzen, |
Oorschot Amsterdam, 1958, linnen met licht
besch. stofomslag 148 blz.1e druk, , . . |
DEBUUT, |
|
|
€ 5,00 |
25156 |
GELDER Jan van, |
DROOM EN WERKELIJKHEID, |
Stols 's Gravenhage, 1946, karton 32
blz.1e druk, Helikon 32 . |
. |
|
|
€ 5,00 |
5494 |
GELLINGS Paul, |
DE VAL VAN VERF EN ROEST, |
Arb.pers Amsterdam, 1993, paperback met
flappen 62 blz.1e druk, , . 700 ex. |
. |
|
|
€ 75,00 |
29003 |
Geraldy, Paul |
Toi et Moi. Edition ornee de 33
lithographies en couleurs par Edy Legrand, |
Librairie Stock Paris, 1935, oorspr.
omslag 162 blz.1e druk, , . . |
rugje licht beschadigd, verder goed
exemplaar, |
|
|
€ 15,00 |
18151 |
Gerhardt, Ida |
De hovenier |
Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam,
1972, linnen met stofomslag 80 blz.3e druk, , . . |
herzien door de dichteres, |
|
|
€ 15,00 |
29663 |
Gerhardt, Ida |
De ravenveer, |
Athenaeum-Polak & Van Gennep
Amsterdam, 1970, linnen met stofomslag 44 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
3842 |
Gerhardt, Ida |
De ravenveer, |
Athenaeum-Polak & Van Gennep
Amsterdam, 1978, linnen met stofomslag 44 blz.2e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
3843 |
Gerhardt, Ida |
De slechtvalk, |
Athenaeum-Polak & Van Gennep
Amsterdam, 1972, linnen met stofomslag 76 blz.2e druk, , . . |
. |
|
|
€ 15,00 |
3845 |
Gerhardt, Ida |
De zomen van het licht, |
Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam,
1983, linnen met licht besch. stofomslag 96 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 12,00 |
4556 |
Gerhardt, Ida |
Het levend monogram, |
Athenaeum-Polak & Van Gennep
Amsterdam, 1973, linnen met stofomslag 78 blz.3e druk, , . . |
. |
|
|
€ 15,00 |
3849 |
Gerhardt, Ida |
Het sterreschip, |
Athenaeum-Polak & Van Gennep
Amsterdam, 1979, linnen met stofomslag 56 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
29187 |
Gerhardt, Ida |
Het sterreschip, |
Athenaeum-Polak & Van Gennep
Amsterdam, 1979, linnen met stofomslag 56 blz.2e druk, , . . |
. |
|
|
€ 12,00 |
16192 |
Gerhardt, Ida |
Kwatrijnen in opdracht, |
Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam,
1971, linnen met stofomslag 64 blz.3e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
3852 |
Gerhardt, Ida |
Twee uur: de klokken antwoorden elkaar, |
Athenaeum-Polak & Van Gennep
Amsterdam, 1980, linnen met stofomslag 16 blz.3e druk, , . . |
1e gebonden druk. |
|
|
€ 40,00 |
12881 |
Gerhardt, Ida |
Verzamelde gedichten, |
Athenaeum-Polak & Van Gennep
Amsterdam, 1980, linnen met stofomslag 770 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 40,00 |
17105 |
Gerhardt, Ida |
Verzamelde gedichten, |
Athenaeum-Polak & Van Gennep
Amsterdam, 1985, linnen met stofomslag 890 blz.1e druk, , . . |
exlibris |
|
|
€ 10,00 |
28709 |
Gerhardt, Ida |
Vijf vuurstenen, |
Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam,
1979, linnen met stofomslag 72 blz.2e druk, , . . |
. |
|
|
€ 15,00 |
17126 |
Gerhardt, Ida |
Vijf vuurstenen, |
Athenaeum-Polak & Van Gennep
Amsterdam, 1974, linnen met stofomslag 72 blz.1e druk, , . . |
naam schutblad |
|
|
€ 5,00 |
19763 |
Gerhardt, Ida |
Vijf vuurstenen, |
Athenaeum-Polak & Van Gennep
Amsterdam, 1979, linnen met stofomslag 72 blz.2e druk, , . . |
lichte verkleuring, |
|
|
€ 15,00 |
19764 |
Gerhardt, Ida |
Vroege verzen, |
Athenaeum-Polak & Van Gennep
Amsterdam, 1978, linnen met licht besch. stofomslag 164 blz.1e druk, , . . |
toegevoegd kaartje uitgever |
|
€ 8,00 |
3855 |
Gerlach, Eva |
Een kopstaand beeld, |
Arb.pers Amsterdam, 1983, paperback met
flappen 44 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
|
€ 5,00 |
3866 |
GEUNS J.J. van, |
GEDICHTEN UIT DRIE RIJKEN, |
Van Dishoeck Bussum, 1930, linnen 72
blz.1e druk, , . . |
naam schhutblad, |
|
|
€ 50,00 |
12114 |
GEZELLE Guido, |
GUIDO GEZELLE'S DICHTWERKEN, |
Veen Amsterdam, z.j.,, bewerkt linnen
ca.2700 blz..e druk, , . 600 ex. |
genumerde oplage van 600 stuks, losse ets
ontbreekt, |
|
|
€ 10,00 |
15909 |
Gezelle, Caesar |
Lelien van dalen, |
Veen Amsterdam, 1909, linnen 108 blz.1e
druk, , . . |
. |
|
|
€ 25,00 |
9807 |
GORTER Herman - STUIVELING Dr. G., |
HERMAN GORTERS KENTERINGSSONNETTEN. Werden
overgenomen uit De ieuwe Gids van 1891 en 1893 met toestemming van de Erven, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1946, ingenaaid
