Antiquariaat

Henk van der Burg

info@henkvanderburg.nl

http://www.henkvanderburg.nl

 

 

 

 

Poezie / Poetry

 

Afbeelding

PRIJS

BOEKNUMMER

AUTEUR

TITEL

UITGAVE

OPMERKINGEN

afbeelding

€ 10,00

17223

Aafjes, Bertus

Het gevecht met de muze,

Stols Rijswijk, 1940, karton 50 blz.1e druk, Helikon 2 .

Debuut

 

€ 10,00

26

Aafjes, Bertus

Het zanduur van de dood,

Stols Rijswijk, 1941, karton 44 blz.1e druk, Helikon 13 300 ex.

.

 

€ 10,00

6585

Aafjes, Bertus

Het zanduur van de dood,

Stols Rijswijk, 1941, karton 44 blz.1e druk, Helikon 13 300 ex.

Exlibris

 

€ 10,00

60

Achterberg, Gerrit

Achtergebleven gedichten,

Querido Amsterdam, 1980, linnen met stofomslag 36 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 7,00

63

Achterberg, Gerrit

Autodroom,

Querido Amsterdam, 1954, oorspr. omslag 28 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 10,00

4370

Achterberg, Gerrit

Autodroom,

Querido Amsterdam, 1954, oorspr. omslag 28 blz.1e druk, , . .

omslag licht verkleurd, naam op schutblad,

 

€ 25,00

26402

Achterberg, Gerrit

Ballade van de gasfitter,

B. Bakker Amsterdam, 1953, paperback met flappen 24 blz.1e druk, Maatstafdeeltje 4 .

.

 

€ 10,00

12938

Achterberg, Gerrit

Blauwzuur,

Bakker/Daamen 's Gravenhage, 1969, linnen met stofomslag 40 blz.1e druk, , . .

.

afbeelding

€ 20,00

66

Achterberg, Gerrit

Cenotaaf,

Querido Amsterdam, 1953, oorspr. omslag 46 blz.1e druk, , . 1000 ex.

oplage 1000 genummerde exemplaren, rugje licht verkleurd,

 

€ 10,00

20268

Achterberg, Gerrit

CENOTAAF,

Querido Amsterdam, 1953, oorspr. omslag 46 blz.1e druk, , . 1000 ex.

oplage 1000 genummerde exemplaren, omslag verkleurd,

 

€ 8,00

23714

Achterberg, Gerrit

Commentaar op Achterberg. Opstellen van jonge schrijvers over de poezie van Gerrit Achterberg, verzameld door Fokke Sierksma,

Daamen 's Gravenhage, 1948, halflinnen 262 blz.1e druk, , . .

ex libris binnenplat,

 

€ 5,00

8487

Achterberg, Gerrit

CRYPTOGAMEN: Eiland der ziel, Dead end, Osmose, Thebe,

Stols 's Gravenhage, 1946, linnen 296 blz.1e druk, , . .

Pagina's gevlekt.

 

€ 25,00

69

Achterberg, Gerrit

CRYPTOGAMEN: Eiland der ziel, Dead end, Osmose, Thebe,

Stols 's Gravenhage, 1946, linnen met licht besch. stofomslag 296 blz.1e druk, , . .

exlibris

 

€ 10,00

15525

Achterberg, Gerrit

De zaterdag staat nog helemaal open,

Avalon Pers Woubrugge, 1999, ingenaaid 8 blz.1e druk, , . 235 ex.

ter gelegenheid van de jaarwisseling 1999-2000,

 

€ 10,00

24075

Achterberg, Gerrit

Dead end,

Stols Rijswijk, 1940, karton 40 blz.1e druk, Helikon 4 .

Ex libris en naam binnenplat, rugje iets los

 

€ 10,00

26408

Achterberg, Gerrit

Doornroosje,

Kroonder Bussum, 1947, karton 36 blz.1e druk, Bayard Reeks . .

omslag licht verkleurd,

 

€ 15,00

12415

Achterberg, Gerrit

Doornroosje,

Kroonder Bussum, 1947, karton 36 blz.1e druk, Bayard Reeks . .

stempels schutblad

afbeelding

€ 15,00

71

Achterberg, Gerrit

Doornroosje,

Kroonder Bussum, 1947, karton 36 blz.1e druk, Bayard Reeks . .

ex libris binnenplat,

 

€ 15,00

15523

Achterberg, Gerrit

Drie jeugdgedichten,

Avalon Pers Woubrugge, 1996, ingenaaid 8 blz.1e druk, , . 250 ex.

t.g.v. de jaarwisseling 1996/97,

 

€ 10,00

17944

Achterberg, Gerrit

Drie versies van Vincent...,

Avalon Pers Woubrugge, 1984, ingenaaid 6 blz.1e druk, , . 275 ex.

Ter gelegenheid van de jaarwisseling 1984/85,

 

€ 10,00

2922

Achterberg, Gerrit

Energie,

Van Dishoeck Bussum, 1946, bewerkt linnen 56 blz.1e druk, , . 950 ex.

Oplage 950 exemplaren op Hollandsch papier, naam op schutblad,

 

€ 5,00

76

Achterberg, Gerrit

Energie,

Van Dishoeck Bussum, 1946, bewerkt linnen 56 blz.1e druk, , . 950 ex.

Oplage 950 exemplaren op Hollandsch papier.

 

€ 5,00

77

Achterberg, Gerrit

EURYDICE,

Het Spectrum Utrecht, 1946, ingenaaid 36 blz.2e druk, , . .

1e druk is illegaal verschenen.

 

€ 5,00

20976

Achterberg, Gerrit

Eurydice,

Het Spectrum Utrecht, 1946, ingenaaid 36 blz.2e druk, , . .

1e druk is illegaal verschenen. Naam schutblad.

 

€ 10,00

15421

Achterberg, Gerrit

EURYDICE,

Het Spectrum Utrecht, 1946, ingenaaid 36 blz.2e druk, , . .

1e druk is illegaal verschenen. Omslag verkleurd,

 

€ 5,00

79

Achterberg, Gerrit

Existentie,

Stols 's Gravenhage, 1946, halflinnen 72 blz.1e druk, , . 1000 ex.

oplage 1.000 exx., Een aantal blz. gevlekt,

 

€ 20,00

15684

Achterberg, Gerrit

Existentie,

Stols 's Gravenhage, 1946, halflinnen 72 blz.1e druk, , . 1000 ex.

oplage 1.000 exx., ex libris binnenplat,

 

€ 5,00

24254

Achterberg, Gerrit

EXISTENTIE,

Stols 's Gravenhage, 1946, halflinnen met licht besch. stofomslag 72 blz.1e druk, , . 1000 ex.

oplage 1.000 exx., blz. gevlekt,

 

€ 5,00

81

Achterberg, Gerrit

Fiatproef van "Spel van de wilde jacht", deze facsimile uitgave van de drukproef van "Spel van de wilde jacht".

Jan Vermeulen Slijk-Ewijk, 1980, ingenaaid met omslag 78 blz.1e druk, , . 1000 ex.

Uitgegeven door de G.Achterberg-kring t.g.v. 75e geboortedag in een oplage van 1000 ex.,

 

€ 20,00

24076

Achterberg, Gerrit

Limiet,

Van Dishoeck Bussum, 1945, linnen 36 blz.1e druk, , . 850 ex.

oplage 850 genummerde exemplaren. Op papier van Pannekoek. Schutbladen verkleurd,

 

€ 5,00

90

Achterberg, Gerrit

Ode aan Den Haag,

Bakker/Daamen 's Gravenhage, 1953, ingenaaid met omslag 24 blz.1e druk, Maatstafdeeltje 3 .

.

 

€ 20,00

27546

Achterberg, Gerrit

Ode,

Exponent Bedum, 1989, ingenaaid 12 blz.1e druk, , . 160 ex.

illustraties Menno Wielinga, genummerd,

 

€ 25,00

26420

Achterberg, Gerrit

Osmose, Een bundel gedichten

Stols Rijswijk, 1941, linnen 48 blz.1e druk, , . 300 ex.

.

 

€ 20,00

10975

Achterberg, Gerrit

OSMOSE. Een bundel gedichten

Stols Rijswijk, 1941, halflinnen 48 blz.1e druk, , . 300 ex.

oplage 300 exemplaren,

 

€ 25,00

93

Achterberg, Gerrit

OSMOSE. Een bundel gedichten

Stols Rijswijk, 1941, linnen met licht besch. stofomslag 48 blz.1e druk, , . 300 ex.

oplage 300 exemplaren, licht verkleurd,

 

€ 15,00

26422

Achterberg, Gerrit

Oude cryptogamen,

Querido Amsterdam, 1951, linnen 208 blz.1e druk, , . .

ex libris binnenplat,

 

€ 35,00

26424

Achterberg, Gerrit

Reiziger doet golgotha,

Mansarde Pers ., 1943, oorspr. omslag 12 blz.1e druk, Illegale uitgave / secret printing / de Jong . .

De jong nr. 27, tekeneningen van BANTZINGER, roestvlekjes,

 

€ 60,00

11039

Achterberg, Gerrit

SINTELS,

Bayard Pers ., 1944, ingenaaid 26 blz.1e druk, Illegale uitgave / secret printing / de Jong 28 .

.

 

€ 25,00

19704

Achterberg, Gerrit

SINTELS,

Bayard Pers ., 1944, ingenaaid 26 blz.1e druk, Illegale uitgave / secret printing / de Jong 28 .

De Jong 28. Schutbladen gevlekt.

afbeelding

€ 20,00

14159

Achterberg, Gerrit

Sneeuwwitje,

Querido Amsterdam, 1949, karton 48 blz.1e druk, , . .

rugje verkleurd,

 

€ 25,00

7843

Achterberg, Gerrit

SPEL VAN DE WILDE JACHT,

Querido Amsterdam, 1957, karton 78 blz.1e druk, , . 1250 ex.

oplage 1250 genummerde exemplaren. Bandontwerp Gerrit NOORDZIJ,

 

€ 20,00

26428

Achterberg, Gerrit

Stof,

Stols 's Gravenhage, 1946, karton 40 blz.1e druk, Helikon 23 300 ex.

.

 

€ 5,00

15524

Achterberg, Gerrit

Vier versies,

Avalon Pers Woubrugge, 1990, ingenaaid 8 blz.1e druk, , . 295 ex.

t.g.v. de jaarwisseling 1990/91,

 

€ 5,00

6079

Achterberg, Gerrit / e.a.

UTRECHT IN DICHTERLIJK LICHT,

. Zeist, 1996, linnen met stofomslag 96 blz.1e druk, , . .

Uitgave stichting Achterland,

 

€ 5,00

118

ADAMA van SCHELTEMA C.S.,

VERZAMELDE GEDICHTEN,

Brusse Rotterdam, 1934, bewerkt linnen 316 blz.2e druk, , . .

Naam en ex libris op schutblad.

afbeelding

€ 8,00

15813

Ady, Endre / Pollak, Rudolf

Bloed en goud, gedichten. Vertaald uit het Hongaarsch en ingeleid door Rudolf Pollak,

Becht Amsterdam, z.j., oorspr. omslag 56 blz.1e druk, , . .

met opdracht en gesigneerd dpoor Rudolf Pollak,

 

€ 8,00

20820

Albazzaz, Ali

De ober van mijn dromen,

. Rotterdam, 2003, paperback z.p. blz.1e druk, , . .

Beta Imaginations,

 

€ 5,00

6463

Alberts, A.

OP DEZE PLEK HEEFT EEN GEDICHT GESTAAN (vijftien prenten op drie gedichten),

Veen Utrecht, 1988, oorspr. omslag 72 blz.1e druk, , . .

.

afbeelding

€ 10,00

20967

Andreus, Hans

Aarde,

Holland Amsterdam, 1962, ingenaaid met licht beschadigde omslag 32 blz.1e druk, Serie De Windroos 64 .

.

 

€ 5,00

353

Andreus, Hans

Groen land,

Holland Amsterdam, 1961, ingenaaid met omslag 49 blz.1e druk, Serie De Windroos 60 .

.

 

€ 5,00

15596

Andreus, Hans

Groen land,

Holland Amsterdam, 1961, ingenaaid met omslag 49 blz.1e druk, Serie De Windroos 60 .

Naam schutblad,

 

€ 5,00

17870

Andreus, Hans

HET EXPLOSIEVE UUR,

Bakker/Daamen 's Gravenhage, 1955, oorspr. omslag 28 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 30,00

17247

Andreus, Hans

Italie,

Stols 's Gravenhage, 1952, oorspr. omslag 32 blz.1e druk, , . .

Omslagontwerp en twee illustraties van LUCEBERT, ex libris biineplat,

 

€ 45,00

19482

Andreus, Hans

Italie,

Stols 's Gravenhage, 1952, oorspr. omslag 32 blz.1e druk, , . .

Omslagontwerp en twee illustraties van LUCEBERT, Vlekjes schutblad en titelpagina.

afbeelding

€ 30,00

26443

Andreus, Hans

Italie,

Stols 's Gravenhage, 1952, oorspr. omslag 32 blz.1e druk, , . .

