Antiquariaat
Henk van der Burg
Literatuur /
Literature - Nederlands / Dutch
|
afbeelding |
PRIJS |
BOEKNUMMER |
AUTEUR |
TITEL |
UITGAVE |
OPMERKINGEN |
|
€ 75,00 |
11525 |
Aafjes, Bertus |
Brief: Handgeschreven brief "Beste
Hans, Wat jammer dat ik nu net in New York
. . " gedateerd en gesigneerd, Hoensbroek 9 mei 71, Origineel
handschrift, |
. ., 1971, Vel papier 1 blz.1e druk, , .
. |
Meegestuurd met de brief: Een verhaal van rechter Ooka uit Dietsche
Waranda en Belfort, maart 1971, |
|
|
|
€ 5,00 |
52 |
AARTS' |
LETTERKUNDIGE ALMANAK voor het jaar 1984,
Georg Orwelljaar, , |
Aarts Amsterdam, 1984, karton 192 blz.1e
druk, , . . |
. |
|
|
€ 8,00 |
15799 |
Abrahams, Frits |
Liefde en ander leed, |
Prometheus Amsterdam, 2002, paperback 230
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
17831 |
Achterberg, Gerrit |
AANTEKENINGEN BIJ ACHTERBERGS: "Spel
van de wilde jacht" door M. Schenkeveld & alii, |
Athenaeum-Polak & Van Gennep
Amsterdam, 1973, paperback met flappen 144 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
12895 |
Achterberg, Gerrit |
ACHTERBERG CONCREET een studie door Klaus
Zickhardt, |
De Prom Baarn, 1989, paperback 232 blz.1e
druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
56 |
Achterberg, Gerrit |
ACHTERBERG IN KAART, |
Bakker/Daamen 's Gravenhage, 1971,
oorspr. omslag 128 blz.1e druk, , . . |
Bibliografy met foto's en facsimile's, |
|
|
€ 5,00 |
24497 |
Achterberg, Gerrit |
BRIEFWISSELING MET GERRIT KAMPHUIS, |
Querido Amsterdam, 1987, paperback 94
blz.1e druk, , . . |
met foto's, |
|
|
€ 10,00 |
17687 |
Achterberg, Gerrit |
BRIEFWISSELING MET ZIJN UITGEVERS:
B.Bakker, A.Balkema, C.v.Dishoeck, A.Marja, A.Stols & J.Vermeulen: I -
Briefwisseling, II - Toelichting, bezorgd door R. Fokkema en J. v.d. Vleuten |
Querido Amsterdam, 1989, paperback met
flappen 282+228 blz.1e druk, , . . |
Met foto's. De twee delen samen voor, |
|
|
€ 5,00 |
4554 |
Achterberg, Gerrit |
GERRIT ACHTERBERG, |
Ned. Letterk. Museum 's Gravenhage, 1981,
oorspr. omslag 188 blz.1e druk, Schrijversprentenboek 21 . |
mert illustraties, |
|
|
€ 5,00 |
17661 |
Achterberg, Gerrit |
NIEUW KOMMENTAAR OP ACHTERBERG
samengesteld door Bert Bakker en Andries Middeldorp, |
Bakker/Daamen 's Gravenhage, 1966,
paperback 288 blz.1e druk, , . . |
Leesvouw. |
|
|
€ 15,00 |
12896 |
Achterberg, Gerrit |
Varianten bij Achterberg, uitgegeven en
toegelicht door Dr.R.L.K.Fokkema, |
Querido Amsterdam, 1973, paperback
406+176 blz.1e druk, , . . |
2 delen |
|
€ 8,00 |
15223 |
Akker, W.J. van den / Dorleijn, G.J. /
Kloek, J.J. / Mosheuvel, L.H. |
Traditie en vernieuwing. Opstellen
aangeboden aan A.L.Söteman, |
Veen Utrecht / Antwerpen, 1985, paperback
313 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 20,00 |
160 |
Alberdingk Thijm, J.A. en zijne Dochter |
Bundel Gedichten, Schetsen en Novellen
van Prof. J.A. Alberdingk Thijm en zijne dochter, met beider portret, |
Nijgh & van Ditmar Rotterdam, z.j.,
bewerkt linnen 242 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
|
€ 5,00 |
17456 |
ALBERTS Joh. C.P., |
DE PARADIJSTUIN. Ons leven zonder God of
de immunisatie van het kwaad, |
De Beuk Amsterdam, 1961, oorspr. omslag
32 blz.1e druk, , . . |
Met OPDRACHT en GESIGNEERD, |
|
|
€ 5,00 |
17457 |
ALBERTS Joh. C.P., |
DE PARADIJSTUIN. Ons leven zonder God of
de immunisatie van het kwaad, |
De Beuk Amsterdam, 1961, oorspr. omslag
32 blz.1e druk, , . . |
Met OPDRACHT en GESIGNEERD,
Present-Exemplaar aangeboden door enkele vrienden van de schrijver t.g.v.