met omslag 152 blz.1e druk, Tandem Aliquando . 545 ex. |
oplage 545 genummerde exemplaren, |
|
€ 8,00 |
4073 |
Gorter, Herman |
Verzamelde lyriek tot 1905. Jeugdwerk, De
school der poëzie, Nalezing, |
Athenaeum-Polak & Van Gennep
Amsterdam, 1978, paperback 594 blz.3e druk, , . . |
. |
|
|
|
€ 8,00 |
24859 |
Gorter, Herman |
Verzamelde werken, deel 1 |
Van Dishoeck Bussum, 1948, linnen met
beschadigde stofomslag 158 blz.1e druk, , . . |
uitgegeven in samenwerking met Querido,
met portrait |
|
|
€ 8,00 |
15094 |
Gorter, Herman |
Verzamelde werken, deel 2 |
Van Dishoeck Bussum, 1948, linnen met
beschadigde stofomslag 576 blz.1e druk, , . . |
uitgegeven in samenwerking met Querido,
met portrait |
|
|
€ 5,00 |
10290 |
Gorter, Herman |
Verzamelde werken, deel 2 |
Van Dishoeck Bussum, 1948, linnen 576
blz.1e druk, , . . |
uitgegeven in samenwerking met Querido,
met portrait |
|
|
€ 5,00 |
11785 |
Gorter, Herman |
Verzamelde werken, deel 3 |
Van Dishoeck Bussum, 1949, linnen 330
blz.1e druk, , . . |
uitgegeven in samenwerking met Querido,
met portrait |
|
|
€ 8,00 |
23267 |
Gorter, Herman |
Verzamelde werken, deel 3 |
Van Dishoeck Bussum, 1949, linnen met
beschadigde stofomslag 330 blz.1e druk, , . . |
uitgegeven in samenwerking met Querido,
met portrait |
|
|
€ 8,00 |
24197 |
Gorter, Herman |
Verzamelde werken, deel 4 |
Van Dishoeck Bussum, 1950, linnen met
beschadigde stofomslag 262 blz.1e druk, , . . |
uitgegeven in samenwerking met Querido,
met portrait |
|
€ 15,00 |
4074 |
Gorter, Herman |
Verzen. Eerste deel en tweede deel, |
Van Dishoeck Bussum, 1928, gebonden 79+109
blz..e druk, , . . |
Naam op schutblad, |
|
|
|
€ 10,00 |
9982 |
GRAFT Dr. C.C van de, |
MIDDELNEDERLANDSCHE HISTORIELIEDEREN, |
Gijsbers en van Loon Arnhem, 1968, linnen
252 blz..e druk, , . . |
Ongewijzigde herdruk der uitgave 1904 |
|
|
€ 8,00 |
4110 |
Graft, Guillaume van der |
In Exilio, |
Stols 's Gravenhage, 1946, karton 48
blz.1e druk, Helikon 22 . |
. |
|
|
€ 5,00 |
4112 |
Graft, Guillaume van der |
Mythologisch, |
Holland Amsterdam, 1950, ingenaaid met
omslag 52 blz.1e druk, Serie De Windroos 2 . |
. |
|
€ 8,00 |
4152 |
Grazell, Karel N.L. |
De 3 gratien |
De Beuk Amsterdam, 1989, ingenaaid met
omslag 48 blz.1e druk, , . . |
genummerd en GESIGNEERD, |
|
|
|
€ 5,00 |
4193 |
Greshoff, J. |
GEDICHTEN, |
Stols Maastricht, z.j., bewerkt linnen
188 blz.5e druk, , . . |
met foto, |
|
|
€ 5,00 |
17329 |
Greshoff, J. |
TOEN. Dit is het laatste onafgewerkte
gedicht van J. Greshoff door zijn vrouw samengesteld uit de nagelaten
papieren, |
Nijgh & van Ditmar 's Gravenhage,
1972, oorspr. omslag 20 blz.1e druk, , . . |
met foto, |
|
|
€ 5,00 |
28939 |
Greshoff, J. |
Verzameld werk: Gedichten, |
Kampen & Zoon Amsterdam, 1948, linnen
422 blz.1e druk, , . . |
Los deel. |
|
|
€ 18,00 |
17737 |
Groesbeek, Cees |
Een met de duisternis, |
Persona Dordrecht, 1979, pocket 64 blz.1e
druk, , . . |
Met tekeningen van Folkert Kattemolle,
gesigneerd door de dichter, |
|
|
€ 5,00 |
12100 |
GROOT Jacob, |
LOSSE SCHUUR, |
De Harmonie Amsterdam, 1993, paperback 60
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 8,00 |
4250 |
Groot, Jan H. de |
Kaleidoscopisch een selectie uit de
verzamelde verzen 1920-1980, |
De Beuk Amsterdam, 1980, linnen met
stofomslag 244 blz.1e druk, , . . |
Met foto's van de dichter, licht
verkleurd, |
|
|
€ 5,00 |
4290 |
Guepin, J.P. |
LIEFDE, AFKEER EN GEWOONTES -sonnetten,
vertaalde epigrammen- , |
B. Bakker Amsterdam, 1982, paperback 40
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
22521 |
HAAR Bernard ter, |
GEDICHTEN, |
Cohen Nijmegen, 1878/1879, bewerkt linnen
344+372+304 blz.1e druk, , . . |
3 Delen |
|
|
€ 5,00 |
609 |
HAAR Bernard ter, |
GEDICHTEN, |
Nijhoff Arnhem, 1850/1851, halfleer
254+240 blz.2e druk, , . . |
Illustratie titelpagina, Iets roest. Naam
schutblad. 2 Delen. |
|
|
€ 5,00 |
4335 |
HAAR Bernard ter, |
GEDICHTEN, |
Nijhoff Arnhem, 1850, gebonden 240 blz.1e
druk, , . . |
Illustratie titelpagina, band beschadigd,
verder goed exemplaar, |
|
|
€ 12,00 |
17729 |
Haasse, Hella S. |
Balladen en legenden, |
Querido Amsterdam, 1947, karton 70 blz.1e
druk, , . . |
Geillustreerd door C.A.B. BANTZINGER,
Rugje verkleurd. |
|
|
€ 5,00 |
17263 |
Hamelink, Jacques |