Omslagontwerp en twee illustraties van LUCEBERT, Naam titelpagina,

 

€ 5,00

358

Andreus, Hans

LUISTEREN MET HET LICHAAM...,

De Beuk Amsterdam, 1960, oorspr. omslag 32 blz.1e druk, , . .

Deel 5 van de 8e serie A,

 

€ 5,00

17879

Andreus, Hans

MISSCHIEN,

De Beuk Amsterdam, 1956, ingenaaid 46 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 10,00

367

Andreus, Hans

Schilderkunst

De Beuk Amsterdam, 1954, oorspr. omslag 36 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 5,00

17880

Andreus, Hans

SCHILDERKUNST,

De Beuk Amsterdam, 1954, oorspr. omslag 36 blz.1e druk, , . .

naam binnenzijde omslag,

 

€ 5,00

19074

Andreus, Hans

Vehikel,

Holland Haarlem, 1972, ingenaaid 48 blz.1e druk, , . .

Naam schutblad. Omslag iets beduimeld.

 

€ 5,00

369

Andreus, Hans / Simon VINKENOOG,

TWEESPRAAK. Dialoog in versvorm,

Stols 's Gravenhage, 1956, oorspr. omslag 38 blz.1e druk, , . .

.

afbeelding

€ 45,00

10658

Arends, Jan

Gedichten,

De Bezige Bij Amsterdam, 1965, pocket 48 blz.1e druk, Literaire Pocket 132 .

.

 

€ 40,00

17396

Arends, Jan

GEDICHTEN,

De Bezige Bij Amsterdam, 1965, pocket 48 blz.1e druk, Literaire Pocket 132 .

Exlibris. Randjes verkleurd.

afbeelding

€ 30,00

9146

Aristophanes / Claus, Hugo

Lysistrata. Nederlandse bewerking doornHugo Claus,

Pink Editions & Productions Antwerpen, 1982, linnen 79 blz.1e druk, , . .

met illustraties,

 

€ 90,00

28767

ASDER H.,

KEUZE. Opgedragen verzen. ASDER is pseudoniem voor H.A. Sinclair de Rochemont,

L.Boucher 's Gravenhage, 1939, karton 62 blz.2e druk, , . .

met een kopergrifprent van John BUCKLAND WRIGHT,

afbeelding

€ 60,00

13810

Auden, W.H.

Drie gedichten, vertaald door Hugo Roeffaers,

Arethusa Pers Herber Blokland Baarn, 1983, ingenaaid 12 blz.1e druk, , . 100 ex.

2 litho's van Pavel Roucka, genummerde oplage, dit is nr. 10,

 

€ 12,00

20952

Baaren, Theo van

Een wereld van as,

Meulenhoff Amsterdam, 1981, oorspr. omslag 80 blz.1e druk, , . .

met opdracht: "In de hoop dat ze terugkomt" en gesigneerd.

 

€ 10,00

24907

Balkt, H.H. ter

Verkeerde raadhuizen,

Gelderse Culturele Raad Arnhem, 1986, paperback met flappen 84 blz.1e druk, , . .

Gelderse Cahiers nr. 2. Etsen Ronald Tolman,

 

€ 5,00

22606

BASTET F.L.,

GEDICHTEN,

Arb.pers Amsterdam, 1960, ingenaaid met omslag 66 blz.1e druk, Boekvink . .

.

 

€ 450,00

28979

Baudelaire, Charles

Une selection des fleurs du mal,  met origineel grafiek

De Gaillarde Pers Zutphen, 1976, linnen z.p. blz.1e druk, , . 125 ex.

Dit bibliophiele album is de 5e uitgave van De Gaillarde Pers met 12 originele etsen van Jeanne BIERUMA OOSTING, oplage 125 genummerde en GESIGNEERDE (door de kunstenares) exemplaren,

afbeelding

€ 40,00

21848

Bayar, Maris / Backer, Marcel / Cnodder, Remi De / Ferket, Chris

 Zes schilders - Zes Dichters

. Antwerpen, 1976, oorspr. omslag 13 blz.1e druk, , . .

Ruysbeek, Erik Van / Vercammen, Jan / Landuyt, Octave / Burssens, Jan / Dierickx, Karel / Elias, Etienne, Raveel, Roger, Roobjee / 13 losse bladen in een map, met foto's, Openkring - Gent, Oranjehuis - Antwerpen

afbeelding

€ 40,00

20188

Bayar, Maris / Chevalier, Louise

Les Chevaliers Bayard, een cyvlus gedichten van Maris Bayer,

Contramine Antwerpen, 1977, oorspr. omslag z.p. blz.1e druk, , . 75 ex.

met frontispice en bladopschik in foto-litho door Fotogravure De Schutter van Louise Chevalier, bibliofiele uitgave, genummerd en gesigneerd door de medewerkers,

 

€ 20,00

23386

Beatrijs,

Beatrijs. Een middeleeuwsche legende,

Stols Maastricht, 1937, halflinnen 64 blz.1e druk, , . .

met houtsneden van V. STUYVAERT,  exlibris

 

€ 5,00

645

Benoit, Jacques

Ex corde,

Sijthoff Leiden, 1949, ingenaaid 68 blz.2e druk, , . .

gewijzigde druk,

 

€ 15,00

20514

Beranova, Jana

Initiatieven. Jana Beranova schreef de tekst bij de houtgravures van C.A. Verhees en Walter,

De Slof-Pers ., 1975, ingenaaid 20 blz.1e druk, , . 100 ex.

Genummerde exemplaren, dit is nr. 47,

 

€ 12,00

9572

Berg, Arie van den / e.a.,

Avondretour Utrecht 20 april 1978,

Reflex Utrecht, 1978, ingenaaid met omslag 28 blz.1e druk, , . 250 ex.

Oplage 25o genummerde exemplaren,

 

€ 5,00

669

BERGE H.C. ten,

NIEUWE GEDICHTEN,

De Bezige Bij Amsterdam, 1981, paperback 60 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 10,00

667

Berge, H.C. ten

Op een mat van gele veren. Poezie vertalingen 1968-2003,

Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam, 2005, paperback 284 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 10,00

11951

Bernlef, J.

Vreemde wil, gedichten,

Querido Amsterdam, 1994, paperback met flappen 64 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 8,00

744

Besten, Ad den

Poezie om te zingen,

Boekencentrum Zoetermeer, 1998, paperback 276 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 9,00

756

Beversluis, Martien

CHIMERA'S een dramatisch gedicht,

Tijdstroom Lochem, (1937), bewerkt linnen 126 blz.1e druk, , . .

Boekversiering door Nans AMESZ.

 

€ 8,00

760

Beversluis, Martien

De bellenblazer,

H. ten Brink's Uitgevers-Mij Arnhem, 1931, bewerkt linnen 100 blz.1e druk, , . 1250 ex.

 band- en boekversiering Nans Amesz,

afbeelding

€ 15,00

763

Beversluis, Martien

De hamer gods een treurspel in verzen over G.Savonarola, ,

Uitgeverij P. Vink Antwerpen, 1952, oorspr. omslag 138 blz.1e druk, , . .

omslagontwerp Jac. PRINCE. Met opdracht en gesigneerd door Martien Beversluis,

 

€ 8,00

13402

Beversluis, Martien

De krans der uren, een bundel ontroerende verzen, waarin opgenomen gedeelten uit de correspondentie tussen hem en Okke Jager,

Callenbach Nijkerk, z.j., linnen 196 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 10,00

768

Beversluis, Martien

De zeeuwsche lier met woord vooraf Mr.P.Dieleman,

Callenbach Nijkerk, 1940, karton 86 blz.1e druk, , . .

met illustraties, bandtekening Karel HOEKENDIJK,

 

€ 10,00

757

Beversluis, Martien

Genoch? Wirken fen Martien Beversluis ut syn Aanklacht forfryske troch J.M. Yestra,

H. ten Brink's Uitgevers-Mij Arnhem, z.j., linnen 66 blz.1e druk, , . .

De platen binne nei skilderwirken fen Willem van Schaik,

 

€ 8,00

783

Beversluis, Martien

Het zaad. Een sonnettenkrans,

Uitg.Mij De Gulden Ster Amsterdam, 1944, ingenaaid 44 blz.1e druk, , . .

met bibliografie,

 

€ 5,00

772

Beversluis, Martien

Liederen van den arbeid,

Arb.pers Amsterdam, 1929, bewerkt linnen 64 blz.1e druk, , . .

bandteekening en illustraties van NANS AMESZ,

 

€ 18,00

22546

Beversluis, Martien

Ons aller eigen. Een bundel verzen,

Brand Hilversum, 1941, ingenaaid 48 blz.1e druk, , . .

Omslag Karel HOEKENDIJK,

 

€ 5,00

774

Beversluis, Martien

STIL WATER,

Stockum 's Gravenhage, 1956, gebonden 60 blz.1e druk, Niet in de handel / Not issued for sale . .

Illustraties Ina RAHUSEN. Ranjes verkleurd.

 

€ 10,00

777

Beversluis, Martien

Verzen,

Van Dishoeck Bussum, 1922, bewerkt linnen 94 blz.1e druk, , . .

Rugje vervaagd

 

€ 8,00

820

Biet, Bea A.

Een lied voor amsterdam. Gedichten over amsterdam bijeengebracht dooe B. Riet,

De Telg Amsterdam, 1946, linnen 72 blz.1e druk, , . .

Paginagrote illustraties van R.M. Gompertz,

 

€ 5,00

819

BIEZEN Jan,

OMTRENT DE VROUWEN IN HAAR DIE IK LIEFHAD,

De Beuk Amsterdam, 1977, ingenaaid 68 blz.1e druk, , . .

genummerd 157/200, GESIGNEERD,

 

€ 5,00

6304

Bilderdijk, Mr. Willem

MENGELINGEN derde deel,

Johannes Allart Amsterdam, 1804, gekartonneerd 176 blz.1e druk, , . .

Nummertje op rug geplakt.

 

€ 5,00

843

BINNENDIJK D.A.M.,

MIJN EN DIJN gedichten,

Meulenhoff Amsterdam, 1941, ingenaaid 46 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 5,00

21569

BINNENDIJK D.A.M.,

OOG IN OOG kwatrijnen,

Meulenhoff Amsterdam, 1946, ingenaaid 48 blz.1e druk, Serie De Ceder 2 .

Een van de luxe GESIGNEERDE ex. Naametiket op schutblad.

 

€ 5,00

22976

Block, Lut de

De luwte van het late middaguur,

Arb.pers Amsterdam / Antwerpen, 2002, paperback 64 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 10,00

902

BLOEM J.C.,

SINTELS,

Stols 's Gravenhage, 1945, halflinnen 20 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 8,00

23993

Bloem, J.C.

Verzamelde gedichten,

Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam, 1991, paperback 274 blz.10e druk, , . .

.

 

€ 5,00

908

Bloem, Rein

Part en deel, gekozen gedichten,

Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam, 1977, linnen met stofomslag 74 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 5,00

19388

Bloem, Rein

SCENARIOS,

Meulenhoff Amsterdam, 1970, oorspr. omslag 48 blz.1e druk, , . .

.

afbeelding

€ 10,00

15675

Bloem, Rein / Andriessen, Cees

Cees Andriessen / Houtsneden en Rein Bloem / Met Welke Ogen

. Brummen, 1990, oorspr. omslag 16 blz.1e druk, , . .

Uitgegeven door de Stichting Signature Uitgevers van Grafiek. Signature-Reeks nr. 2,

 

€ 25,00

912

Blok, Alexander / Timmer, Charles B.

Zeven gedichten, vertaald uit het Russisch door Charles B. Timmer,

Avalon Pers Woubrugge, 1988, ingenaaid 24 blz.1e druk, , . 95 ex.

.

afbeelding

€ 150,00

175

Blonk, Jaap

Liederen Uit De Hemel,

. Amsterdam, 1993, oorspr. omslag z.p. blz.1e druk, , . .

meerkleurendruk, Poezie Perdu no. 4, De uitgave bestaat uit een bundel en een cd, samengevoegd in een doos met op de bovenkant in zeefdruk een tekening van Lucebert, De teksten, composities en improvisaties van Jaap Blonk werden typografisch geinterpreteerd door Jan-Maarten Buissant,

afbeelding

€ 8,00

939

Boekraad, Leo

Eeuwig seizoen,

Eigen beheer ., 1978, halflinnen z.pag. blz.1e druk, , . 250 ex.

genummerd exemplaar. Met tekeningen van Geert Jan van Oostende,

 

€ 5,00

976

BOER Julius de,

LUCINA IN LIEF EN LEED. Moderne romance in stanza's,

Van Loghum Slaterus Arnhem, 1961, linnen 56 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 5,00

23325

BOL Johan van der,

DE ACHTERKANT VAN DE SPIEGEL,

De Beuk Amsterdam, 1974, ingenaaid 24 blz.1e druk, , . .

Met OPDRACHT en GESIGNEERD.

 

€ 5,00

23324

BOL Johan van der,

DE NIEUWE ICARUS, gedichten en tekeningen,

De Beuk Amsterdam, 1978, ingenaaid z.p. blz.1e druk, , . .

Met OPDRACHT en GESIGNEERD.

 

€ 5,00

23322

BOL Johan van der,

DE VOGEL IN DE WACHTKAMER,

De Beuk Amsterdam, 1959, ingenaaid 24 blz.1e druk, , . .