diens 68ste verjaardag op 11 februari 1961, |
|
|
€ 8,00 |
1976 |
Alberts, A. |
De eilanden, |
Oorschot Amsterdam, 1965, linnen met
stofomslag 172 blz.3e druk, Serie Witte Olifant . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
23557 |
Alberts, A. |
INLEIDING TOT DE KENNIS VAN DE AMBTENAAR
waaraan toegevoegd: Inleiding tot de kennis van A. Alberts door J. Bernlef,
Kees Fens, K. Schippers, |
Oorschot Amsterdam, 1986, paperback
128-40 blz.1e druk, , . . |
2 delen |
|
|
€ 5,00 |
18528 |
Aleida Nijland, Dr. J. |
JOOST VAN DEN VONDEL 1587-1679, |
Veen Amsterdam, z.j.(1950), linnen 380
blz.1e druk, , . . |
Met 48 platen buiten de tekst, Naam
schutblad. |
|
|
€ 5,00 |
17339 |
Aleida Nijland, Dr. J. |
JOOST VAN DEN VONDEL 1587-1679, |
Veen Amsterdam, z.j.(1950), linnen 380
blz.1e druk, , . . |
Met 48 platen buiten de tekst, kleine
roestvlekjes, |
|
|
€ 5,00 |
9794 |
ALETRINO Dr. A. / W. Kloos e.a.
(redactie), |
DE NIEUWE GIDS GEDENKBOEK 1885 - 1
october - 1910, |
. 's Gravenhage, 1910, gebonden 296
blz.1e druk, , . . |
bijdragen en foto´s van diverse auteurs. Boekblok goed, omslag
minder. |
|
€ 85,00 |
2193 |
Ammann, Pater F.S. gewezen Kapucijner
Gardiaan |
De minnarijen van den eerwaarden pater J.
Marell van het gezelschap van jezus, zoo als ze uit de archieven van de
Overste-Provinciaal van Duitsland, te Munchen aan het licht zijn gebracht, |
Weytingh & van der Haart Amsterdam,
1845, ingenaaid 44 blz.1e druk, , . . |
Rugje en onderzijde iets beschadigd,
Scheurtje laatste pagina, |
|
|
|
€ 5,00 |
321 |
AMMERS-KULLER Jo van, |
DE ZALIGMAKER, |
Querido Amsterdam, 1921, bewerkt linnen
143 blz.1e druk, , . . |
bandontwerp J.B. HEUKELOM, |
|
|
€ 5,00 |
368 |
Andreus, Hans |
UIT HET JEUGDIGE LEVEN VAN Melchior
Blovoet, een novelle en tijdsbeeld, |
B. Bakker Amsterdam, 1986, paperback met
flappen 72 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
382 |
Anker, Robert |
EEN SOORT ENGELAND, |
Querido Amsterdam, 2001, paperback 268
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
383 |
Anker, Robert |
VROUWENZAND. Roman over de generatie van
de babyboomers, |
Querido Amsterdam, 1998, paperback 566
blz.1e druk, , . . |
. |
|
€ 25,00 |
29967 |
Arends, Jan |
TWEE VERHALEN. KEEFMAN / VRIJGEZEL OP
KAMERS, |
Stichting de Roos Utrecht, 1982, linnen
76 blz.1e druk, , . 175 ex. |
illustraties van Jacques JANSSEN, |
|
|
€ 10,00 |
27980 |
Ariens, Margaretha Maria |
Het jeugdwerk van Henriette Roland Holst
- van der Schaik, gezien in verband met de tijd van ontstaan [+ stellingen], |
. Wageningen, 1943, ingenaaid 283 blz.1e
druk, Proefschrift / Dissertatie . . |
Dit boek draagt K-nr: K 2492, randjes
verkleurd |
|
|
|
€ 5,00 |
17305 |
Assche, Hilda van / Roemans, Rob |
Analytische bibliografie van Dr. Rob
Roemans, |
Heideland Hasselt, 1964, oorspr. omslag
116 blz.1e druk, , . . |
Verscheen naar aanleiding van de 60e
verjaardag van de Vlaamse Bibliograaf. Gesigneerd door de schrijfster en Rob
Roemans, |
|
|
€ 12,00 |
24686 |
Auwera, Fernand - Vanriet, Jan |
Mooie, gekwetste ziel bevat 14 portretten
van totaal uiteenlopende mensen die echter drie kenmerken met elkaar gemeen
hebben: zij zijn allen beroemd geweest, zij zijn allen dood, en zij hebben
allen iets heel persoonlijks voor de makers van het boek, |
Manteau Antwerpen, 1984, oorspr. omslag
z.p. blz.1e druk, , . . |
Jan Vanriet tekende en Fernand Auwera
tekst: Majakovsky, M. ter Braak, F. Coppi, K. Tuscholsky P. Klee,
F. Kafka, J. Dean, H.C. Pernath, B. Vian, Mistinguett, J. Mansfield, Reiser,
J. Seberg, J.P. Sartre. Randje verkleurd. |
|
|
€ 25,00 |
20375 |
AVONTUUR, |
AVONTUUR Februari - april 1928 onder red.