Gemengde tijd 1978 - 1983, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1984, paperback
116 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 7,00 |
20467 |
Hamelink, Jacques |
Herinnering aan het verdwenen licht, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1986, paperback
138 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
20499 |
HARTEN Jaap, |
BEWEGING VAN HET JAAR, |
Stols 's Gravenhage, (1960), ingenaaid
met omslag 72 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
4483 |
HARTEN Jaap, |
DE PRUIM VAN MAE WEST EN DE KOP VAN JUT, |
Reflex Utrecht, 1979, paperback 38 blz.1e
druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
4493 |
HARTEN Jaap, |
STUDIO IN DAGLICHT -debuut-, |
Holland Amsterdam, 1953, ingenaaid met
omslag 40 blz.1e druk, Serie De Windroos 29 . |
. |
|
|
€ 10,00 |
4495 |
Hartmann von Aue |
Iwein. Eine erzahlung mit anmerkungen von
G.F. Benecke und K. Lachmann, |
Walter de Gruyter & Co. Berlin, 1966,
linnen 564 blz.6e druk, , . . |
name on endpaper, |
|
|
€ 5,00 |
4523 |
HATTUM Jac. van, |
EEN ZOMER, |
Oorschot Amsterdam, z.j.(1946), ingenaaid
128 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
4522 |
HATTUM Jac. van, |
FRISIA NON CANTAT, |
Mees Santpoort, 1938, ingenaaid 38 blz.1e
druk, , . . |
. |
|
|
€ 15,00 |
10461 |
Heerkens A.V.D., P. |
Het lied van Saka Ladja, Met een
inleiding van Bernard Voorhoeve, |
. ., 1949, linnen met stofomslag 204
blz.1e druk, , . . |
Met verantwoording en verklarende
aantekeningen, uit de bibliotheek van Gerard Wijdeveld,, 1 van de 20 ex. Op
Oud-Hollands papier |
|
|
€ 15,00 |
28930 |
Heerkens A.V.D., Piet |
De Kinkenduut mee veul teekeningskes van
Tijs Dorenbosch, |
. Tilburg, 1940, oorspr. omslag 64 blz.1e
druk, , . . |
Met opdracht en gesigneerd (aan G. Wijdeveld),
licht verkleurd |
|
|
€ 10,00 |
4609 |
HEEROMA Dr K. en G. KAMPHUIS (verz), |
PRO PATRIA De stem van Holland in
Vaderlandse Verzen. Bloemlezing, |
Daamen 's Gravenhage, 1941, halflinnen
met stofomslag 170 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 18,00 |
18355 |
HEINES WERKE, |
HEINES WERKE funfzehn teilen in vier
volumes. Herausgegeben mit einleitungen und anmerkungen versehen von
H.Friedemann, H.Herrmann, E.Kalischer, R.Piffin, V.Valentin, |
. Berlin, z.j., linnen . blz.1e druk, , .
. |
Deutsches Verlagshaus Bong & Co.
Goldene Klassiker-Bibliothek. Hempels klassiker-ausgaben in neuer
bearbeitung, |
|
|
€ 5,00 |
29234 |
Helderenberg, Gery |
Bomen op Ronkenburg, |
Eigen beheer Dendermonde, 1972, ingenaaid
40 blz.1e druk, , . . |
met houtsneden uit: "Den Grooten
Herbarium", |
|
|
€ 7,00 |
4720 |
Hensen, Herwig |
Geworpen in deze wereld, |
Meulenhoff Amsterdam, z.j., paperback met
flappen 64 blz.1e druk, Ceder Editie 50 . |
. |
|
|
€ 5,00 |
20320 |
Hermans, Paul |
Een kern van oppervlakkigheid, |
Veen Amsterdam, 1995, paperback 48 blz.1e
druk, , . . |
. |
|
€ 175,00 |
4800 |
Hermans, Willem Frederik |
Horror coeli en andere gedichten, |
Meulenhoff Amsterdam, 1946, ingenaaid 88
blz.1e druk, Serie De Ceder 6 . |
. |
|
|
|
€ 15,00 |
4277 |
Hermans, Willem Frederik |
Kussen door een rag van woorden, |
De Bezige Bij Amsterdam, 2000, linnen met
stofomslag 40 blz.3e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
25311 |
HERREWEGHEN Hubert van, |
GEDICHTEN III, |
Heideland Hasselt, 1961, oorspr. omslag
80 blz.1e druk, , . . |
Genummerd exemplaar. Stempel titelpagina.
Omslag gevlakt. GESIGNEERD. |
|
|
€ 5,00 |
10 |
HEYMANS J., |
RESERVAAT, |
De Oare Utjouwerij / De andere uitgeverij
Enschede, 1990, ingenaaid met omslag z.p. blz.1e druk, , . . |
Gedichten bij foto's van Ard Heuvelman |
|
|
€ 40,00 |
12790 |
Hijmans-Hertzveld, Estelle |
Gedichten, |
Belinfante 's Gravenhage, 1881, bewerkt linnen
397+IX blz.1e druk, , . . |
Lichte slijtage en verkleuring. Met
portret door D.J.Sluyter, |
|
|
€ 5,00 |
5023 |
HOEKSTRA Han G., |
DUBBELSPOOR, |
De Vrije Bladen ., 1933, oorspr. omslag
30 blz.1e druk, De Vrije Bladen 10/6 . |
Rugje beschadigd. |
|
|
€ 8,00 |
17253 |
HOEWAER Trudo, |
TUSSEN TWEE POLEN: LIEFDE EN DOOD, |
Uitgevers-mij 'Ernest van Aelst'
Maastricht, 1967, oorspr. omslag 62 blz.1e druk, , . . |
Met OPDRACHT en GESIGNEERD en een los bijgevoegde
foto die ook door hem van een OPDRACHT zijn voorzien en GESIGNEERD.