Met OPDRACHT en GESIGNEERD. Kreukje.

 

€ 35,00

22376

Boon, Louis Paul

De kleine Eva uit de Kromme Bijlstraat,

Arb.pers Amsterdam, 1956, ingenaaid met omslag 42 blz.1e druk, Boekvink . .

.

 

€ 30,00

14300

Boon, Louis Paul

Verzamelde gedichten,

Arb.pers Amsterdam, 1980, linnen met stofomslag 88 blz.1e druk, , . 4500 ex.

.

 

€ 25,00

1183

Boon, Louis Paul

Verzamelde gedichten,

Arb.pers Amsterdam, 1980, linnen met stofomslag 88 blz.1e druk, , . 4500 ex.

Naam en datum op schutblad

 

€ 25,00

15517

BORGER E.A.,

DICHTERLIJKE NALATENSCHAP ten deele nooit gedrukt,

. 's Gravenhage, 1836, karton 142 blz.1e druk, , . .

Met portret. Ietsje vochtschade, Exlibris

 

€ 5,00

1334

BOURBON Louis de,

HET NEGENDE UUR,

Meulenhoff Amsterdam, 1950, linnen 76 blz.1e druk, Ceder Editie 24 .

.

 

€ 5,00

20815

Bourgonje, Fleur

Hartenbeest,

Arb.pers Amsterdam / Antwerpen, 2009, paperback 66 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 5,00

25349

Boutens, P.C.

Goetrhe 's Ifigeneia in Taurus de nederlandse verzen overgezet door P.C. Boutens,

Uitg.mij Oceanus 's Gravenhage, 1942, karton 93 blz.1e druk, , . .

.

afbeelding

€ 10,00

21303

Boutens, P.C.

Praeludien. Verspreide gedichten,

Kampen & Zoon Amsterdam, 1911, oorspr. omslag 132 blz.2e druk, , . .

.

 

€ 5,00

1376

Boutens, P.C.

TUSSCHENSPELEN,

L.Boucher 's Gravenhage, 1942, halflinnen 108 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 75,00

11062

Boutens, P.C.

Verzamelde werken, Zeven delen,

Joh. Enschede en Zonen Haarlem, 1943/54, linnen ca.2500 blz.1e druk, , . 940 ex.

oplage 940 genummerde exemplaren. De banden zijn wat licht gevlekt. 2 delen stempel schutblad verder een goede set,

 

€ 95,00

28893

Boutens, P.C.

Verzamelde werken, Zeven delen,

Joh. Enschede en Zonen Haarlem, 1943/54, linnen ca.2500 blz.1e druk, , . 940 ex.

oplage 940 genummerde exemplaren. Mooie set, naam schutblad,

afbeelding

€ 10,00

1381

Boutens, P.C.

Zeven tegen Thebai. Naar het grieks van Aischylos vertaald door P.C. Boutens,

Brusse Rotterdam, 1928, ingenaaid 61 blz.1e druk, , . .

Typografie S.H. de Roos, omslag licht verkleurd, naam op schutblad,

 

€ 5,00

1431

Brabander, Gerard den

DE HOLLE MAN,

W.L. Salm & Co. Amsterdam, 1945, halflinnen met licht besch. stofomslag 24 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 10,00

1436

Brabander, Gerard den

GEBROKEN LIER,

Leopold 's Gravenhage, 1937, oorspr. omslag 32 blz.1e druk, De Vrije Bladen 14/5 .

.

 

€ 5,00

19454

Brabander, Gerard den

Gedichten,

Bayard Pers ., 1945, ingenaaid 44 blz.1e druk, Illegale uitgave / secret printing / de Jong 108 .

De Jong 108,

 

€ 5,00

25144

Brabander, Gerard den

GESPLETEN VUUR,

Kampen & Zoon Amsterdam, 1959, oorspr. omslag 44 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 5,00

1438

Brabander, Gerard den

Materie-man. Een bundel verzen,

Kampen & Zoon Amsterdam, z.j., halflinnen 64 blz.1e druk, , . .

naam schutblad,

 

€ 10,00

25145

Brabander, Gerard den

NIETS NIEUWS,

Strengholt Amsterdam, 1956, ingenaaid met omslag 24 blz.1e druk, , . .

GESIGNEERD,

 

€ 5,00

1440

Brabander, Gerard den

PARIJSCHE SONNETTEN,

Republiek der Letteren Amsterdam, 1947, halflinnen 24 blz.1e druk, , . .

naam schutblad,

 

€ 5,00

1441

Brabander, Gerard den

RECAPITULATIE,

Kampen & Zoon Amsterdam, 1952, oorspr. omslag 44 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 5,00

1443

Brabander, Gerard den

SONNETTEN,

. Haarlem, 1946, halflinnen 40 blz.1e druk, , . .

omslag licht verkleurs,

 

€ 5,00

13932

Bram de dichter,

Bram de dichter,

Eigen beheer Rotterdam, 1999, geniet 12 blz..e druk, Nieuwjaarsgeschenk . .

Millenniumgeschenk door Antiquariaat Henk van der Burg aangeboden aan zijn clientele. Omslag en illustratie Steven H. van den Brand,

 

€ 10,00

22999

Braudigom, Maria

Gedichten. Publicatie collectief Stromboli,

Eigen beheer Utrecht, 1991, paperback 20 blz.1e druk, , . .

Met opdracht en gesigneerd door de auteur,

 

€ 65,00

29554

Bredero

Brederoo-Album Feestnommer van Oud-Holland onder redactie van N. de Roever. Tweede jaargang met bijdragen van Jan ten Brink, Ch. M. Dozy, G. Kalff, J.A. Worp, N. de Roever en J.H.W. Unger,

Gebroeders Binger Amsterdam, 1885, halflinnen 100 blz.1e druk, , . .

met portret en facsimile op geschept papier,

 

€ 50,00

1509

Bredero, Gerbrand adriaenszoon

Spaanschen brabander,

Stichting de Roos Utrecht, 1973, linnen 124 blz.1e druk, , . 175 ex.

afm. 30x24,5 cm., oplage 175 genummerde exemplaren, illustraties getekend door Lex METZ, typografie Dick DOOIJES,

 

€ 5,00

18435

Bredero, Gerbrand Adriaenz.,

Verspreid werk Verzameld en toegelicht door G. STUIVELING, Voltooid door B.C. DAMSTEEGT,

Nijhoff Leiden, 1986, linnen 356 blz.1e druk, , . .

deel van de werken van Gerbrand Adriaensz. Bredero.

afbeelding

€ 7,00

21390

Brederode, G.A.  / tekstverz. Dr.A.A.van Rijnbach

Groot Lied-Boek van G.A. Brederode, naar de oorspronkelijke uitgave van 1622.: Tekstverzorging en inleiding van Dr. A.A. van Rijnbach,

Donker Bilthoven, 1944, bewerkt linnen 373 blz..e druk, , . .

exlibris

afbeelding

€ 15,00

13795

Browning Elizabeth Barrett

Sonnets from the Portuguese and seven other poems,

Stichting de Roos Utrecht, 1957, linnen 88 blz.1e druk, , . 175 ex.

I van de 175 genummerde exemplaren,

afbeelding

€ 15,00

19287

Bruynseraede, Marc / Legrand J.M.

Voces intimae. Gedichten Marc Bruynseraede en Plastische werken van J.M. Legrand,

. ., 1978, oorspr. omslag z.pag. blz.1e druk, , . 250 ex.

Deus ex Machina uitgave. Genummerd en gesigneerd door auteur en kunstenaar met een opdracht van de auteur,

 

€ 5,00

13826

Buch, Boudewijn - Maatstaf

Neniae in Maatstaf 1982/8-9 blz. 79 t/m 83,

Arb.pers Amsterdam, 1982, oorspr. omslag 5 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 10,00

1739

Buddingh', Cees

De tweede zestig,

De Bezige Bij Amsterdam, 1979, linnen met stofomslag 72 blz.1e druk, , . .

.

afbeelding

€ 30,00

28565

Buddingh', Cees

Het geirriteerde lied,

Stols Rijswijk, 1941, karton 46 blz.1e druk, Helikon 12 300 ex.

.

 

€ 10,00

1760

Buddingh', Cees

LATERAAL,

Holland Amsterdam, 1957, ingenaaid met omslag 28 blz.1e druk, Serie De Windroos 43 .

.

afbeelding

€ 395,00

22268

Budingh' Cees - Proefdruk,

De laarzen der Mohikanen of Niet goed, geld terug, Proefdruk met correcties van de hand van Cees Buddingh',

De Semaphore-Pers Dordrecht, 1941, oorspr. omslag 36 blz.1e druk, , . .

Proefdruk met correcties van de hand van Cees Buddingh', Is in 1941 illegaal uitgegeven zie De Jong nr.126,

 

€ 8,00

1785

Buitendijk, Dr.W.J.C.

Nederlandse strijdzangen (1525 - 1648),

Tjeenk Willink / Noorduijn Culemborg, 1977, paperback 224 blz.2e druk, , . .

Herziene druk. Illustraties.

 

€ 10,00

14482

Burrett, Anthony

Trumpets from the steep,

. Amsterdam, 1986, paperback met flappen 48 blz.1e druk, , . .

uitgegeven door ADM International & Alpha Design. Gesigneerd,

 

€ 10,00

28794

Burssens, Gaston

HET NEUSJE VAN DE INKTVIS, gekeurd door K.Jonckheere en H.C.Kool,

Stols 's Gravenhage, 1956, linnen met licht besch. stofomslag 308 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 10,00

1812

Burssens, Gaston

HET NEUSJE VAN DE INKTVIS, gekeurd door K.Jonckheere en H.C.Kool,

Stols 's Gravenhage, 1956, linnen 308 blz.1e druk, , . .

Naam schutblad.

 

€ 5,00

28789

Burssens, Gaston

POSTHUME VERZEN,

Stols 's Gravenhage, 1962, linnen met stofomslag 128 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 5,00

18409

Cairo, Edgar

A Nowtoe Foe Mi ai/ IN De nood Van Het Aangezicht

In de Knipscheer Haarlem, 1980, paperback 32 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 20,00

17674

CAMPERT Jan,

HUIS EN HERBERG,

Stols Rijswijk, 1941, karton 42 blz.1e druk, Helikon 15 .

Naam en datum binnenplat/schutblad. Randjes verkleurd.

 

€ 25,00

25153

CAMPERT Jan,

HUIS EN HERBERG,

Stols Rijswijk, 1941, karton 42 blz.1e druk, Helikon 15 .

.

 

€ 10,00

1857

CAMPERT Jan,

VERZAMELDE GEDICHTEN 1922-1943,

Stols 's Gravenhage, 1947, linnen 376 blz.1e druk, , . .

Naam en Ex libris op schutblad,

 

€ 5,00

20916

Campert, Remco

BERCHTESGADEN,

De Bezige Bij Amsterdam, 1953, ingenaaid met beschadigde omslag 32 blz.1e druk, , . .

Beschadiging langs bovenrandje.

 

€ 10,00

1862

Campert, Remco

BERCHTESGADEN,

De Bezige Bij Amsterdam, 1953, ingenaaid met beschadigde omslag 32 blz.1e druk, Ultimatumreeks . .

Voorplat gevlekt.

 

€ 85,00

1869

Campert, Remco

Dichter,

De Bezige Bij Amsterdam, 1995, linnen met stofomslag 666 blz.1e druk, , . .

Gesigneerd,

 

€ 5,00

1870

Campert, Remco

DIT GEBEURDE OVERAL / HOERA, HOERA,

De Bezige Bij Amsterdam, 1968, oorspr. omslag 80 blz.1e druk, , . .

Gezamenlijke druk.

 

€ 5,00

1882

Campert, Remco

Met man en muis,

De Beuk Amsterdam, 1955, oorspr. omslag 32 blz.1e druk, De Beuk A-3 .

Deel 3 van de serie A,

 

€ 5,00

1883

Campert, Remco

Mijn leven's liederen / Mijn levens liederen,

De Bezige Bij Amsterdam, 1968, oorspr. omslag 32 blz.1e druk, , . .

Randjes beschadigd.

 

€ 7,00

24001

Campert, Remco

Mijn leven's liederen / Mijn levens liederen,

De Bezige Bij Amsterdam, 1968, oorspr. omslag 32 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 10,00

11542

Campert, Remco

Ratapan lamento,

De Bezige Bij Amsterdam, 1999, paperback met flappen 112 blz.1e druk, , . .

Tekst in het Nederlands en Bahasa Indonesia,

 

€ 7,00

1924

Carmiggelt, Simon

De gedichten,

Arb.pers Amsterdam, 1974, linnen met licht besch. stofomslag 104 blz.1e druk, , . .

1e druk van deze uitgave,

 

€ 10,00

19314

Cats, Jacob

Keur uit de gedichten van Jacob Cats, Met een inleiding van Garmt Stuiveling,

. Amsterdam, 1961, halflinnen 104 blz.1e druk, , . .

Uitgave van de Amsterdamse Grafische School.

 

€ 5,00

2101

Charles, J.B.

DE GEDICHTEN TOT 1963,

De Bezige Bij Amsterdam, 1963, paperback 192 blz.1e druk, Literaire Reuzenpocket 66 .

typografie Karel BEUNIS, naam schutblad.