van Paul van Ostaijen, E. du Perron e.a., |
Reflex Utrecht, 1979, oorspr. omslag
48+48+48+48 blz.1e druk, , . . |
Facsimile-uitgave met een afzonderlijke
inleiding door Gerrit Borgers. 4 delen in kartonnen cassette. |
|
|
€ 5,00 |
7744 |
BAAREN Theo van, |
HET MISSAAL en nog een verhaal, |
Sjaalmanpers Utrecht / Bunnikl, 1987,
ingenaaid 20 blz.1e druk, , . 115 ex. |
Genummerd |
|
€ 45,00 |
15197 |
Baas, Jan / Rebers, Bram |
Stede Broec, Noord-Holland in proza,
poezie en prenten, |
Eigen beheer Haarlem, 1991, ingenaaid met
omslag 8 blz.1e druk, , . 125 ex. |
Een uitgave van de Culturele Raad
Noord-Holland, 1 van de 25 genummerde h.c. exemplaren, Met een zeefdruk van Jan Baas, |
|
|
|
€ 45,00 |
20510 |
Babel/schrift, literaire uitzendingen |
Babel/schrift, 11 stuks: Mauricio Kagel /
van Doesburg - Mondriaan / Breyten
Breytenbach / Pieter Corneliszoon Hooft / E. Du Perron / Boek in geding /
Dante, Petrarca, Boccaccio / James Joyce / Surrealisme I /Surrealisme II /
Marcel Proust, |
KRO Hilversum, 1975/1976, geniet . blz.1e
druk, , . . |
11 stuks, groene omslagen met rood
omrande etiketten, |
|
|
€ 5,00 |
493 |
BAEKELMANS Lode, |
TILLE, |
Kampen & Zoon Amsterdam, z.j.,
bewerkt linnen 184 blz.2e druk, , . . |
vlekjes voorplat. GESIGNEERD. |
|
|
€ 15,00 |
16414 |
Bakker, Karel |
De peperbus,. Schetsenbundel. |
Het Hollansche Uitgevershuis Amsterdam,
1949, oorspr. omslag 28 blz.1e druk, , . . |
Met een geschreven kerstgroet (volle
pagina) op het schutblad van Karel Bakker aan Pauline Pieters. Omslagtekening
Jan Bouman, |
|
|
€ 8,00 |
504 |
Bakker, Siem |
Literaire tijdschriften van 1885 tot
heden, |
Arb.pers Amsterdam, 1986, paperback 495
blz.1e druk, Synthese . . |
met illustraties, omslag klein vouwtje, |
|
|
€ 7,00 |
14373 |
Barbarber |
Barbarber. Tijdschrift voor Teksten, no.
52 mei 1967 |
Eigen beheer Amsterdam, 1967, geniet 28
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 7,00 |
14376 |
Barbarber |
Barbarber. Tijdschrift voor Teksten, no.
55 december 1967 |
Eigen beheer Amsterdam, 1967, geniet 32
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 7,00 |
13900 |
Barbarber |
Barbarber. Tijdschrift voor Teksten, no.
58 maart 1968 |
Eigen beheer Amsterdam, 1968, geniet 24
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 7,00 |
13905 |
Barbarber |
Barbarber. Tijdschrift voor Teksten, no.
86 oktober 1971 |
Eigen beheer Amsterdam, 1971, geniet 52
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 7,00 |
14361 |
Barbarber |
Barbarber. Tijdschrift voor Teksten, no.