Bandversiering en illustratie van Marc BERTRAND, |
|
|
€ 5,00 |
28869 |
Hoewaer, Trudo |
Voorbij de dingen, |
Eigen beheer Gent, 1943, oorspr. omslag 48
blz.1e druk, , . . |
Genummerd en gesigneerd. Stempel. |
|
€ 7,00 |
5044 |
Hofmannsthal, Hugo von |
Vijf vroege verzen, in de vert. van Jan Colje
met een inl. Brief van A. Roland Holst, in handschrift, |
L.Boucher 's Gravenhage, 1971, ingenaaid
24 blz.1e druk, , . . |
Tweetalig, Nederlandse en Duitse tekst, |
|
|
|
€ 40,00 |
5606 |
Hooft, P.C. |
Lyrische poezie. Nieuwe tekstuitgave door
P. Tuynman bezorgd door G.P. van der Stroom. Deel I: Teksten, Deel II:
Apparaat, |
Athenaeum-Polak & Van Gennep
Amsterdam, 1994, linnen met stofomslag 515+266 blz.1e druk, , . . |
Nederlandse Klassieken. In cassette, |
|
€ 20,00 |
5107 |
HOOP Jr., A. van der |
Lente en herfst. Verspreide en nagelaten
dichtloveren, |
Nijgh H. Rotterdam, 1842, halflinnen 269
blz.1e druk, , . . |
Lithografisch portret en titelvignet in
houtgravure, stempeltje op schutblad, wat los in de band, |
|
|
|
€ 5,00 |
5122 |
Hoornik, Ed. |
EEN LIEFDE, |
Stols Rijswijk, 1941, halflinnen 24
blz.1e druk, , . . |
ex libris schutblad, |
|
|
€ 10,00 |
5142 |
Hoornik, Ed. |
Twee lentes, de beste gedichten uit Werk
1939 en Criterium 1940 met een inleiding van Ed. Hoornik, |
Stols Rijswijk, 1941, halflinnen 94
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
28738 |
HOUWINK Roel, |
SPES UNICA. Nieuwe gedichten, |
Holland Amsterdam, 1951, ingenaaid met
omslag 64 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
5176 |
HOUWINK Roel, |
STROPHEN EN ANDERE GEDICHTEN, |
Brusse Rotterdam, 1930, ingenaaid 52 blz.1e
druk, , . 1000 ex. |
Tweekleurendruk |
|
|
€ 5,00 |
24285 |
Huisman, Cor |
Memento. Oorlogsverzen, |
Kroonder Bussum, 1945, ingenaaid 28
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 7,00 |
5216 |
Hulzebos, Bram |
Fragmenten tegen het verstoten, |
Exponent ., 1991, oorspr. omslag 24
blz.1e druk, , . 150 ex. |
Met de hand gezet en gedrukt. Oplage 150
genummerde exemplaren, |
|
|
€ 7,00 |
17800 |
JACOBSE Muus, |
Het bescheiden deel, |
Callenbach Nijkerk, 1948, linnen 40
blz.2e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
5319 |
JACOBSE Muus, |
Het oneindige verlangen, gedichten en
liederen gekozen en ingeleid door Ad den Besten, |
Callenbach Nijkerk, 1982, paperback 232 blz.1e
druk, , . . |
rugje verkleurd |
|
|
€ 5,00 |
19722 |
JACOBSE Muus, |
VUUR EN WIND gedichten 1941-1945, |
Daamen 's Gravenhage, 1946, oorspr.
omslag 84 blz.2e druk, , . . |
met buikband, licht verkleurd, |
|
|
€ 7,00 |
5317 |
Jacobse, Muus |
Het kind en andere gedichten, , |
J.H.Kok Kampen, 1949, halflinnen 56
blz.1e druk, , . . |
met tekeningen van Henk Krijger, |
|
|
€ 5,00 |
5400 |
JONCKHEERE Karel, |
NIEMAND MOET ME HELPEN STERVEN, gebloeemleesd
door Herman de CONINCK, |
Houtekiet Antwerpen/Baarn, 1992,
paperback 160 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
5391 |
JONCKHEERE Karel, |
OGENTROOST, |
Stols 's Gravenhage, 1961, linnen met
stofomslag 68 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
5402 |
JONCKHEERE Karel, |
UIT HET NEST GEROOFD, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1962, pocket 144
blz.1e druk, Literaire Pocket 91 . |
Omslag Karel Beunis |
|
|
€ 5,00 |
5398 |
JONCKHEERE Karel, |
VERZAMELDE GEDICHTEN samengest. en ingel.
Pierre H. Dubois, , |
Stols 's Gravenhage, 1956, linnen met
stofomslag 148 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
5393 |
JONCKHEERE Karel, |
VLOEDLIJN. Gedichten 1933-1945, |
Wereldbibliotheek Amsterdam / Antwerpen,
1948, ingenaaid met omslag 144 blz.1e druk, , . . |
. |
|
€ 15,00 |
18554 |
Joniaux, Marcel |
Perseiden, |
Eigen beheer ., 1963, ingenaaid 38 blz.1e
druk, , . 250 ex. |
Prive-uitgave. Met opdracht aan P. Calis
en gesigneerd door de auteur, |
|
|
|
€ 5,00 |
22273 |
JONKMAN Marieke, |
AMAZONEN, |
Oorschot Amsterdam, 1996, paperback 44 blz.1e
druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
25032 |
JUYI Bai, |
GANS, PAPEGAAI EN KRAANVOGEL gedichten
uit het oude China vertaald en toegelicht door W.L. Idema, |
Meulenhoff Amsterdam, 1986, paperback met
flappen 152 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
5548 |
Kal, Jan |
Praktijk hervat, 111 sonnetten, |
Arb.pers Amsterdam, 1978, paperback 120
blz.1e druk, , . . |
met foto op achterplat, omslagontwerp
Ellen KLINKHAMER, naam op schutblad, |
|
|
€ 5,00 |
18741 |
KATE J.J.L. ten, |
DE NIEUWE KERK VAN AMSTERDAM. Een
gedicht, |
Sijthoff Leiden, z.j.(1885), bewerkt
linnen 228 blz.2e druk, , . . |
omslag blauw, zwart en goud, naam
schutblad, |
|
|
€ 5,00 |
18740 |
KATE J.J.L. ten, |
DE NIEUWE KERK VAN AMSTERDAM. Een
gedicht, |
D.B.Centen Amsterdam, 1889, bewerkt
linnen 228 blz.2e druk, , . . |
omslag bruin en goud, |
|
|
€ 7,00 |
23268 |
Kemp, Pierre |
Forensen voor Cythere en andere
gedichten, |
Oorschot Amsterdam, 1949, oorspr. omslag
72 blz.1e druk, De Vrije Bladen 20/4 . |
randjes verkleurd |
|
|
€ 5,00 |
19405 |
Kemp, Pierre |
Forensen voor Cythere en andere
gedichten, |
Oorschot Amsterdam, 1949, oorspr. omslag 72
blz.1e druk, De Vrije Bladen 20/4 . |
. |
|
|
€ 10,00 |
5646 |
Kemp, Pierre |
Maastricht en ik, Een polyptiek, |
Eigen beheer Maastricht, 1971, oorspr.