 

€ 10,00

2117

Chaucer, Geoffrey

TROILUS EN CRISEYDE. Gedicht omstreeks 1385 en nu verdietst door A.J. Barnouw,

Tjeenk Willink Haarlem, 1955, linnen 304 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 10,00

2146

Claus, Hugo

Alibi,

De Bezige Bij Amsterdam, 1985, linnen met licht besch. stofomslag 84 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 10,00

2147

Claus, Hugo

Almanak, 366 knittelverzen, één voor iedere dag van het schrikkeljaar,

De Bezige Bij Amsterdam, 1982, paperback 366 blz.1e druk, , . .

.

afbeelding

€ 575,00

11819

Claus, Hugo

Almanak. 366 knittelverzen

Cornamona pers Amsterdam, 1982, linnen 396 blz.1e druk, , . 60 ex.

Een van de 10 h.c. exemplaren bestemd voor auteur en uitgever. De oplage is totaal zestig exemplaren gebonden in een franse band van blauw oasisleder en gemarmerde schutbladen, in bijpassende cassette met goudopdruk,

afbeelding

€ 125,00

22026

Claus, Hugo

Beelden, Met bijdragen van o.a. F. de Vree, C. Nooteboom,

Mercatorfond Antwerpen, 1988, bewerkt linnen 256 blz.1e druk, , . .

In cassette. Veel illustraties in kleur. Zeer fraai,

 

€ 10,00

2158

Claus, Hugo

De wangebeden,

De Bezige Bij Amsterdam, 1978, linnen met stofomslag 88 blz.1e druk, , . .

1e gezamenlijke druk,

 

€ 10,00

2162

Claus, Hugo

Een geverfde ruiter,

De Bezige Bij Amsterdam, 1961, paperback 98 blz.1e druk, Literaire Reuzenpocket 16 .

.

 

€ 5,00

12484

Claus, Hugo

Figuratief,

De Bezige Bij Amsterdam, 1973, oorspr. omslag 52 blz.1e druk, , . .

achterplat ietje besch.,

afbeelding

€ 990,00

15143

Claus, Hugo

Fuga, Met acht originele litho's door Hugo Claus

. Hasselt, 1979, map . blz.1e druk, , . .

Eerste en enige editie. Fuga werd gedrukt in opdracht van uitg. De volle maan in december 1979, De cyclus van 8 haikoes, gezet uit de Times, en 8 lithografieën werden gedrukt door het atelier De Schutter te Antwerpen op Arches 250 gram,  Elke litho met de hand genummerd en gesigneerd. De mappen, in Japans Iamane papier, werden vervaardigd door AGC, te Deurne-Antwerpen. Oplage 300 genummerde en genaamtekende exemplaren en 26 exemplaren buiten reeks gemerkt A-Z, Er bestaan exemplaren met op de map de auteursnaam afgedrukt op 7 cm, maar ook groter op 23 cm. Dit is nr. 157/300  in een map met de auteursnaam afgedrukt op 23 cm,

 

€ 12,00

2165

Claus, Hugo

Gedichten 1969 - 1978,

De Bezige Bij Amsterdam, 1979, paperback 308 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 10,00

2170

Claus, Hugo

Het teken van de hamster,

Uitgeverij Lotus Antwerpen, 1979, linnen met stofomslag 80 blz.1e druk, , . .

met 27 aquarellen en tekeningen van Jan VANRIET,

 

€ 30,00

27030

Claus, Hugo

Sonnetten,

De Bezige Bij Amsterdam, 1987, linnen 38 blz.1e druk, , . 500 ex.

ter gelegenheid van de jaarwisseling 1986-1987, genummerd exemplaar,

afbeelding

€ 70,00

2188

Claus, Hugo

Sporen,

Den Gulden Engel Wommelgem, 1987, ingenaaid met omslag z.pag. blz.1e druk, , . .

Bibliofiele uitgave. Met tekeningen door Hugo Claus. in diverse kleuren alsook het handschrift op transparant papier,

afbeelding

€ 595,00

17186

Claus, Hugo

Van de koude grond, met 6 litho's van Hugo Claus,

Ziggurat Antwerpen, 1978, oorspr. omslag 16 blz.1e druk, , . 100 ex.

dit is nummer 12,

 

€ 5,00

29518

Claus, Hugo

Van horen zeggen,

De Bezige Bij Amsterdam, 1972, linnen met stofomslag 80 blz.2e druk, , . .

.

afbeelding

€ 675,00

14935

Claus, Hugo / Sannes, Sanne

Oog om oog

De Bezige Bij Amsterdam, 1964, gebonden z.p. blz.1e druk, , . .

Foto's van Sanne sannes, Tekst Hugo Claus naar de gedichten van Macedonios e.a.,

 

€ 15,00

22500

Claus, Hugo / Selleslags, Herman

Oktober '43, Foto's Rik Selleslags,

De Bezige Bij Amsterdam, 1998, halflinnen met stofomslag 60 blz.1e druk, , . .

27 Gedichten met 27 foto's. 27,5 x 20,5 cm.

 

€ 7,00

29696

Claus, Hugo Vanriet, Jan

Zeezucht

. Antwerpen, 2003, oorspr. omslag 60 blz.1e druk, , . .

uitgegeven voor de werelddag van het boek met illustraties van Jan van RIET,

afbeelding

€ 45,00

17850

Coljee, Jan

Dr. Jelle Zijlstra en het randschrift van de gulden,

Arethusa Pers Herber Blokland Baarn, 1983, ingenaaid 24 blz.1e druk, , . 100 ex.

Met kopergravure van Lou STRIK. 44e uitgave van de Arethusa Pers Herbert Blokland, oplage 100 genummerde exemplaren.

 

€ 5,00

2264

CONRAD Patrick,

ROSE MON CHAMEAU Een oorlogsverhaal,

Arb.pers Amsterdam, 1976, oorspr. omslag z.p. blz.2e druk, , . 500 ex.

Deze herdruk werd in 1976 gedrukt in opdracht van Pink editions & productions te Antwerpen en de Arbeiderspers te Amsterdam. Oplage 500 genummerde exemplaren.

 

€ 10,00

16374

COSTA Da,

DA COSTA'S KOMPLEETE DICHTWERKEN uitgegeven door J.P.Hasebroek,

Sijthoff Leiden, z.j., bewerkt linnen 944 blz.7e druk, , . .

Met portret, 3 Delen.

 

€ 5,00

3982

Cramer, Rie

VERZEN VAN VERZET,

Leopold 's Gravenhage, 1945, ingenaaid 48 blz.1e druk, , . .

omslag l.verkleurd,

 

€ 10,00

20887

Cremers, Marie

Weerlichten. Verzamelde gedichten,

Boosten & Stols Maastricht, 1925, linnen 132 blz.1e druk, , . 570 ex.

genummerd

 

€ 5,00

24699

Cruz, San Juan de la

Poesias gezangen.

De Gemeenschap Utrecht, 1931, ingenaaid 122 blz.1e druk, , . .

roestvlekjes. Genummerd exemplaar. nr. 473 / 500

 

€ 125,00

21383

Cuney, Waring

Puzzles, Selected and introduced by Paul Breman, ill. Ru van Rossem,

Stichting de Roos Utrecht, 1960, cassette 80 blz.1e druk, , . 175 ex.

Oplage 175 genummerde exemplaren. Houtsneden van Ru van Rossem, Typografie Henk KRIJGER. In cassette,

 

€ 7,00

7921

DABROWSKI Lutek,

. . . IN DE STAD TE WONEN EN IEDERE AVOND DE POLKA DANSEN,

Eigen beheer Rotterdam, 1998, geniet 52 blz.1e druk, , . 150 ex.

door een jonge Rotterdamse dichter in eigen beheer uitgegeven in een oplage van 150 exx.,

 

€ 7,00

7424

Dabrowski, Lutek

Herfstige pretdagen en prettige herfstdagen,

Eigen beheer Rotterdam, 1996, geniet 40 blz.1e druk, , . 200 ex.

door een jonge Rotterdamse dichter in eigen beheer uitgegeven in een oplage van 200 exx.,

afbeelding

€ 25,00

17906

Dali, Salvador

L'amour et la mémoire,

. ., 1998, ingenaaid 29 blz.,e druk, , . .

‎Editions Le Verre du Temps. Collection L'Ordalie, 5 illustrations hors texte de Gérard Besset.

 

€ 10,00

15538

DANIELS, O.P. Dr. L.M.Fr.,

HET LIED VAN DEN VREDE,

Uitgeverij In den Toren Naarden, z.j.(1945), halflinnen 164 blz.1e druk, , . 750 ex.

Genummerd exemplaar. Top van het rugje iets beschadigd

afbeelding

€ 8,00

20360

Deel, T. van

Gedichten kijken. Een bloemlezing beeldgedichten,

. Voorburg, 1987, paperback 46 blz.1e druk, , . .

Uitgave van Prisma-Lectuurvoorlichting t.g.v. jaarwisseling 1987-1988, genummerde oplage,

 

€ 20,00

25385

Dehaene, M.J.

Toegang tot de tuin,

. ., 1979, geniet 32 blz.1e druk, , . 200 ex.

Uitgegeven door het Open Atelier De Westerhelling. Illustraties van J. Bossaert, Genummerd en gesigneerd door de dichteres,

 

€ 5,00

20466

Dehaene, Marie-Jose

Hooglied met tekenngen van Gonda Aelst,

. ., z.j., geniet 32 blz.1e druk, , . .

Uitgegeven door het Open Atelier De Westerhelling.

 

€ 10,00

22024

Dendermonde, Max

TIJDELIJK ISOLEMENT,

Stols Rijswijk, 1941, karton 48 blz.1e druk, Helikon 14 .

.

 

€ 20,00

22404

Deneer, Cor

Zigeunerkoor,

. ., 1944, ingenaaid 16 blz.1e druk, Schildpadreeks, Illegale uitgave / secret printing . 150 ex.

de Jong no. 176. Gesigneerd

 

€ 10,00

23070

Dicke, Otto / Bouma, Hans

Nuchter landschap,

Bosch & Keuning Baarn, 1979, oorspr. omslag z.p. blz.1e druk, , . .

Met tekeningen van Otto DICKE,

 

€ 5,00

15504

DIJK Pier van,

HELLESLAT,

Eigen beheer ., 1967, paperback z.p. blz.1e druk, , . .

GESIGNEERD

afbeelding

€ 70,00

2901

Dijk, Stef van

Vaste lijnen bevatten alles,

Eigen beheer Amsterdam, 1984, linnen 24 blz.1e druk, , . 30 ex.

aaibaar linnen, met 11 linoleumsnedes van Thea BOONSTRA, oplage 30 ex., GENUMMERD en GESIGNEERD door zowel de dichter als de kunstenares,

 

€ 10,00

11255

DONKER Anthonie,

ACHERON,

Bij Hijman, Stenfert Kroeze & van der Zande Arnhem, 1926, oorspr. omslag 16 blz.1e druk, , . .

DEBUUT, Naam schutblad

 

€ 5,00

9581

DONKER Anthonie,

DE BEVREEMDING,

Van Loghum Slaterus Arnhem, 1953, linnen 122 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 5,00

2943

DONKER Anthonie,

DE BEVREEMDING,

Van Loghum Slaterus Arnhem, 1953, linnen met stofomslag 122 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 5,00

2946

DONKER Anthonie,

DE DRAAD VAN ARIADNE,

Bij Hijman, Stenfert Kroeze & van der Zande Arnhem, 1930, bewerkt linnen 48 blz.1e druk, , . .

Rugje iets verkleurd.

 

€ 5,00

21730

DONKER Anthonie,

DE DRAAD VAN ARIADNE,

Bij Hijman, Stenfert Kroeze & van der Zande Arnhem, 1930, halflinnen 48 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 5,00

5576

DONKER Anthonie,

DE GRONDTOON, een keuze uit de gedichten,

Querido Amsterdam, 1963, linnen met stofomslag 84 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 5,00

2953

DONKER Anthonie,

GEBROKEN LICHT,

Van Loghum Slaterus Arnhem, 1934, ingenaaid 64 blz.1e druk, , . .

Randjes ietsje verkleurd.

 

€ 10,00

15520

DONKER Anthonie,

GRENZEN,

Bij Hijman, Stenfert Kroeze & van der Zande Arnhem, 1928, halflinnen 48 blz.1e druk, , . .

Gedrukt op pannekoekpapier. Naam schutblad

 

€ 10,00

10763

DONKER Anthonie,

GRENZEN,

Bij Hijman, Stenfert Kroeze & van der Zande Arnhem, 1929, bewerkt linnen 64 blz..e druk, , . .

1e gezamenlijke druk.  groen linnen met goud, Gedrukt op pannekoekpapier.

 

€ 5,00

2955

DONKER Anthonie,

HET STERRENBEELD,

Van Loghum Slaterus Arnhem, 1946, ingenaaid 48 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 5,00

3106

DONKER Anthonie,

ORCUS EN ORPHEUS,

Van Loghum Slaterus Arnhem, 1941, halflinnen 48 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 5,00

15475

DRIJVER Ab,

WAT WILDE IK OOK WEER ZEGGEN,

Eigen beheer Assen, 1980, geniet 56 blz.1e druk, , . 50 ex.