87 december 1971 |
Eigen beheer Amsterdam, 1971, geniet 52
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 7,00 |
14360 |
Barbarber, |
Barbarber. Tijdschrift voor Teksten, no.
85 juli 1971, |
Eigen beheer Amsterdam, 1971, geniet 52
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
22272 |
BARNARD Benno, |
HET GAT IN DE WERELD, |
Atlas Amsterdam, 1993, paperback 278
blz.1e druk, , . . |
AUTOBIOGRAFIE. |
|
€ 8,00 |
17918 |
Barnard, Benno |
In en uit het paradijs, |
. Voorburg, 1985, oorspr. omslag 24
blz.1e druk, , . . |
Verscheen in opdracht van
Prisma-Lectuurvoorlichting ter gelegenheid van de jaarwisseling 1985-1986
voor vrienden en relaties. Oplage 750 genummerde exemplaren, |
|
|
|
€ 5,00 |
557 |
BASTET F.L. -
Louis COUPERUS, |
MET LOUIS COUPERUS OP REIS,
Couperuslezing, , |
Nijhoff Leiden, 1987, paperback 32 blz.1e
druk, , . . |
Illustraties. |
|
|
€ 5,00 |
18522 |
BASTET F.L., |
HET MAANSTEENRIF, wandelingen door de
antieke wereld, |
Querido Amsterdam, 1979, paperback 232
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 20,00 |
17360 |
Bastet, F.L. /
Couperus L. |
Waarde heer Veen (deel 1) en Amice (deel
2). Brieven van Louis Couperus aan zijn uitgever. Ingeleid en van
aantekeningen voorzien door F.L. Bastet. Deel 1: (1890-1902) en deel 2:
(1902-1919), |
Ned. Letterk. Museum 's Gravenhage, 1977,
linnen 252+232 blz.1e druk, Achter Het Boek . . |
Met foto's en illustraties. De twee delen
samen, |
|
|
€ 15,00 |
21668 |
Bastet, Frederic / Couperus, Louis |
De wereld van Louis Couperus, |
Querido Amsterdam, 1991, linnen met
stofomslag 208 blz.1e druk, , . . |
met illustraties, naam op schutblad, |
|
€ 20,00 |
15144 |
Batten, F. /
Stols, A.A.M. |
Bibliographie van de werken van Charles
Edgar Du Perron, |
Stols 's Gravenhage, 1948, oorspr. omslag
75 blz.1e druk, , . . |
Met portret, chronologie van de werken,
belangrijke bibiographie van de literaire werken van Charles Edgar du Perron |
|
|
|
€ 50,00 |
8407 |
BAUR F. e.a., |
GESCHIEDENIS VAN DE LETTERKUNDE DER
NEDERLANDEN (8 delen), |
. Antwerpen - Brussel - 's Hertogenbosch,
1939/1975, halfleer ca. 3000 blz.1e druk, , . . |
Deel I : De letterkunde van de
Middeleeuwen tot omstreeks 1300; Deel II : De Middelnederlandsche letterkunde
van omstreeks 1300 tot de renaissance; Deel III: De letterkunde van de
renaissance tot Roemer Visscher en zijn dochters; Deel IV: De letterkunde van
renaissance en barok in de zeventiende eeuw; Deel V: De letterkunde van
renaissance en barok; Deel VI: De letterkunde in de achttiende eeuw in Noord
en Zuid; Deen VII: De letterkunde van de negentiende eeuw tot ongeveer 1885
in Noord-Nederland; Deel IX: Het tijdperk der vernieuwing van de
Noordnederlandse letterkunde, Deel 8
is nooit veschenen. |
|
|
€ 5,00 |
600 |
Beek, Geert van |
De steek van een schorpioen, |
Querido Amsterdam, 1968, linnen met licht
besch. stofomslag 168 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
20809 |
Beekmans, Kees |
Sirocco, |
Veen Amsterdam, 2010, linnen met
stofomslag 288 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 8,00 |
13719 |
Benali, Abdelkader |
Laat het morgen mooi weer zijn, |
Arb.pers Amsterdam, 2005, linnen met
stofomslag 239 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
662 |
BERG Joop van den, |
DE KEERZIJDE VAN DE MEDAILLE. Verhalen
van Nederlandse en Indonesische auteurs 1945-1950. Persoonlijke getuigenissen
van de oorlog, |
Leopold 's Gravenhage, 1982, paperback
255 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