omslag 24 blz.2e druk, , . . |
Uitgegeven door Maaslands Antiquariaat. Met
portret door Hub. Levigne, beperkte oplage, |
|
|
€ 10,00 |
20842 |
Kemp, Pierre |
Phototropen en Noctophilen, |
Stols 's Gravenhage, 1947, karton 48
blz.1e druk, Helikon 34 . |
. |
|
€ 10,00 |
5650 |
Kemp, Pierre |
Standard-Book of
classic blacks, |
Stols 's Gravenhage, 1946, karton 48
blz.1e druk, Helikon 25 . |
. |
|
|
|
€ 7,00 |
19846 |
Kemp, Pierre |
Standard-Book of
classic blacks, |
Stols 's Gravenhage, 1946, karton 48
blz.1e druk, Helikon 25 . |
randjes verkleurd |
|
|
€ 5,00 |
5652 |
Kemp, Pierre |
VIJF FAMILIES EN EEN POEDERBLAUW, |
Oorschot Amsterdam, 1938, linnen met
stofomslag 120 blz.1e druk, , . . |
Ontwerp stofomslag Nico WIJNBERG, franse
pagina vlekjes, |
|
€ 35,00 |
15719 |
Kernell, Hilda / Weely, Hans van |
Diemen, Noord-Holland in proza, poezie en
prenten, |
Eigen beheer Haarlem, 1993, ingenaaid met
omslag 8 blz.1e druk, , . 125 ex. |
Een uitgave van de Culturele Raad
Noord-Holland, 1 van de 25 genummerde h.c. exemplaren, Met een zeefdruk van Hilda Kernell, |
|
|
€ 35,00 |
15198 |
Kesteren, Ton van / Bonte, Rien |
Medemblik, Noord-Holland in proza, poezie
en prenten, |
Eigen beheer Haarlem, 1991, ingenaaid met
omslag 8 blz.1e druk, , . 125 ex. |
Een uitgave van de Culturele Raad
Noord-Holland, 1 van de 25 genummerde h.c. exemplaren, Met een zeefdruk van Ton van Kesteren |
|
|
|
€ 12,00 |
5686 |
Keulen, Mensje van |
De avonturen van Anna Molino, |
Arb.pers Amsterdam, 1980, linnen met
stofomslag 88 blz.1e druk, , . . |
met tekeningen van Peter VOS, |
|
€ 425,00 |
26800 |
Keulen, Mensje van |
De avonturen van Anna Molino, |
Arb.pers Amsterdam, 1980, half perkament
92 blz.1e druk, , . . |
Illustraties Peter Vos. 1 van de 35
bibliofiele exemplaren in hoes, voorzien van een originele tekening van Peter
Vos en een pagina handschrift van Mensje van Keulen. GESIGNEERD door auteur en kunstenaar. |
|
|
€ 30,00 |
660 |
Keulen, Mensje van |
De avonturen van Anna Molino, |
Arb.pers Amsterdam, 1980, linnen met stofomslag
88 blz.1e druk, , . . |
met tekeningen van Peter VOS, GESIGNEERD
door de auteur en de illustrator. |
|
|
|
€ 10,00 |
5692 |
Keuls, H.W.J.M. |
De dansende lamp, |
De Vrije Bladen ., 1935, oorspr. omslag 36
blz.1e druk, De Vrije Bladen 12/2 . |
. |
|
|
€ 10,00 |
28887 |
Khayyam, Omar |
RUBAIYAT. Metrisch vertaald door J.A.
Vooren en met een inleiding van L. Th. Lehmann, |
C.P.J. Van der Peet Amsterdam, 1955, halflinnen
122 blz.1e druk, , . . |
exlibris op binnenplat, |
|
|
€ 5,00 |
18161 |
KLAVERS Jeanne-Marie, |
DE LEUNSTOK, |
. ., z.j., oorspr. omslag 40 blz.1e druk,
, . . |
Uitgeverij Boumans-Kerris Bocholz-Brunssum.
GESIGNEERD. Met tekeningen van Paul Olfers, |
|
€ 25,00 |
12924 |
Klijnhout, Carel C. |
3 poeziebundels: Arabesken / Faun /
Odusseus, |
Drukkerij P.J. Jansen Leiden, 1931,
geniet 8+8+8 blz.1e druk, , . 20 ex. |
Oplage van de 3 bundels ieder 20
exemplaren. Bundel Odusseus gesigneerd en met opdracht van de auteur, |
|
|
€ 10,00 |
5813 |
Koenegracht, Frank |
Camping de vrijheid, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1976, oorspr.