.

 

€ 10,00

13700

DUBIE Norman - RUSSE Vivien,

THE FUNERAL, VT Z PRESS Calais,

. ., 1998, ingenaaid 12 blz.1e druk, , . 200 ex.

Illustratie van Vivien Russe,

 

€ 5,00

29596

Dubois, Pierre H.

Het gemis,

Stols 's Gravenhage, 1942, karton 40 blz.1e druk, Atlantis-Reeks 7 400 ex.

.

 

€ 10,00

3073

Dubois, Pierre H.

Quia absurdum,

Stols 's Gravenhage, 1947, karton 68 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 7,00

3075

Dubois, Simone

Van de aarde,

Exponent ., 1987, oorspr. omslag 4 blz.1e druk, , . 115 ex.

Met de hand gezet en gedrukt. Oplage 115 genummerde exemplaren,

 

€ 5,00

28730

Duinkerken, Anton van

TOBIAS MET DEN ENGEL: Binnen den tijd - Bezuiden Valencijn - Onder de bloeiende jasmijn,

Het Spectrum Utrecht, z.j.(1946), karton 128 blz.1e druk, , . .

onafgesneden,

 

€ 5,00

16797

Duinkerken, Anton van (vertaling en inl.),

KERK IN BLADERGROEN door Francis JAMMES,

Het Spectrum Utrecht, z.j.(1945), halflinnen 56 blz.1e druk, , . .

Tweekleurendruk, zwart en groen, Ietsje roest, Stempel titelpagina.

 

€ 5,00

3137

DULLAERT Heiman,

ENKELE GEDICHTEN VAN HEIMAN DULLAERT,

Bij Hijman, Stenfert Kroeze & van der Zande Arnhem, 1923, bewerkt linnen 48 blz.1e druk, , . .

keurbundels uit het Nederlandsche lierdicht onder leiding van J. Greshoff,

afbeelding

€ 8,00

15183

Dungen, Margriet van den

Een hoekje in glas

Eigen beheer ., 1983, oorspr. omslag z.p. blz.1e druk, , . .

losbladig in mapje

 

€ 87,00

11221

DUODUO,

EEN SCHRIJFTAFEL IN DE VELDEN,

Meulenhoff Amsterdam, 1991, ingenaaid 80 blz.1e druk, , . .

Pseudoniem van Li Shizheng, Randjes verkleurd,

 

€ 50,00

25429

Eeden, Frederik van

VAN DE PASSIELOOZE LELIE waarbij zijn opgenomen de "Enkele Verzen,

Versluys Amsterdam, 1901, linnen 160 blz.1e druk, , . .

Naam schutblad

 

€ 20,00

15516

EEKHOUT Jan H.,

EILAND DER BALLINGSCHAP,

. Breskens, z.j.(1957), ingenaaid 56 blz.1e druk, , . .

Beperkte oplage, Gesigneerd en verbeteringen aangebracht met pen door de dichter

 

€ 10,00

3276

EGGINK Clara,

SCHADUW EN WATER,

De Vrije Bladen ., 1934, oorspr. omslag 32 blz.1e druk, De Vrije Bladen 11/3 .

DEBUUT, Platten niet fris.

 

€ 10,00

9050

EGGINK Clara,

SCHADUW EN WATER,

De Vrije Bladen ., 1934, oorspr. omslag 32 blz.1e druk, De Vrije Bladen 11/3 .

DEBUUT, Rugje onder- en bovenzijde iets beschaddigd

 

€ 5,00

20670

Eggink, Clara

Tussen Euphraat en Tigris,

Stols 's Gravenhage, 1947, karton 32 blz.1e druk, Helikon 33 .

.

 

€ 8,00

19769

Eijkelboom, J.

De gouden man,

Arb.pers Amsterdam, 1982, paperback met flappen 60 blz.1e druk, , . .

.

afbeelding

€ 15,00

21258

Eijsselsteijn, Lidy van

Zouden wij ooit weten Een in Memoriam,

Leopold 's Gravenhage, 1974, ingenaaid 38 blz.1e druk, , . .

Met opdracht en gesigneerd

afbeelding

€ 10,00

3297

Eilander, Gerrit

Je bent niet weggegaan,

Ypse Fecit Deventer, 1987, ingenaaid 4 blz.1e druk, , . 50 ex.

oplage 50 genummerde en gesigneerde exemplaren,

 

€ 5,00

29409

Ellen

Het lied van de smart,

Versluys Amsterdam, 1896, bewerkt linnen 134 blz.3e druk, , . .

.

 

€ 5,00

13085

ELLEN,

VAN EENEN KONINGSZOON,

Querido Amsterdam, 1923, ingenaaid 62 blz.1e druk, , . .

platten ietsje smoez.,

 

€ 5,00

577

Emants, Marcellus

GODENSCHEMERING, een gedicht,

Tjeenk Willink Haarlem, 1910, bewerkt linnen 102 blz.3e druk, , . .

Naam titelpagina.

 

€ 5,00

19610

EMMENS J.A.,

AUTOBIOGRAFISCH WOORDENBOEK,

Oorschot Amsterdam, 1963, ingenaaid 54 blz.1e druk, , . .

Randjes bruin

 

€ 5,00

20979

EMMENS J.A.,

AUTOBIOGRAFISCH WOORDENBOEK,

Oorschot Amsterdam, 1963, ingenaaid 54 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 5,00

22154

Engelman, Jan

Het Bittermeer

Querido Amsterdam, 1969, oorspr. omslag 26 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 5,00

3404

Engelman, Jan

NOODWEER,

Querido Amsterdam, z.j.(1942), halflinnen 44 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 5,00

3481

EYBERS Elisabeth,

EINDER,

Querido Amsterdam, 1977, paperback 64 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 5,00

17261

Eybers, Elisabeth

Dryfsand

Querido Amsterdam, 1987, paperback 42 blz.2e druk, , . .

.

 

€ 5,00

17262

Eybers, Elisabeth

Rymdwang,

Querido Amsterdam, 1987, paperback 48 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 10,00

15496

EYCK Robert van,

PERPETUAL TREASON Poems,

The Somerset Press Sidcot, 1939, halflinnen 32 blz.1e druk, , . 210 ex.

Beperkte oplage, Genummerd exemplaar, Datum schutblad

 

€ 25,00

5657

Eyck, P.N. van

BENADERINGEN, vertaalde gedichten 1916-1940,

Stols 's Gravenhage, 1940, halflinnen 72 blz.1e druk, Illegale uitgave / secret printing / de Jong 260 .

De oplaag is niet in de handel. Genummerd exemplaar. Naam schutblad

 

€ 25,00

3487

Eyck, P.N. van

BENADERINGEN, vertaalde gedichten 1916-1940,

Stols 's Gravenhage, 1940, halflinnen 72 blz.1e druk, Illegale uitgave / secret printing / de Jong 260 .

De oplaag is niet in de handel. Genummerd exemplaar. Randjes verkleurd

 

€ 5,00

3488

Eyck, P.N. van

BENADERINGEN, vertaalde gedichten 1916-1943,

Stols 's Gravenhage, 1950, linnen met stofomslag 72 blz.2e druk, , . 500 ex.

Oplage is 500 exemplaren. Deze 2e druk is de eerste handelseditie,

 

€ 10,00

13609

Eyck, P.N. van

Broeder Bernard,

Stols 's Gravenhage, 1946, ingenaaid 30 blz.1e druk, , . 250 ex.

Genummerd,

 

€ 8,00

3491

Eyck, P.N. van

De sterren,

Van Dishoeck Bussum, 1911, ingenaaid 76 blz.1e druk, , . .

onafgesneden,

 

€ 10,00

20400

Eyck, P.N. van

DE TUIN,

Stols 's Gravenhage, 1945, ingenaaid met omslag 22 blz.1e druk, , . 340 ex.

GENUMMERD,

 

€ 5,00

3493

Eyck, P.N. van

HERWAARTS gedichten 1920-1945,

Nijgh & van Ditmar Amsterdam, 1949, karton met licht beschadigde omslag 168 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 8,00

20391

Eyck, P.N. van

Meesters, zeven gedichten,

Stols 's Gravenhage, 1945, halflinnen 86 blz.1e druk, , . .

Gedrukt op oud Hollands papier

 

€ 5,00

3504

Eyck, P.N. van

VERZEN 1940,

L.Boucher 's Gravenhage, 1946, halflinnen 56 blz.2e druk, , . .

.

 

€ 10,00

3505

Eyck, P.N. van

VOORBEREIDING,

Van Dishoeck Bussum, 1926, halflinnen 38 blz.1e druk, , . 520 ex.

Exlibris

 

€ 15,00

12610

Eyck, Robert van

PERPETUAL TREASON Poems,

The Somerset Press Sidcot, 1939, halflinnen 32 blz.1e druk, , . 210 ex.

Beperkte oplage, Genummerd exemplaar,

 

€ 10,00

29214

Festen, Theo

Begin van spreken,

De Oude Degel Rijswijk, 1965, paperback met flappen 18 blz.1e druk, , . 50 ex.

genummerd en gesigneerd,

 

€ 35,00

13730

Fontaine, J. de la

Tales and novels with original etchings by Clara TICE,

William Godwin New York, 1933, linnen met licht besch. stofomslag 270 blz.1e druk, , . .

met illustraties,

 

€ 5,00

3673

Franquinet, Robert

Charaksis,

Stols 's Gravenhage, 1946, ingenaaid 36 blz.1e druk, , . 1000 ex.

onafgesneden,

 

€ 10,00

28819

GEEL Chr. J. van,

Spinroc en andere verzen,

Oorschot Amsterdam, 1958, linnen 148 blz.1e druk, , . .

Debuut

 

€ 5,00

3756

GEEL Chr. J. van,

Spinroc en andere verzen,

Oorschot Amsterdam, 1958, linnen met beschadigde stofomslag 148 blz.1e druk, , . .

DEBUUT, naam schutblad,

 

€ 7,00

3759

Geel, Chr. J. van

Vluchtige verhuizing,

Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam, 1976, paperback 52 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 12,00

11935

Geel, Chr. Van

Spinroc en andere verzen,

Oorschot Amsterdam, 1958, linnen met licht besch. stofomslag 148 blz.1e druk, , . .

DEBUUT,

 

€ 5,00

25156

GELDER Jan van,

DROOM EN WERKELIJKHEID,

Stols 's Gravenhage, 1946, karton 32 blz.1e druk, Helikon 32 .

.

 

€ 5,00

5494

GELLINGS Paul,

DE VAL VAN VERF EN ROEST,

Arb.pers Amsterdam, 1993, paperback met flappen 62 blz.1e druk, , . 700 ex.

.

 

€ 75,00

29003

Geraldy, Paul

Toi et Moi. Edition ornee de 33 lithographies en couleurs par Edy Legrand,

Librairie Stock Paris, 1935, oorspr. omslag 162 blz.1e druk, , . .

rugje licht beschadigd, verder goed exemplaar,

 

€ 15,00

18151

Gerhardt, Ida

De hovenier

Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam, 1972, linnen met stofomslag 80 blz.3e druk, , . .

herzien door de dichteres,

 

€ 15,00

29663

Gerhardt, Ida

De ravenveer,

Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam, 1970, linnen met stofomslag 44 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 10,00

3842

Gerhardt, Ida

De ravenveer,

Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam, 1978, linnen met stofomslag 44 blz.2e druk, , . .

.

 

€ 10,00

3843

Gerhardt, Ida

De slechtvalk,

Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam, 1972, linnen met stofomslag 76 blz.2e druk, , . .

.

 

€ 15,00

3845

Gerhardt, Ida

De zomen van het licht,

Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam, 1983, linnen met licht besch. stofomslag 96 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 12,00

4556

Gerhardt, Ida

Het levend monogram,

Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam, 1973, linnen met stofomslag 78 blz.3e druk, , . .

.

 

€ 15,00

3849

Gerhardt, Ida

Het sterreschip,

Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam, 1979, linnen met stofomslag 56 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 10,00

29187

Gerhardt, Ida

Het sterreschip,

Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam, 1979, linnen met stofomslag 56 blz.2e druk, , . .

.

 

€ 12,00

16192

Gerhardt, Ida

Kwatrijnen in opdracht,

Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam, 1971, linnen met stofomslag 64 blz.3e druk, , . .

.

 

€ 10,00

3852

Gerhardt, Ida

Twee uur: de klokken antwoorden elkaar,

Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam, 1980, linnen met stofomslag 16 blz.3e druk, , . .

1e gebonden druk.

 

€ 40,00

12881

Gerhardt, Ida

Verzamelde gedichten,

Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam, 1980, linnen met stofomslag 770 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 40,00

17105

Gerhardt, Ida

Verzamelde gedichten,

Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam, 1985, linnen met stofomslag 890 blz.1e druk, , . .

exlibris

 

€ 10,00

28709

Gerhardt, Ida

Vijf vuurstenen,

Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam, 1979, linnen met stofomslag 72 blz.2e druk, , . .

.