664 |
Berge, H.C. ten |
De beren van Churchill, verhalen, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1978, paperback
240 blz.1e druk, , . . |
Gesigneerd, |
|
|
€ 8,00 |
699 |
Berk, Marjan |
Het bloed kruipt. Op zoek naar Jacob
Cats, |
Atlas Amsterdam / Antwerpen, 2005,
paperback 288 blz.1e druk, , . . |
met foto's, |
|
|
€ 7,00 |
20487 |
Bernlef, J. |
Bernlefs beste volgens Bernlef. Vijf
verhalen en poezie in een boek, |
Querido Amsterdam, 2000, paperback 312
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
22867 |
Bernlef, J. |
STENEN SPOELEN, |
Querido Amsterdam, 1965, pocket 64 blz.2e
druk, Boekvink . . |
GESIGNEERD |
|
|
€ 5,00 |
9450 |
Bernlef, J. |
VERBROKEN ZWIJGEN, |
Querido Amsterdam, 2002, paperback 248
blz.2e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
729 |
Bernlef, J. |
Verschrijvingen, |
Querido Amsterdam, 1985, paperback 48
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
16932 |
Beunke, H.E. |
Walchersche Vertellingen, Schetsen en
Novellen, |
Ybe Ybes & Co. Arnhem, z.j., bewerkt
linnen 206 blz.2e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
788 |
BIE Wim de, |
MENEER FOPPE EN HET GEDOE, |
De Harmonie Amsterdam, 1987, paperback
180 blz.1e druk, , . . |
Geschenktoelichting schutblad. |
|
|
€ 8,00 |
802 |
Biesheuvel, J.M.A. |
De verpletterende werkelijkheid, |
Meulenhoff Amsterdam, 1979, paperback 328
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 7,00 |
19130 |
Bilker, Jetske |
Andere plaats andere tijd, |
Prometheus Amsterdam, 2004, paperback 149
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
24505 |
Blaman, Anna |
DE KRUISVADER, |
Meulenhoff Amsterdam, 1950, linnen 108
blz.1e druk, , . . |
Naam schutblad. |
|
|
€ 5,00 |
23703 |
BLOEM J.C. - P.N. van EYCK, |
BRIEVEN VAN J.C. BLOEM AAN P.N. van EYCK
uitgegeven, ingeleid en van aantekeningen voorzien door G.J. Dorleijn, A.L.
Sotemann en H.T.M. van Vliet, |
Ned. Letterk. Museum 's Gravenhage, 1980,
linnen 468 blz.1e druk, Achter Het Boek . . |
Met foto's en illustraties. 2 delen samen |
|
|
€ 5,00 |
5838 |
BLOEM J.C. e.a., |
KOMPAS DER NEDERLANDSE LETTERKUNDE onder
redactie van J.C. Bloem, C.Eggink, C.J. Kelk, Ed.Hoornik en Ad.Morrien, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1947, linnen 466
blz.1e druk, , . . |
o.a. W.F. HERMANS, Theun de VRIES, Albert
HELMAN, Hella S. HAASSE, |
|
|
€ 10,00 |
3109 |
BLOEM J.C., |
VERZAMELDE BESCHOUWINGEN, |
Stols 's Gravenhage, 1950, linnen 260
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
7817 |
BLOEM Marion, |
DE V VAN VANUS, |
Arb.pers Amsterdam, 2004, linnen met
stofomslag 496 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
13865 |
BLOK W., |
P.C.BOUTENS EN DE NALATENSCHAP VAN
ANDRIES DE HOGHE, |
Athenaeum-Polak & Van Gennep
Amsterdam, 1983, linnen met stofomslag 448 blz.1e druk, , . . |
met portret van J.TOOROP, |
|
|
€ 15,00 |
28812 |
Boekenweekgeschenk 1938 |
Drie novellen: F. Bordewijk (Huis te
huur), Marie Koenen en Marianne Phillips, |
CPNB Amsterdam, 1938, ingenaaid 116
blz.1e druk, Boekenweekgeschenk . . |
roestvlekjes |
|
|
€ 8,00 |
10356 |
Boekenweekgeschenk 1940 |
Drie novellen van E. Eewijck, Jan Campert
en M. Vasalis, |
CPNB Amsterdam, 1940, ingenaaid 138
blz.1e druk, Boekenweekgeschenk . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
11342 |
BOER Herman Pieter de, |
DE NYMFENTREIN en andere verhalen, |
Elsevier Manteau Amsterdam / Antwerpen,
1982, paperback 176 blz.1e druk, , . . |
Met pentekeningen van Pat Andrea.