omslag 48 blz.1e druk, , . . |
GESIGNEERD. |
|
|
|
€ 10,00 |
21415 |
Komrij, Gerrit |
52 SONNETTEN BIJ HET VERGLIJDEN VAN DE
EEUW, |
B. Bakker Amsterdam, 2000, linnen 64
blz.1e druk, , . . |
Toegevoegd als bijlage een gedicht in
facsimile, |
|
€ 5,00 |
852 |
Komrij, Gerrit |
De Nederlandse poezie van de 17de tot en
met de 18de eeuw in 1000en enige gedichten, |
B. Bakker Amsterdam, 1987, paperback 1376
blz.2e druk, , . . |
Bloemlezing. |
|
|
|
€ 9,00 |
5854 |
Komrij, Gerrit |
De Nederlandse poezie van de 19de en
20ste eeuw in 1000 en enige gedichten, |
B. Bakker Amsterdam, 1979, paperback 1056
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
7148 |
Komrij, Gerrit |
De Nederlandse poezie van de 19de en de
20ste eeuw in 1000en enige gedichten, |
B. Bakker Amsterdam, 1987, paperback 1056
blz.8e druk, , . . |
Herziene druk |
|
|
€ 5,00 |
5856 |
Komrij, Gerrit |
De os op de klokketoren, |
Arb.pers Amsterdam, 1982, linnen met
licht besch. stofomslag 52 blz.1e druk, , . . |
met illustraties van Joost VEERKAMP, bestemd
voor de relaties tijdens de jaarwisseling 1981-82 van de arbeiderspers, |
|
€ 8,00 |
5868 |
Komrij, Gerrit |
De verschrikking, |
Arb.pers Amsterdam, 1977, linnen met stofomslag
48 blz.1e druk, , . . |
Illustraties Jan Bernard MEINEN,naam
vorige eigenaar op schutblad, |
|
|
|
€ 8,00 |
10065 |
Komrij, Gerrit |
De verschrikking, |
Arb.pers Amsterdam, 1977, linnen met
stofomslag 48 blz.1e druk, , . . |
Illustraties Jan Bernard MEINEN, |
|
|
€ 8,00 |
23836 |
Komrij, Gerrit |
De verschrikking, |
Arb.pers Amsterdam, 1977, linnen met
stofomslag 48 blz.1e druk, , . . |
Illustraties Jan Bernard MEINEN, exlibris
schutblad, |
|
|
€ 5,00 |
16988 |
Komrij, Gerrit |
De wonderbaarlijke lotgevallen van Jubal
Jubelslee. Getekend door Rodolphe Topffer en op rijm gezet door Gerrit
Komrij, |
Loeb & v.d. Velden Amsterdam, 1979,
karton 100 blz.2e druk, , . . |
naam op schutblad, |
|
|
€ 8,00 |
5862 |
Komrij, Gerrit |
De wonderbaarlijke lotgevallen van Jubal
Jubelslee. Getekend door Rodolphe Topffer en op rijm gezet door Gerrit
Komrij, |
Boelen Amsterdam, 1975, karton 96 blz.1e
druk, , . . |
. |
|
€ 225,00 |
17203 |
Komrij, Gerrit |
Doek, Ongepubliceerd gedicht in
handschrift, (blauwe inkt), |
. ., 1973, oorspr. omslag 1 blz.1e druk,
, . . |
. |
|
|
|
€ 45,00 |
5870 |
Komrij, Gerrit |
Enkele gedichten van Gerrit Komrij
vertaald in het Pools en het Achterhoeks, Poolse vertaling: Richard Nowak.
Achterhoekse vertaling: Willem Wilterdink |
. Winterswijk, 1994, ingenaaid 24 blz.1e
druk, , . . |
Ter ere van de 50-ste verjaardag van
Gerrit Komrij (30 maart 1994) uitgegeven door de Stichting Culturele Raad een
oplage van 150 genummerde exemplaren, dit is nr. 94, Gesigneerd en gedateerd
door Gerrit Komrij tijdens de feestelijke boekenmarkt gehouden te Winterswijk
op 26-3-1994 ter ere van zijn 50-ste verjaardag, Helaas klein scheurtje
voorplat,, |
|
|
€ 10,00 |
16514 |
Komrij, Gerrit |
Fabeldieren, |
Arb.pers Amsterdam, 1975, oorspr. omslag
48 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
5880 |
Komrij, Gerrit |
Het schip de wanhoop, gedichten
1964-1979, |
Arb.pers Amsterdam, 1979, linnen met
stofomslag 148 blz.1e druk, , . . |
omslag licht verkleurd, |
|
|
€ 10,00 |
12888 |
Komrij, Gerrit |
IK HEB GODDANK TWEE GOEDE LONGEN, |
Meulenhoff Amsterdam, 1978, ingenaaid 48
blz.2e druk, , . . |
Naam schutblad |
|
|
€ 5,00 |
5888 |
Komrij, Gerrit |
Komrij's patent wekker, |
Aarts Amsterdam, 1982, geniet 8 blz.1e
druk, , . . |
. |
|
|
€ 40,00 |
20056 |
Komrij, Gerrit |
Maagdenburgse halve bollen en andere
gedichten, |
Arb.pers Amsterdam, 1968, oorspr. omslag
48 blz.1e druk, , . . |
debuut, |
|
|
€ 15,00 |
24673 |
Komrij, Gerrit |
Rook zonder vuur, |
. 's Gravenhage, 1998, paperback met
flappen 52 blz.1e druk, , . . |
Uitgave Stupers & Van der Heijden.
Illlustraties Dik KLUT. |
|
|
€ 5,00 |
19424 |
Komrij, Gerrit |
The comreigh
critter and other verse, |
Aarts Amsterdam, 1982, geniet 32 blz.1e
druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
6279 |
Komrij, Gerrit |
TUTTI-FRUTTI, |
Arb.pers Amsterdam, 1972, paperback 64
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
991 |
Komrij, Gerrit |
TWEE WERELDEN. Vertaald in de 8 overige
talen van de Europese Gemeenschap, |
Arb.pers Amsterdam, 1987, oorspr. omslag
64 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 15,00 |
5877 |
Komrij, Gerrit (bijeengebracht) |
HET GELD DAT SPANT DE KROON 250 jaar pecuniaire
poezie, |
Eigen beheer 's Hertogenbosch, 1987,
linnen met stofomslag 96 blz.1e druk, , . . |
Uitgave van F.v.Lanschot 's
Hertogenbosch, |
|
|
€ 5,00 |
23698 |
Komrij, Gerrit (samengesteld en
inleiding) |
Aan een droom vol weelde ontstegen, Poezie uit de Romantiek 1750 - 1850, |
Meulenhoff Amsterdam, 1982, paperback 292
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 25,00 |
16121 |
Kooistra, Jan |
Bij nacht, Gedichten van Jan Kooistra met
2 etsen van Gerrit Postma, |
. ., 1975, ingenaaid 20 blz.1e druk, , .