 

€ 15,00

17126

Gerhardt, Ida

Vijf vuurstenen,

Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam, 1974, linnen met stofomslag 72 blz.1e druk, , . .

naam schutblad

 

€ 5,00

19763

Gerhardt, Ida

Vijf vuurstenen,

Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam, 1979, linnen met stofomslag 72 blz.2e druk, , . .

lichte verkleuring,

 

€ 15,00

19764

Gerhardt, Ida

Vroege verzen,

Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam, 1978, linnen met licht besch. stofomslag 164 blz.1e druk, , . .

toegevoegd kaartje uitgever

afbeelding

€ 8,00

3855

Gerlach, Eva

Een kopstaand beeld,

Arb.pers Amsterdam, 1983, paperback met flappen 44 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 5,00

3866

GEUNS J.J. van,

GEDICHTEN UIT DRIE RIJKEN,

Van Dishoeck Bussum, 1930, linnen 72 blz.1e druk, , . .

naam schhutblad,

 

€ 50,00

12114

GEZELLE Guido,

GUIDO GEZELLE'S DICHTWERKEN,

Veen Amsterdam, z.j.,, bewerkt linnen ca.2700 blz..e druk, , . 600 ex.

genumerde oplage van 600 stuks, losse ets ontbreekt,

 

€ 10,00

15909

Gezelle, Caesar

Lelien van dalen,

Veen Amsterdam, 1909, linnen 108 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 25,00

9807

GORTER Herman - STUIVELING Dr. G.,

HERMAN GORTERS KENTERINGSSONNETTEN. Werden overgenomen uit De ieuwe Gids van 1891 en 1893 met toestemming van de Erven,

De Bezige Bij Amsterdam, 1946, ingenaaid met omslag 152 blz.1e druk, Tandem Aliquando . 545 ex.

oplage 545 genummerde exemplaren,

afbeelding

€ 8,00

4073

Gorter, Herman

Verzamelde lyriek tot 1905. Jeugdwerk, De school der poëzie, Nalezing,

Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam, 1978, paperback 594 blz.3e druk, , . .

.

 

€ 8,00

24859

Gorter, Herman

Verzamelde werken, deel 1

Van Dishoeck Bussum, 1948, linnen met beschadigde stofomslag 158 blz.1e druk, , . .

uitgegeven in samenwerking met Querido, met portrait

 

€ 8,00

15094

Gorter, Herman

Verzamelde werken, deel 2

Van Dishoeck Bussum, 1948, linnen met beschadigde stofomslag 576 blz.1e druk, , . .

uitgegeven in samenwerking met Querido, met portrait

 

€ 5,00

10290

Gorter, Herman

Verzamelde werken, deel 2

Van Dishoeck Bussum, 1948, linnen 576 blz.1e druk, , . .

uitgegeven in samenwerking met Querido, met portrait

 

€ 5,00

11785

Gorter, Herman

Verzamelde werken, deel 3

Van Dishoeck Bussum, 1949, linnen 330 blz.1e druk, , . .

uitgegeven in samenwerking met Querido, met portrait

 

€ 8,00

23267

Gorter, Herman

Verzamelde werken, deel 3

Van Dishoeck Bussum, 1949, linnen met beschadigde stofomslag 330 blz.1e druk, , . .

uitgegeven in samenwerking met Querido, met portrait

 

€ 8,00

24197

Gorter, Herman

Verzamelde werken, deel 4

Van Dishoeck Bussum, 1950, linnen met beschadigde stofomslag 262 blz.1e druk, , . .

uitgegeven in samenwerking met Querido, met portrait

afbeelding

€ 15,00

4074

Gorter, Herman

Verzen. Eerste deel en tweede deel,

Van Dishoeck Bussum, 1928, gebonden 79+109 blz..e druk, , . .

Naam op schutblad,

 

€ 10,00

9982

GRAFT Dr. C.C van de,

MIDDELNEDERLANDSCHE HISTORIELIEDEREN,

Gijsbers en van Loon Arnhem, 1968, linnen 252 blz..e druk, , . .

Ongewijzigde herdruk der uitgave 1904

 

€ 8,00

4110

Graft, Guillaume van der

In Exilio,

Stols 's Gravenhage, 1946, karton 48 blz.1e druk, Helikon 22 .

.

 

€ 5,00

4112

Graft, Guillaume van der

Mythologisch,

Holland Amsterdam, 1950, ingenaaid met omslag 52 blz.1e druk, Serie De Windroos 2 .

.

afbeelding

€ 8,00

4152

Grazell, Karel N.L.

De 3 gratien

De Beuk Amsterdam, 1989, ingenaaid met omslag 48 blz.1e druk, , . .

genummerd en GESIGNEERD,

 

€ 5,00

4193

Greshoff, J.

GEDICHTEN,

Stols Maastricht, z.j., bewerkt linnen 188 blz.5e druk, , . .

met foto,

 

€ 5,00

17329

Greshoff, J.

TOEN. Dit is het laatste onafgewerkte gedicht van J. Greshoff door zijn vrouw samengesteld uit de nagelaten papieren,

Nijgh & van Ditmar 's Gravenhage, 1972, oorspr. omslag 20 blz.1e druk, , . .

met foto,

 

€ 5,00

28939

Greshoff, J.

Verzameld werk: Gedichten,

Kampen & Zoon Amsterdam, 1948, linnen 422 blz.1e druk, , . .

Los deel.

 

€ 18,00

17737

Groesbeek, Cees

Een met de duisternis,

Persona Dordrecht, 1979, pocket 64 blz.1e druk, , . .

Met tekeningen van Folkert Kattemolle, gesigneerd door de dichter,

 

€ 5,00

12100

GROOT Jacob,

LOSSE SCHUUR,

De Harmonie Amsterdam, 1993, paperback 60 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 8,00

4250

Groot, Jan H. de

Kaleidoscopisch een selectie uit de verzamelde verzen 1920-1980,

De Beuk Amsterdam, 1980, linnen met stofomslag 244 blz.1e druk, , . .

Met foto's van de dichter, licht verkleurd,

 

€ 5,00

4290

Guepin, J.P.

LIEFDE, AFKEER EN GEWOONTES -sonnetten, vertaalde epigrammen- ,

B. Bakker Amsterdam, 1982, paperback 40 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 5,00

22521

HAAR Bernard ter,

GEDICHTEN,

Cohen Nijmegen, 1878/1879, bewerkt linnen 344+372+304 blz.1e druk, , . .

3 Delen

 

€ 5,00

609

HAAR Bernard ter,

GEDICHTEN,

Nijhoff Arnhem, 1850/1851, halfleer 254+240 blz.2e druk, , . .

Illustratie titelpagina, Iets roest. Naam schutblad. 2 Delen.

 

€ 5,00

4335

HAAR Bernard ter,

GEDICHTEN,

Nijhoff Arnhem, 1850, gebonden 240 blz.1e druk, , . .

Illustratie titelpagina, band beschadigd, verder goed exemplaar,

 

€ 12,00

17729

Haasse, Hella S.

Balladen en legenden,

Querido Amsterdam, 1947, karton 70 blz.1e druk, , . .

Geillustreerd door C.A.B. BANTZINGER, Rugje verkleurd.

 

€ 5,00

17263

Hamelink, Jacques

Gemengde tijd 1978 - 1983,

De Bezige Bij Amsterdam, 1984, paperback 116 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 7,00

20467

Hamelink, Jacques

Herinnering aan het verdwenen licht,

De Bezige Bij Amsterdam, 1986, paperback 138 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 5,00

20499

HARTEN Jaap,

BEWEGING VAN HET JAAR,

Stols 's Gravenhage, (1960), ingenaaid met omslag 72 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 5,00

4483

HARTEN Jaap,

DE PRUIM VAN MAE WEST EN DE KOP VAN JUT,

Reflex Utrecht, 1979, paperback 38 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 5,00

4493

HARTEN Jaap,

STUDIO IN DAGLICHT -debuut-,

Holland Amsterdam, 1953, ingenaaid met omslag 40 blz.1e druk, Serie De Windroos 29 .

.

 

€ 10,00

4495

Hartmann von Aue

Iwein. Eine erzahlung mit anmerkungen von G.F. Benecke und K. Lachmann,

Walter de Gruyter & Co. Berlin, 1966, linnen 564 blz.6e druk, , . .

name on endpaper,

 

€ 5,00

4523

HATTUM Jac. van,

EEN ZOMER,

Oorschot Amsterdam, z.j.(1946), ingenaaid 128 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 5,00

4522

HATTUM Jac. van,

FRISIA NON CANTAT,

Mees Santpoort, 1938, ingenaaid 38 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 15,00

10461

Heerkens A.V.D., P.

Het lied van Saka Ladja, Met een inleiding van Bernard Voorhoeve,

. ., 1949, linnen met stofomslag 204 blz.1e druk, , . .

Met verantwoording en verklarende aantekeningen, uit de bibliotheek van Gerard Wijdeveld,, 1 van de 20 ex. Op Oud-Hollands papier

 

€ 15,00

28930

Heerkens A.V.D., Piet

De Kinkenduut mee veul teekeningskes van Tijs Dorenbosch,

. Tilburg, 1940, oorspr. omslag 64 blz.1e druk, , . .

Met opdracht en gesigneerd (aan G. Wijdeveld), licht verkleurd

 

€ 10,00

4609

HEEROMA Dr K. en G. KAMPHUIS (verz),

PRO PATRIA De stem van Holland in Vaderlandse Verzen. Bloemlezing,

Daamen 's Gravenhage, 1941, halflinnen met stofomslag 170 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 18,00

18355

HEINES WERKE,

HEINES WERKE funfzehn teilen in vier volumes. Herausgegeben mit einleitungen und anmerkungen versehen von H.Friedemann, H.Herrmann, E.Kalischer, R.Piffin, V.Valentin,

. Berlin, z.j., linnen . blz.1e druk, , . .

Deutsches Verlagshaus Bong & Co. Goldene Klassiker-Bibliothek. Hempels klassiker-ausgaben in neuer bearbeitung,

 

€ 5,00

29234

Helderenberg, Gery

Bomen op Ronkenburg,

Eigen beheer Dendermonde, 1972, ingenaaid 40 blz.1e druk, , . .

met houtsneden uit: "Den Grooten Herbarium",

 

€ 7,00

4720

Hensen, Herwig

Geworpen in deze wereld,

Meulenhoff Amsterdam, z.j., paperback met flappen 64 blz.1e druk, Ceder Editie 50 .

.

 

€ 5,00

20320

Hermans, Paul

Een kern van oppervlakkigheid,

Veen Amsterdam, 1995, paperback 48 blz.1e druk, , . .

.

afbeelding

€ 175,00

4800

Hermans, Willem Frederik

Horror coeli en andere gedichten,

Meulenhoff Amsterdam, 1946, ingenaaid 88 blz.1e druk, Serie De Ceder 6 .

.

 

€ 15,00

4277

Hermans, Willem Frederik

Kussen door een rag van woorden,

De Bezige Bij Amsterdam, 2000, linnen met stofomslag 40 blz.3e druk, , . .

.

 

€ 10,00

25311

HERREWEGHEN Hubert van,

GEDICHTEN III,

Heideland Hasselt, 1961, oorspr. omslag 80 blz.1e druk, , . .

Genummerd exemplaar. Stempel titelpagina. Omslag gevlakt. GESIGNEERD.

 

€ 5,00

10

HEYMANS J.,

RESERVAAT,

De Oare Utjouwerij / De andere uitgeverij Enschede, 1990, ingenaaid met omslag z.p. blz.1e druk, , . .

Gedichten bij foto's van Ard Heuvelman

 

€ 40,00

12790

Hijmans-Hertzveld, Estelle

Gedichten,

Belinfante 's Gravenhage, 1881, bewerkt linnen 397+IX blz.1e druk, , . .

Lichte slijtage en verkleuring. Met portret door D.J.Sluyter,

 

€ 5,00

5023

HOEKSTRA Han G.,

DUBBELSPOOR,

De Vrije Bladen ., 1933, oorspr. omslag 30 blz.1e druk, De Vrije Bladen 10/6 .

Rugje beschadigd.

 

€ 8,00

17253

HOEWAER Trudo,

TUSSEN TWEE POLEN: LIEFDE EN DOOD,

Uitgevers-mij 'Ernest van Aelst' Maastricht, 1967, oorspr. omslag 62 blz.1e druk, , . .

Met OPDRACHT en GESIGNEERD en een los bijgevoegde foto die ook door hem van een OPDRACHT zijn voorzien en GESIGNEERD. Bandversiering en illustratie van Marc BERTRAND,

 

€ 5,00

28869

Hoewaer, Trudo

Voorbij de dingen,

Eigen beheer Gent, 1943, oorspr. omslag 48 blz.1e druk, , . .

Genummerd en gesigneerd. Stempel.

afbeelding

€ 7,00

5044

Hofmannsthal, Hugo von

Vijf vroege verzen, in de vert. van Jan Colje met een inl. Brief van A. Roland Holst, in handschrift,

L.Boucher 's Gravenhage, 1971, ingenaaid 24 blz.1e druk, , . .

Tweetalig, Nederlandse en Duitse tekst,

 

€ 40,00

5606

Hooft, P.C.

Lyrische poezie. Nieuwe tekstuitgave door P. Tuynman bezorgd door G.P. van der Stroom. Deel I: Teksten, Deel II: Apparaat,

Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam, 1994, linnen met stofomslag 515+266 blz.1e druk, , . .