GESIGNEERD. |
|
|
€ 5,00 |
10985 |
BOER Herman Pieter de, |
DE NYMFENTREIN en andere verhalen, |
Elsevier Manteau Amsterdam / Antwerpen,
1982, paperback 176 blz.4e druk, , . . |
GESIGNEERD. |
|
|
€ 5,00 |
979 |
Boerwinkel, F. |
De levensbeschouwing van Marcellus
Emants, |
BZZTOH 's Gravenhage, 1981, paperback 180
blz.1e druk, , . . |
Een bijdrage tot de kennis van de autonome
burger der negentiende eeuw. |
|
|
€ 8,00 |
20190 |
Bogaards, Carla |
Eigen vlees en bloed |
Meulenhoff Amsterdam, 1996, paperback 254
blz.2e druk, , . . |
Met opdracht en Gesigneerd |
|
|
€ 20,00 |
24129 |
Boland, Hans |
"Rode moraal en zwarte laster, Ik
zou willen reageren op Huug Kaleis' kijfschrift tegen Anbeek […], |
. Amsterdam, 1986, Vel papier 3 blz.1e
druk, , . . |
3 Getypte velletjes en met de hand
gecorrigeerd. Gesigneerd. Een reactie op 'Anbeeks naadloos onbehagen'.
Daarbij een getypte brief van Thijs Wierema aan Huug Kaleis, op briefpapier
van tweemaandelijks tijdschrift 'Het Oog in 't Zeil'. Gesigneerd en gedateerd
30 december 1986. Over W.F. Hermans, G. Reve, H. Mulisch. |
|
|
€ 5,00 |
5665 |
Bomans, Godfried |
Sprookjes, ingeleid en geillustreerd door
H.L.Prenen, |
Elsevier A'dam/Brussel, 1948, linnen 156
blz.4e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
1068 |
BONGER H., |
DIRK VOLCKERTSZOON COORNHERT, studie over
een nuchter en vroom Nederlander, |
Tijdstroom Lochem, z.j.,, linnen met
licht besch. stofomslag 152 blz.1e druk, , . . |
illustraties, Naam en geschenktoelichting
op schutblad. |
|
|
€ 5,00 |
17822 |
Boomsma, Graa |
LAAGLAND, |
Prometheus Amsterdam, 1999, paperback 188
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 7,00 |
10417 |
Boomsma, Graa |
Stadsvlucht, |
Prometheus Amsterdam, 2001, paperback 358
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
30112 |
Boon, Jeanneke |
Memoires, |
Houtekiet Antwerpen/Baarn, 1991,
paperback 144 blz.3e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
29246 |
Boon, Jeanneke |
Memoires, |
Houtekiet Antwerpen/Baarn, 1990,
paperback 144 blz.2e druk, , . . |
. |
|
€ 45,00 |
1084 |
Boon, Louis Paul |
3 Mensen tussen muren, |
Querido Amsterdam, 1969, linnen met
transparante omslag 128 blz.1e druk, , . . |
deze uitgave is een zo getrouw mogelijke
facsimile van het enige exemplaar dat door de auteur in 1941 met de hand is
geschreven en afgedrukt en met linoleumsneden is geillustreerd en ingebonden.
Klein hoekje uit plastic omslag, verder goed exemplaar, |
|
|
€ 10,00 |
1085 |
Boon, Louis Paul |
90 mensen bekende en minder bekende, |
Arb.pers Amsterdam, 1970, paperback 192
blz.1e druk, Serie Grote ABC 156 . |
omslag J.BERSERIK, |
|
|
€ 60,00 |
1089 |
Boon, Louis Paul |
Abel Gholaerts, |
Manteau Brussel, 1944, ingenaaid 428
blz.1e druk, , . . |
Rugje iets los. |
|
|
€ 60,00 |
17130 |
Boon, Louis Paul |
Abel Gholaerts, |
Manteau Brussel, 1944, ingenaaid met
beschadigde omslag 428 blz.1e druk, , . . |
Rug van stofomslag zwaar beschadigd, |
|
|
€ 45,00 |
24054 |
Boon, Louis Paul |
Abel Gholaerts, |
Manteau Brussel, 1944, halflinnen 428
blz.1e druk, , . . |
Platten iets smoezelig. |
|
|
€ 85,00 |
5966 |
Boon, Louis Paul |
Abel Gholaerts, |
Manteau Brussel, 1944, ingenaaid 428
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