. |
Een uitgave van de literaire kring Leek |
|
|
€ 5,00 |
5942 |
Koopman, Wanda (psd. Sonja Prins) |
Proeve in strategie, |
Brusse Rotterdam, 1933, ingenaaid 60 blz.1e
druk, , . . |
Brusse cat 773, onafgesneden, rugje bruin, |
|
|
€ 7,00 |
22978 |
Kornet, D. |
Rijm & onrijm Rotterdam. Sonde-reeks |
Rotterdamse Kunststichting Rotterdam,
1980, paperback met flappen 70 blz.1e druk, Sonde-reeks . . |
illustraties |
|
€ 7,00 |
5977 |
Korteweg, Anton |
Eeuwig heimwee drijft hem voort, |
Athenaeum-Polak & Van Gennep
Amsterdam, 1973, linnen met stofomslag 42 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
|
€ 7,00 |
5973 |
Korteweg, Anton |
Het pindasnoer is leeg - nieuwe Chinese
kwatrijnen en andere korte gedichten, |
Exponent Bedum, 1991, ingenaaid 32 blz.1e
druk, , . . |
Met de hand gezet en gedrukt. Oplage 150
genummerde exemplaren, |
|
|
€ 7,00 |
5974 |
Korteweg, Anton |
Kinderen, |
Exponent Bedum, 1989, ingenaaid 4 blz.1e
druk, , . 115 ex. |
Met de hand gezet en gedrukt. Oplage 115
genummerde exemplaren, |
|
€ 7,00 |
26837 |
Korteweg, Anton |
Niks geen Romantic Agony, |
Meulenhoff Amsterdam, 1971, paperback 45
blz.1e druk, Ceder Editie . . |
. |
|
|
|
€ 5,00 |
5983 |
KOSSMANN Alfred, |
DE BOSHEKS, |
Querido Amsterdam, 1951, linnen 40 blz.1e
druk, , . . |
750 genummerde exemplaren, |
|
|
€ 5,00 |
5988 |
KOSSMANN Alfred, |
GEDICHTEN 1940-1965, |
Querido Amsterdam, 1969, paperback 88
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
19773 |
KOSSMANN Alfred, |
HET VUURWERK, |
Stols 's Gravenhage, 1946, karton 36
blz.1e druk, Helikon 27 . |
. |
|
|
€ 40,00 |
18656 |
Kousbroek, Rudy |
Begrafenis van een keerkring, |
Stols 's Gravenhage, 1953, oorspr. omslag
48 blz.1e druk, , . . |
Debuut. Tekening omslag van LUCEBERT,,
exlibris |
|
€ 12,00 |
21469 |
Kouwenaar, Gerrit |
De stem op de 3e etage, gedichten |
Querido Amsterdam, 1960, ingenaaid 63
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
|
€ 20,00 |
8404 |
Kouwenaar, Gerrit |
Zonder namen |
Querido Amsterdam, 1962, paperback 92
blz.1e druk, , . . |
Omslag Ed van der Elsken en Helmut
salden, |
|
€ 150,00 |
1650 |
Kroesen, Hans |
Dagboekblaadjes I en II, |
. 's Gravenhage, CA.1999, Houten kist
231+253 blz.1e druk, , . . |
2 delen, ingenaaid, in speciaal houten
kistje, illustraties, homo-erotische gedichten, |
|
|
|
€ 5,00 |
17318 |
Kroon, Dirk |
DE GETEKENDE DAG, |
Bosch & Keuning Baarn, z.j., oorspr.
omslag 56 blz.1e druk, , . . |
Met OPDRACHT en GESIGNEERD. |
|
|
€ 5,00 |
18965 |
Kroon, Dirk |
GERUCHTEN, |
BZZTOH 's Gravenhage, 1986, paperback met
flappen 48 blz.1e druk, , . . |
Met OPDRACHT en GESIGNEERD. |
|
|
€ 5,00 |
18966 |
Kroon, Dirk |
Grondsporen, |
Uitg. Jimmink Amsterdam, 1978, oorspr.
omslag 40 blz.1e druk, , . . |
Foto achterplat. Met OPDRACHT en
GESIGNEERD. |
|
|
€ 5,00 |
17277 |
Kroon, Dirk |
IN HET VOORBIJGAAN, |
Rotterdamse kunststichting Rotterdam, 1974,
oorspr. omslag 64 blz.1e druk, Sonde-reeks . . |
Met een OPDRACHT en GESIGNEERD, |
|
€ 5,00 |
21391 |
Kroon, Dirk |
Liefde - maar dan lyrisch, |
BZZTOH 's Gravenhage, 1989, . 62 blz.1e
druk, , . . |
. |
|
|
|
€ 5,00 |
7854 |
Kroon, Dirk |
TWEEGESPREK, |
Malperthuis Amsterdam, 1975, paperback
110 blz.1e druk, , . . |
foto. Kreukje voorplat. Met OPDRACHT,
GESIGNEERD EN GEDATEERD. |
|
|
€ 8,00 |
17295 |
Kroon, Dirk |
VIJF TIJDKRINGEN, |
Nijgh & van Ditmar 's Gravenhage,
1982, linnen 174 blz.1e druk, , . . |
Gebonden editie Hors Commerce 18/L met
een kopie van de omslag van de handelseditie.