Nederlandse Klassieken. In cassette,

afbeelding

€ 20,00

5107

HOOP Jr., A. van der

Lente en herfst. Verspreide en nagelaten dichtloveren,

Nijgh H. Rotterdam, 1842, halflinnen 269 blz.1e druk, , . .

Lithografisch portret en titelvignet in houtgravure, stempeltje op schutblad, wat los in de band,

 

€ 5,00

5122

Hoornik, Ed.

EEN LIEFDE,

Stols Rijswijk, 1941, halflinnen 24 blz.1e druk, , . .

ex libris schutblad,

 

€ 10,00

5142

Hoornik, Ed.

Twee lentes, de beste gedichten uit Werk 1939 en Criterium 1940 met een inleiding van Ed. Hoornik,

Stols Rijswijk, 1941, halflinnen 94 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 5,00

28738

HOUWINK Roel,

SPES UNICA. Nieuwe gedichten,

Holland Amsterdam, 1951, ingenaaid met omslag 64 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 5,00

5176

HOUWINK Roel,

STROPHEN EN ANDERE GEDICHTEN,

Brusse Rotterdam, 1930, ingenaaid 52 blz.1e druk, , . 1000 ex.

Tweekleurendruk

 

€ 5,00

24285

Huisman, Cor

Memento. Oorlogsverzen,

Kroonder Bussum, 1945, ingenaaid 28 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 7,00

5216

Hulzebos, Bram

Fragmenten tegen het verstoten,

Exponent ., 1991, oorspr. omslag 24 blz.1e druk, , . 150 ex.

Met de hand gezet en gedrukt. Oplage 150 genummerde exemplaren,

 

€ 7,00

17800

JACOBSE Muus,

Het bescheiden deel,

Callenbach Nijkerk, 1948, linnen 40 blz.2e druk, , . .

.

 

€ 5,00

5319

JACOBSE Muus,

Het oneindige verlangen, gedichten en liederen gekozen en ingeleid door Ad den Besten,

Callenbach Nijkerk, 1982, paperback 232 blz.1e druk, , . .

rugje verkleurd

 

€ 5,00

19722

JACOBSE Muus,

VUUR EN WIND gedichten 1941-1945,

Daamen 's Gravenhage, 1946, oorspr. omslag 84 blz.2e druk, , . .

met buikband, licht verkleurd,

 

€ 7,00

5317

Jacobse, Muus

Het kind en andere gedichten, ,

J.H.Kok Kampen, 1949, halflinnen 56 blz.1e druk, , . .

met tekeningen van Henk Krijger,

 

€ 5,00

5400

JONCKHEERE Karel,

NIEMAND MOET ME HELPEN STERVEN, gebloeemleesd door Herman de CONINCK,

Houtekiet Antwerpen/Baarn, 1992, paperback 160 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 5,00

5391

JONCKHEERE Karel,

OGENTROOST,

Stols 's Gravenhage, 1961, linnen met stofomslag 68 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 5,00

5402

JONCKHEERE Karel,

UIT HET NEST GEROOFD,

De Bezige Bij Amsterdam, 1962, pocket 144 blz.1e druk, Literaire Pocket 91 .

Omslag Karel Beunis

 

€ 5,00

5398

JONCKHEERE Karel,

VERZAMELDE GEDICHTEN samengest. en ingel. Pierre H. Dubois, ,

Stols 's Gravenhage, 1956, linnen met stofomslag 148 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 10,00

5393

JONCKHEERE Karel,

VLOEDLIJN. Gedichten 1933-1945,

Wereldbibliotheek Amsterdam / Antwerpen, 1948, ingenaaid met omslag 144 blz.1e druk, , . .

.

afbeelding

€ 15,00

18554

Joniaux, Marcel

Perseiden,

Eigen beheer ., 1963, ingenaaid 38 blz.1e druk, , . 250 ex.

Prive-uitgave. Met opdracht aan P. Calis en gesigneerd door de auteur,

 

€ 5,00

22273

JONKMAN Marieke,

AMAZONEN,

Oorschot Amsterdam, 1996, paperback 44 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 5,00

25032

JUYI Bai,

GANS, PAPEGAAI EN KRAANVOGEL gedichten uit het oude China vertaald en toegelicht door W.L. Idema,

Meulenhoff Amsterdam, 1986, paperback met flappen 152 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 5,00

5548

Kal, Jan

Praktijk hervat, 111 sonnetten,

Arb.pers Amsterdam, 1978, paperback 120 blz.1e druk, , . .

met foto op achterplat, omslagontwerp Ellen KLINKHAMER, naam op schutblad,

 

€ 5,00

18741

KATE J.J.L. ten,

DE NIEUWE KERK VAN AMSTERDAM. Een gedicht,

Sijthoff Leiden, z.j.(1885), bewerkt linnen 228 blz.2e druk, , . .

omslag blauw, zwart en goud, naam schutblad,

 

€ 5,00

18740

KATE J.J.L. ten,

DE NIEUWE KERK VAN AMSTERDAM. Een gedicht,

D.B.Centen Amsterdam, 1889, bewerkt linnen 228 blz.2e druk, , . .

omslag bruin en goud,

 

€ 7,00

23268

Kemp, Pierre

Forensen voor Cythere en andere gedichten,

Oorschot Amsterdam, 1949, oorspr. omslag 72 blz.1e druk, De Vrije Bladen 20/4 .

randjes verkleurd

 

€ 5,00

19405

Kemp, Pierre

Forensen voor Cythere en andere gedichten,

Oorschot Amsterdam, 1949, oorspr. omslag 72 blz.1e druk, De Vrije Bladen 20/4 .

.

 

€ 10,00

5646

Kemp, Pierre

Maastricht en ik, Een polyptiek,

Eigen beheer Maastricht, 1971, oorspr. omslag 24 blz.2e druk, , . .

Uitgegeven door Maaslands Antiquariaat. Met portret door Hub. Levigne, beperkte oplage,

 

€ 10,00

20842

Kemp, Pierre

Phototropen en Noctophilen,

Stols 's Gravenhage, 1947, karton 48 blz.1e druk, Helikon 34 .

.

afbeelding

€ 10,00

5650

Kemp, Pierre

Standard-Book of classic blacks,

Stols 's Gravenhage, 1946, karton 48 blz.1e druk, Helikon 25 .

.

 

€ 7,00

19846

Kemp, Pierre

Standard-Book of classic blacks,

Stols 's Gravenhage, 1946, karton 48 blz.1e druk, Helikon 25 .

randjes verkleurd

 

€ 5,00

5652

Kemp, Pierre

VIJF FAMILIES EN EEN POEDERBLAUW,

Oorschot Amsterdam, 1938, linnen met stofomslag 120 blz.1e druk, , . .

Ontwerp stofomslag Nico WIJNBERG, franse pagina vlekjes,

afbeelding

€ 35,00

15719

Kernell, Hilda / Weely, Hans van

Diemen, Noord-Holland in proza, poezie en prenten,

Eigen beheer Haarlem, 1993, ingenaaid met omslag 8 blz.1e druk, , . 125 ex.

Een uitgave van de Culturele Raad Noord-Holland, 1 van de 25 genummerde h.c. exemplaren,  Met een zeefdruk van Hilda Kernell,

afbeelding

€ 35,00

15198

Kesteren, Ton van / Bonte, Rien

Medemblik, Noord-Holland in proza, poezie en prenten,

Eigen beheer Haarlem, 1991, ingenaaid met omslag 8 blz.1e druk, , . 125 ex.

Een uitgave van de Culturele Raad Noord-Holland, 1 van de 25 genummerde h.c. exemplaren,  Met een zeefdruk van Ton van Kesteren

 

€ 12,00

5686

Keulen, Mensje van

De avonturen van Anna Molino,

Arb.pers Amsterdam, 1980, linnen met stofomslag 88 blz.1e druk, , . .

met tekeningen van Peter VOS,

afbeelding

€ 425,00

26800

Keulen, Mensje van

De avonturen van Anna Molino,

Arb.pers Amsterdam, 1980, half perkament 92 blz.1e druk, , . .

Illustraties Peter Vos. 1 van de 35 bibliofiele exemplaren in hoes, voorzien van een originele tekening van Peter Vos en een pagina handschrift van Mensje van Keulen.  GESIGNEERD door auteur en kunstenaar.

afbeelding

€ 30,00

660

Keulen, Mensje van

De avonturen van Anna Molino,

Arb.pers Amsterdam, 1980, linnen met stofomslag 88 blz.1e druk, , . .

met tekeningen van Peter VOS, GESIGNEERD door de auteur en de illustrator.

 

€ 10,00

5692

Keuls, H.W.J.M.

De dansende lamp,

De Vrije Bladen ., 1935, oorspr. omslag 36 blz.1e druk, De Vrije Bladen 12/2 .

.

 

€ 10,00

28887

Khayyam, Omar

RUBAIYAT. Metrisch vertaald door J.A. Vooren en met een inleiding van L. Th. Lehmann,

C.P.J. Van der Peet Amsterdam, 1955, halflinnen 122 blz.1e druk, , . .

exlibris op binnenplat,

 

€ 5,00

18161

KLAVERS Jeanne-Marie,

DE LEUNSTOK,

. ., z.j., oorspr. omslag 40 blz.1e druk, , . .

Uitgeverij Boumans-Kerris Bocholz-Brunssum. GESIGNEERD. Met tekeningen van Paul Olfers,

afbeelding

€ 25,00

12924

Klijnhout, Carel C.

3 poeziebundels: Arabesken / Faun / Odusseus,

Drukkerij P.J. Jansen Leiden, 1931, geniet 8+8+8 blz.1e druk, , . 20 ex.

Oplage van de 3 bundels ieder 20 exemplaren. Bundel Odusseus gesigneerd en met opdracht van de auteur,

afbeelding

€ 10,00

5813

Koenegracht, Frank

Camping de vrijheid,

De Bezige Bij Amsterdam, 1976, oorspr. omslag 48 blz.1e druk, , . .

GESIGNEERD.

 

€ 10,00

21415

Komrij, Gerrit

52 SONNETTEN BIJ HET VERGLIJDEN VAN DE EEUW,

B. Bakker Amsterdam, 2000, linnen 64 blz.1e druk, , . .

Toegevoegd als bijlage een gedicht in facsimile,

afbeelding

€ 5,00

852

Komrij, Gerrit

De Nederlandse poezie van de 17de tot en met de 18de eeuw in 1000en enige gedichten,

B. Bakker Amsterdam, 1987, paperback 1376 blz.2e druk, , . .

Bloemlezing.

 

€ 9,00

5854

Komrij, Gerrit

De Nederlandse poezie van de 19de en 20ste eeuw in 1000 en enige gedichten,

B. Bakker Amsterdam, 1979, paperback 1056 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 5,00

7148

Komrij, Gerrit

De Nederlandse poezie van de 19de en de 20ste eeuw in 1000en enige gedichten,

B. Bakker Amsterdam, 1987, paperback 1056 blz.8e druk, , . .

Herziene druk

 

€ 5,00

5856

Komrij, Gerrit

De os op de klokketoren,

Arb.pers Amsterdam, 1982, linnen met licht besch. stofomslag 52 blz.1e druk, , . .

met illustraties van Joost VEERKAMP, bestemd voor de relaties tijdens de jaarwisseling 1981-82 van de arbeiderspers,

afbeelding

€ 8,00

5868

Komrij, Gerrit

De verschrikking,

Arb.pers Amsterdam, 1977, linnen met stofomslag 48 blz.1e druk, , . .

Illustraties Jan Bernard MEINEN,naam vorige eigenaar op schutblad,

 

€ 8,00

10065

Komrij, Gerrit

De verschrikking,

Arb.pers Amsterdam, 1977, linnen met stofomslag 48 blz.1e druk, , . .

Illustraties Jan Bernard MEINEN,

 

€ 8,00

23836

Komrij, Gerrit

De verschrikking,

Arb.pers Amsterdam, 1977, linnen met stofomslag 48 blz.1e druk, , . .

Illustraties Jan Bernard MEINEN, exlibris schutblad,

 

€ 5,00

16988

Komrij, Gerrit

De wonderbaarlijke lotgevallen van Jubal Jubelslee. Getekend door Rodolphe Topffer en op rijm gezet door Gerrit Komrij,

Loeb & v.d. Velden Amsterdam, 1979, karton 100 blz.2e druk, , . .

naam op schutblad,

 

€ 8,00

5862

Komrij, Gerrit

De wonderbaarlijke lotgevallen van Jubal Jubelslee. Getekend door Rodolphe Topffer en op rijm gezet door Gerrit Komrij,

Boelen Amsterdam, 1975, karton 96 blz.1e druk, , . .

.

afbeelding

€ 225,00

17203

Komrij, Gerrit

Doek, Ongepubliceerd gedicht in handschrift, (blauwe inkt),

. ., 1973, oorspr. omslag 1 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 45,00

5870

Komrij, Gerrit

Enkele gedichten van Gerrit Komrij vertaald in het Pools en het Achterhoeks, Poolse vertaling: Richard Nowak. Achterhoekse vertaling: Willem Wilterdink

. Winterswijk, 1994, ingenaaid 24 blz.1e druk, , . .