|
€ 20,00 |
20599 |
Boon, Louis Paul |
Als het onkruid bloeit, |
Arb.pers Amsterdam, 1972, paperback 260
blz.1e druk, Serie Grote ABC 183 . |
. |
|
€ 15,00 |
7847 |
Boon, Louis Paul |
Blauwbaardje in de ruimte met tekst van
.-. en in beeld gebracht door Jo Boon, |
Manteau A'dam/Brussel, 1974, ingenaaid
z.p., blz.2e druk, , . . |
Met foto's van Jo Boon, vormgeving Alje
OLTHOF, |
|
|
|
€ 20,00 |
1093 |
Boon, Louis Paul |
Blauwbaardje in de ruimte met tekst van
.-. en in beeld gebracht door Jo Boon, |
Manteau A'dam/Brussel, 1973, ingenaaid
z.p. blz.1e druk, , . . |
Met foto's van Jo Boon, vormgeving Alje
OLTHOF, |
|
|
€ 18,00 |
22748 |
Boon, Louis Paul |
Boontjes 1961 |
Houtekiet Antwerpen, 1989, linnen met
stofomslag 396 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 20,00 |
22749 |
Boon, Louis Paul |
Boontjes 1962, |
Houtekiet Antwerpen, 1992, linnen met
stofomslag 448 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 18,00 |
29243 |
Boon, Louis Paul |
Boontjes 1963, |
Houtekiet Antwerpen, 1994, linnen met
stofomslag 416 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 20,00 |
10132 |
Boon, Louis Paul |
Boontjes 1966, |
Houtekiet Antwerpen, 2001, linnen met
stofomslag 424 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 30,00 |
1199 |
Boon, Louis Paul |
Boontjes reservaat 4, |
Arb.pers Amsterdam, 1956, ingenaaid met
omslag 76 blz.1e druk, Boekvink . . |
. |
|
€ 110,00 |
1817 |
Boon, Louis Paul |
Boontje's reservaat deel 1 t/m 5, |
Arb.pers Amsterdam, 1954/57, ingenaaid
met omslag 72-84-72-74-66 blz.1e druk, , . . |
Naam schutblad, Achteraan in 1e deel
resten van cellotape, |
|
|
€ 125,00 |
26539 |
Boon, Louis Paul |
Boontje's reservaat deel 1 t/m 5, |
Arb.pers Amsterdam, 1954/57, ingenaaid
met omslag 72-84-72-74-66 blz.1e druk, , . . |
omslag licht verkleurd, |
|
|
|
€ 5,00 |
1106 |
Boon, Louis Paul |
DAG AAN DAG, |
Arb.pers Amsterdam, 1963, paperback 140
blz.1e druk, , . . |
Verkleurd. |
|
|
€ 5,00 |
25223 |
Boon, Louis Paul |
DAG AAN DAG, |
Arb.pers Amsterdam, 1963, paperback 140
blz.1e druk, , . . |
Naam schutblad. |
|
|
€ 5,00 |
10470 |
Boon, Louis Paul |
DAG AAN DAG, |
Arb.pers Amsterdam, 1963, paperback 140
blz.1e druk, , . . |
Leesvouw |
|
|
€ 15,00 |
1107 |
Boon, Louis Paul |
David jonge dagen, |
Arb.pers Amsterdam, 1974, paperback 140
blz.1e druk, Serie Grote ABC 221 . |
Naam schutblad |
|
€ 5,00 |
1111 |
Boon, Louis Paul |
De bende van Jan de Lichte, |
Arb.pers Amsterdam, 1957, linnen met
licht besch. stofomslag 248 blz.1e druk, , . . |
Illustraties W.L.BOUTHOORN, |
|
|
|
€ 5,00 |
29461 |
Boon, Louis Paul |
De bende van Jan de Lichte, |
Arb.pers Amsterdam, 1957, linnen met
licht besch. stofomslag 248 blz.1e druk, , . . |
Illustraties W.L.BOUTHOORN, op schutblad
naam doorgehaald met balpoint, |
|
|
€ 50,00 |
29304 |
Boon, Louis Paul |
De bom, |
Kentaur Antwerpen, 1969, paperback 160
blz.1e druk, , . . |
Met foto's. |
|
|
€ 15,00 |
1113 |
Boon, Louis Paul |
De kantieke schoolmeester nummer 3. L.P. Boon-Documentatiecentrum,
halfjaarlijks tijdschrift voor de Boonstudie, |
Eigen beheer Antwerpen, 1993, paperback
332 blz.1e druk, , . . |
met illustraties, |
|
|
€ 12,00 |
24588 |
Boon, Louis Paul |
De kantieke schoolmeester nummer 9. L.P. Boon-Documentatiecentrum,