Met opdracht en GESIGNEERD, |
|
|
€ 10,00 |
7835 |
Kroon, Dirk |
VIJF TIJDKRINGEN, |
Nijgh & van Ditmar 's Gravenhage,
1982, linnen 174 blz.1e druk, , . . |
Gebonden editie Hors Commerce 14/L met een
kopie van de omslag van de handelseditie.
Met OPDRACHT en GESIGNEERD, Toegevoegd HANDGESCHREVEN GEDICHT, |
|
|
€ 5,00 |
6073 |
Kroon, Dirk |
VINDPLAATSEN, |
Nijgh & van Ditmar 's Gravenhage, 1983,
paperback met flappen 176 blz.1e druk, , . . |
Met OPDRACHT en GESIGNEERD. |
|
|
€ 5,00 |
6080 |
Kruit, Johanna |
De waterveren met tekening van Anneke
Schenk, |
Exponent ., 1992, oorspr. omslag z.p.
blz.1e druk, , . 165 ex. |
Met de hand gezet en gedrukt. Oplage 165
genummerde exemplaren, tekening Anneke Schenk |
|
€ 35,00 |
15595 |
Kruit, Jos / Ekkers, Remco |
Wieringermeer, Noord-Holland in proza, poezie
en prenten, |
Eigen beheer Haarlem, 1991, ingenaaid met
omslag 8 blz.1e druk, , . 125 ex. |
Een uitgave van de Culturele Raad
Noord-Holland, 1 van de 25 genummerde h.c. exemplaren, Met een zeefdruk van Jos Kruit, |
|
|
€ 5,00 |
6124 |
Kusters, Wiel |
Kwelrijm, |
Querido Amsterdam, 1983, oorspr. omslag
48 blz.1e druk, , . . |
Met OPDRACHT en GESIGNEERD. |
|
|
|
€ 5,00 |
6138 |
KUYLE Albert, |
SONGS OF KALUA, |
De Gemeenschap Utrecht, 1931, bewerkt
linnen 48 blz.2e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
6150 |
KUYPER Sjoerd, |
DAGEN UIT HET LEVEN, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1977, paperback
72 blz.1e druk, , . . |
Omslag Karel BEUNIS. Cellofaan iets los. Met
OPDRACHT en GESIGNEERD. |
|
|
€ 10,00 |
10989 |
LAAR Louis van, |
BEDROGEN DROMEN, |
Eigen beheer Medan, 1950, ingenaaid met
licht beschadigde omslag 42 blz.1e druk, , . . |
Bandontwerp P. Wetselaar, Met OPDRACHT en
GESIGNEERD, |
|
|
€ 10,00 |
12466 |
LAM Anton B., |
VERZET EN POEZIE een bloemlezing
verzetsverzen verzameld en verantwoord door Anton B. Lam, |
Stok Zuid-Hollandsche Uitg.Mij 's
Gravenhage, 1945, halfleer 56 blz.1e druk, , . . |
tweekleurendruk, |
|
|
€ 7,00 |
12262 |
Lange L. van |
De beek van Narcissus, |
Brusse Rotterdam, 1925, ingenaaid 80
blz.1e druk, , . . |
Brusse cat. 544, , ietsje roest, |
|
|
€ 5,00 |
12089 |
Last, Jef |
Golven der gele rivier. Chinese poezie
vertaald en ingeleid door Jef Last, |
L.Boucher 's Gravenhage, z.j.,, oorspr.
omslag 80 blz.1e druk, , . . |
omslag licht beschadigd, |
|
|
€ 5,00 |
2685 |
Last, Jef |
Twee werelden, |
Brusse Rotterdam, 1933, ingenaaid 46
blz.1e druk, , . . |
*Brusse cat 775, omslagversiering Wim
BRUSSE, onafgesneden, |
|
|
€ 5,00 |
6260 |
Last, Jef |
Verleden Tijd, |
Brusse Rotterdam, 1932, ingenaaid 46
blz.1e druk, , . . |
*Brusse cat 749, omslagontwerp Henk
Bruyntjes |
|
€ 8,00 |
6289 |
Lawrence, Louis / Buddingh' Cees |
De seizoenen met tekeningen van Louis
Lawrence en tekstkeuze Cees Buddingh', |
J.H. Gottmer Haarlem, 1981, linnen met
stofomslag z.pag. blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
|
€ 5,00 |
29208 |
Leeuw, Aart van der |
Opvluchten, |
Mees Santpoort, 1922, ingenaaid 100
blz.1e druk, , . . |
Randjs verkleurd. Roestvlekjes. Beschadiging
onderzijde voorplat. |
|
€ 8,00 |
6332 |
Leeuw, Aart van der |
Verzamelde gedichten, |
Nijgh & van Ditmar 's Gravenh./R'dam,
1946, linnen 432 blz.1e druk, , . . |
naam op schutblad, |
|
|
|
€ 5,00 |
25160 |
LEEUWEN Freek van, |
DE KRUISTOCHT DER BEDELAARS, |
Stols 's Gravenhage, 1947, karton 28
blz.1e druk, Helikon 37 . |
Kleine beschadiging rugje. |
|
|
€ 22,00 |
17226 |
Lehmann, L.Th. |
Dag- en nachtlawaai |
Stols Rijswijk, 1940, karton 48 blz.1e
druk, Helikon 1 . |
. |
|
|
€ 15,00 |
25161 |
Lehmann, L.Th. |
Schrijlings op den horizon, |
Stols Rijswijk, 1941, karton 36 blz.1e
druk, Helikon 20 . |
. |
|
|
€ 7,00 |
20512 |
Leliefeld, Gerard |
Honderd kwatrijnen. |
Eigen beheer Heerhugowaard, 1981, oorspr.
omslag 104 blz.1e druk, , . . |
Met opdracht van de schrijver en
gesigneerd, |
|
|
€ 15,00 |
23634 |
Lems, Antonie (psd. Nicolaas Verhaagen), |
De laatste adem, |
De Bezige Bij Utrecht, 1944, oorspr.
omslag 48 blz.1e druk, Illegale uitgave / secret printing / de Jong 498 . |