Ter ere van de 50-ste verjaardag van Gerrit Komrij (30 maart 1994) uitgegeven door de Stichting Culturele Raad een oplage van 150 genummerde exemplaren, dit is nr. 94, Gesigneerd en gedateerd door Gerrit Komrij tijdens de feestelijke boekenmarkt gehouden te Winterswijk op 26-3-1994 ter ere van zijn 50-ste verjaardag, Helaas klein scheurtje voorplat,,

 

€ 10,00

16514

Komrij, Gerrit

Fabeldieren,

Arb.pers Amsterdam, 1975, oorspr. omslag 48 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 10,00

5880

Komrij, Gerrit

Het schip de wanhoop, gedichten 1964-1979,

Arb.pers Amsterdam, 1979, linnen met stofomslag 148 blz.1e druk, , . .

omslag licht verkleurd,

 

€ 10,00

12888

Komrij, Gerrit

IK HEB GODDANK TWEE GOEDE LONGEN,

Meulenhoff Amsterdam, 1978, ingenaaid 48 blz.2e druk, , . .

Naam schutblad

 

€ 5,00

5888

Komrij, Gerrit

Komrij's patent wekker,

Aarts Amsterdam, 1982, geniet 8 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 40,00

20056

Komrij, Gerrit

Maagdenburgse halve bollen en andere gedichten,

Arb.pers Amsterdam, 1968, oorspr. omslag 48 blz.1e druk, , . .

debuut,

 

€ 15,00

24673

Komrij, Gerrit

Rook zonder vuur,

. 's Gravenhage, 1998, paperback met flappen 52 blz.1e druk, , . .

Uitgave Stupers & Van der Heijden. Illlustraties Dik KLUT.

 

€ 5,00

19424

Komrij, Gerrit

The comreigh critter and other verse,

Aarts Amsterdam, 1982, geniet 32 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 5,00

6279

Komrij, Gerrit

TUTTI-FRUTTI,

Arb.pers Amsterdam, 1972, paperback 64 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 10,00

991

Komrij, Gerrit

TWEE WERELDEN. Vertaald in de 8 overige talen van de Europese Gemeenschap,

Arb.pers Amsterdam, 1987, oorspr. omslag 64 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 15,00

5877

Komrij, Gerrit (bijeengebracht)

HET GELD DAT SPANT DE KROON 250 jaar pecuniaire poezie,

Eigen beheer 's Hertogenbosch, 1987, linnen met stofomslag 96 blz.1e druk, , . .

Uitgave van F.v.Lanschot 's Hertogenbosch,

 

€ 5,00

23698

Komrij, Gerrit (samengesteld en inleiding)

Aan een droom vol weelde ontstegen,  Poezie uit de Romantiek 1750 - 1850,

Meulenhoff Amsterdam, 1982, paperback 292 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 25,00

16121

Kooistra, Jan

Bij nacht, Gedichten van Jan Kooistra met 2 etsen van Gerrit Postma,

. ., 1975, ingenaaid 20 blz.1e druk, , . .

Een uitgave van de literaire kring Leek

 

€ 5,00

5942

Koopman, Wanda (psd. Sonja Prins)

Proeve in strategie,

Brusse Rotterdam, 1933, ingenaaid 60 blz.1e druk, , . .

Brusse cat 773,  onafgesneden, rugje bruin,

 

€ 7,00

22978

Kornet, D.

Rijm & onrijm Rotterdam. Sonde-reeks

Rotterdamse Kunststichting Rotterdam, 1980, paperback met flappen 70 blz.1e druk, Sonde-reeks . .

illustraties

afbeelding

€ 7,00

5977

Korteweg, Anton

Eeuwig heimwee drijft hem voort,

Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam, 1973, linnen met stofomslag 42 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 7,00

5973

Korteweg, Anton

Het pindasnoer is leeg - nieuwe Chinese kwatrijnen en andere korte gedichten,

Exponent Bedum, 1991, ingenaaid 32 blz.1e druk, , . .

Met de hand gezet en gedrukt. Oplage 150 genummerde exemplaren,

 

€ 7,00

5974

Korteweg, Anton

Kinderen,

Exponent Bedum, 1989, ingenaaid 4 blz.1e druk, , . 115 ex.

Met de hand gezet en gedrukt. Oplage 115 genummerde exemplaren,

afbeelding

€ 7,00

26837

Korteweg, Anton

Niks geen Romantic Agony,

Meulenhoff Amsterdam, 1971, paperback 45 blz.1e druk, Ceder Editie . .

.

 

€ 5,00

5983

KOSSMANN Alfred,

DE BOSHEKS,

Querido Amsterdam, 1951, linnen 40 blz.1e druk, , . .

750 genummerde exemplaren,

 

€ 5,00

5988

KOSSMANN Alfred,

GEDICHTEN 1940-1965,

Querido Amsterdam, 1969, paperback 88 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 5,00

19773

KOSSMANN Alfred,

HET VUURWERK,

Stols 's Gravenhage, 1946, karton 36 blz.1e druk, Helikon 27 .

.

 

€ 40,00

18656

Kousbroek, Rudy

Begrafenis van een keerkring,

Stols 's Gravenhage, 1953, oorspr. omslag 48 blz.1e druk, , . .

Debuut. Tekening omslag van LUCEBERT,, exlibris

afbeelding

€ 12,00

21469

Kouwenaar, Gerrit

De stem op de 3e etage, gedichten

Querido Amsterdam, 1960, ingenaaid 63 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 20,00

8404

Kouwenaar, Gerrit

Zonder namen

Querido Amsterdam, 1962, paperback 92 blz.1e druk, , . .

Omslag Ed van der Elsken en Helmut salden,

afbeelding

€ 150,00

1650

Kroesen, Hans

Dagboekblaadjes I en II,

. 's Gravenhage, CA.1999, Houten kist 231+253 blz.1e druk, , . .

2 delen, ingenaaid, in speciaal houten kistje, illustraties, homo-erotische gedichten,

 

€ 5,00

17318

Kroon, Dirk

DE GETEKENDE DAG,

Bosch & Keuning Baarn, z.j., oorspr. omslag 56 blz.1e druk, , . .

Met OPDRACHT en GESIGNEERD.

 

€ 5,00

18965

Kroon, Dirk

GERUCHTEN,

BZZTOH 's Gravenhage, 1986, paperback met flappen 48 blz.1e druk, , . .

Met OPDRACHT en GESIGNEERD.

 

€ 5,00

18966

Kroon, Dirk

Grondsporen,

Uitg. Jimmink Amsterdam, 1978, oorspr. omslag 40 blz.1e druk, , . .

Foto achterplat. Met OPDRACHT en GESIGNEERD.

 

€ 5,00

17277

Kroon, Dirk

IN HET VOORBIJGAAN,

Rotterdamse kunststichting Rotterdam, 1974, oorspr. omslag 64 blz.1e druk, Sonde-reeks . .

Met een OPDRACHT en GESIGNEERD,

afbeelding

€ 5,00

21391

Kroon, Dirk

Liefde - maar dan lyrisch,

BZZTOH 's Gravenhage, 1989, . 62 blz.1e druk, , . .

.

 

€ 5,00

7854

Kroon, Dirk

TWEEGESPREK,

Malperthuis Amsterdam, 1975, paperback 110 blz.1e druk, , . .

foto. Kreukje voorplat. Met OPDRACHT, GESIGNEERD EN GEDATEERD.

 

€ 8,00

17295

Kroon, Dirk

VIJF TIJDKRINGEN,

Nijgh & van Ditmar 's Gravenhage, 1982, linnen 174 blz.1e druk, , . .

Gebonden editie Hors Commerce 18/L met een kopie van de omslag van de handelseditie.  Met opdracht en GESIGNEERD,

 

€ 10,00

7835

Kroon, Dirk

VIJF TIJDKRINGEN,

Nijgh & van Ditmar 's Gravenhage, 1982, linnen 174 blz.1e druk, , . .

Gebonden editie Hors Commerce 14/L met een kopie van de omslag van de handelseditie.  Met OPDRACHT en GESIGNEERD, Toegevoegd HANDGESCHREVEN GEDICHT,

 

€ 5,00

6073

Kroon, Dirk

VINDPLAATSEN,

Nijgh & van Ditmar 's Gravenhage, 1983, paperback met flappen 176 blz.1e druk, , . .

Met OPDRACHT en GESIGNEERD.

 

€ 5,00

6080

Kruit, Johanna

De waterveren met tekening van Anneke Schenk,

Exponent ., 1992, oorspr. omslag z.p. blz.1e druk, , . 165 ex.

Met de hand gezet en gedrukt. Oplage 165 genummerde exemplaren, tekening Anneke Schenk

afbeelding

€ 35,00

15595

Kruit, Jos / Ekkers, Remco

Wieringermeer, Noord-Holland in proza, poezie en prenten,

Eigen beheer Haarlem, 1991, ingenaaid met omslag 8 blz.1e druk, , . 125 ex.

Een uitgave van de Culturele Raad Noord-Holland, 1 van de 25 genummerde h.c. exemplaren,  Met een zeefdruk van Jos Kruit,

afbeelding

€ 5,00

6124

Kusters, Wiel

Kwelrijm,

Querido Amsterdam, 1983, oorspr. omslag 48 blz.1e druk, , . .

Met OPDRACHT en GESIGNEERD.

 

€ 5,00

6138

KUYLE Albert,

SONGS OF KALUA,

De Gemeenschap Utrecht, 1931, bewerkt linnen 48 blz.2e druk, , . .

.

 

€ 5,00

6150

KUYPER Sjoerd,

DAGEN UIT HET LEVEN,

De Bezige Bij Amsterdam, 1977, paperback 72 blz.1e druk, , . .

Omslag Karel BEUNIS. Cellofaan iets los. Met OPDRACHT en GESIGNEERD.

 

€ 10,00

10989

LAAR Louis van,

BEDROGEN DROMEN,

Eigen beheer Medan, 1950, ingenaaid met licht beschadigde omslag 42 blz.1e druk, , . .

Bandontwerp P. Wetselaar, Met OPDRACHT en GESIGNEERD,

 

€ 10,00

12466

LAM Anton B.,

VERZET EN POEZIE een bloemlezing verzetsverzen verzameld en verantwoord door Anton B. Lam,

Stok Zuid-Hollandsche Uitg.Mij 's Gravenhage, 1945, halfleer 56 blz.1e druk, , . .

tweekleurendruk,

 

€ 7,00

12262

Lange L. van

De beek van Narcissus,

Brusse Rotterdam, 1925, ingenaaid 80 blz.1e druk, , . .

Brusse cat. 544, , ietsje roest,

 

€ 5,00

12089

Last, Jef

Golven der gele rivier. Chinese poezie vertaald en ingeleid door Jef Last,

L.Boucher 's Gravenhage, z.j.,, oorspr. omslag 80 blz.1e druk, , . .

omslag licht beschadigd,

 

€ 5,00

2685

Last, Jef

Twee werelden,

Brusse Rotterdam, 1933, ingenaaid 46 blz.1e druk, , . .

*Brusse cat 775, omslagversiering Wim BRUSSE, onafgesneden,

 

€ 5,00

6260

Last, Jef

Verleden Tijd,

Brusse Rotterdam, 1932, ingenaaid 46 blz.1e druk, , . .

*Brusse cat 749, omslagontwerp Henk Bruyntjes

afbeelding

€ 8,00

6289

Lawrence, Louis / Buddingh' Cees

De seizoenen met tekeningen van Louis Lawrence en tekstkeuze Cees Buddingh',

J.H. Gottmer Haarlem, 1981, linnen met stofomslag z.pag. blz.1e druk, , . .

.

 

€ 5,00

29208

Leeuw, Aart van der

Opvluchten,

Mees Santpoort, 1922, ingenaaid 100 blz.1e druk, , . .

Randjs verkleurd. Roestvlekjes. Beschadiging onderzijde voorplat.

afbeelding

€ 8,00

6332

Leeuw, Aart van der

Verzamelde gedichten,

Nijgh & van Ditmar 's Gravenh./R'dam, 1946, linnen 432 blz.1e druk, , . .

naam op schutblad,

 

€ 5,00

25160

LEEUWEN Freek van,

DE KRUISTOCHT DER BEDELAARS,

Stols 's Gravenhage, 1947, karton 28 blz.1e druk, Helikon 37 .

Kleine beschadiging rugje.

 

€ 22,00

17226

Lehmann, L.Th.

Dag- en nachtlawaai

Stols Rijswijk, 1940, karton 48 blz.1e druk, Helikon 1 .

.

 

€ 15,00

25161

Lehmann, L.Th.

Schrijlings op den horizon,

Stols Rijswijk, 1941, karton 36 blz.1e druk, Helikon 20 .

.

 

€ 7,00

20512

Leliefeld, Gerard

Honderd kwatrijnen.

Eigen beheer Heerhugowaard, 1981, oorspr. omslag 104 blz.1e druk, , . .

Met opdracht van de schrijver en gesigneerd,

 

€ 15,00

23634

Lems, Antonie (psd. Nicolaas Verhaagen),

De laatste adem,

De Bezige Bij Utrecht, 1944, oorspr. omslag 48 blz.1e druk, Illegale uitgave / secret printing / de Jong 498 .