halfjaarlijks tijdschrift voor de Boonstudie, |
Eigen beheer Antwerpen, 1996, paperback
246 blz.1e druk, , . . |
met illustraties, |
|
|
€ 18,00 |
2669 |
Boon, Louis Paul |
De Kapellekensbaan - Zomer te Ter-Muren, |
Arb.pers Amsterdam, 1980, linnen met
licht besch. stofomslag 932 blz.3e druk, , . . |
eerste gezamenlijke druk, |
|
|
€ 70,00 |
5033 |
Boon, Louis Paul |
De Kapellekensbaan, |
Arb.pers Amsterdam, 1955, linnen met
stofomslag 406 blz.2e druk, , . . |
eigenaarsnaam naam op schutblad, |
|
|
€ 40,00 |
29857 |
Boon, Louis Paul |
De Kapellekensbaan, |
Arb.pers Amsterdam, 1960, linnen met
licht besch. stofomslag 406 blz.3e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
1118 |
Boon, Louis Paul |
DE LIEFDE VAN ANNIE MOLS / ALS HET
ONKRUID BLOEIT, |
Arb.pers Amsterdam, 1979, linnen met
stofomslag 634 blz.1e druk, , . . |
1e gezamenlijke druk. |
|
|
€ 13,00 |
1119 |
Boon, Louis Paul |
De meisjes van Jesses, naar de
'Openbaring van Johannes' en het naar kranteknipsels bij elkaar geplakt
'Relaas over opzienbarende moorden in de stad Babylon', |
Arb.pers Amsterdam, 1973, paperback 154
blz.1e druk, Serie Grote ABC 207 . |
leesvouw, |
|
€ 595,00 |
3144 |
Boon, Louis Paul |
De Mummies een tekst en zeven gedichten
naar beelden van Franchine Urbin Choffray. Originele etsen, |
. Houffalize, 1979, oorspr. omslag 40
blz.1e druk, , . 700 ex. |
Illustraties. 1 van de 25 exemplaren,
waarbij 2 originele etsen van Francine Urbin Choffray zijn gevoegd, Dit is
nummer XXIV, |
|
|
|
€ 10,00 |
29251 |
Boon, Louis Paul |
DE PARADIJSVOGEL, |
Arb.pers Amsterdam, 1958, linnen 252
blz.1e druk, , . . |
. |
|
€ 15,00 |
29859 |
Boon, Louis Paul |
De paradijsvogel, |
Arb.pers Amsterdam, 1965, linnen met
stofomslag 252 blz.2e druk, , . . |
. |
|
|
|
€ 35,00 |
25227 |
Boon, Louis Paul |
De paradijsvogel, |
Arb.pers Amsterdam, 1958, linnen met
stofomslag 252 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 100,00 |
21019 |
Boon, Louis Paul |
DE VOORSTAD GROEIT, |
Manteau Brussel, z.j. (1942), ingenaaid
446 blz.1e druk, , . . |
Omslagontwerp Maurice ROGGEMAN, licht
verkleurd, |
|
|
€ 45,00 |
29351 |
Boon, Louis Paul |
DE VOORSTAD GROEIT, |
Manteau Brussel, z.j. (1942), ingenaaid
446 blz.1e druk, , . . |
Omslagontwerp Maurice ROGGEMAN, Rugje
iets los. |
|
|
€ 50,00 |
24990 |
Boon, Louis Paul |
DE VOORSTAD GROEIT, |
Manteau Brussel, z.j. (1942), halflinnen
446 blz.1e druk, , . . |
Omslagontwerp Maurice ROGGEMAN, |
|
|
€ 8,00 |
1123 |
Boon, Louis Paul |
De zoon van Jan de Lichte, |
Arb.pers Amsterdam, 1951, linnen met
stofomslag 242 blz.1e druk, , . . |
illustraties W.L. BOUTHOORN, naam op
schutblad, |
|
|
€ 5,00 |
17751 |
Boon, Louis Paul |
De zoon van Jan de Lichte, |
Arb.pers Amsterdam, 1951, linnen met
licht besch. stofomslag 242 blz.1e druk, , . . |
illustraties W.L. BOUTHOORN, |
|
|
€ 15,00 |
17048 |
Boon, Louis Paul |
De zwarte hand of het anarchisme van de
negentiende eeuw in het industriestadje Aalst, |
Arb.pers Amsterdam, 1976, linnen met
stofomslag 296 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
1125 |
Boon, Louis Paul |
De zwarte hand of het anarchisme van de
negentiende eeuw in het industriestadje Aalst, |
Arb.pers Amsterdam, 1977, linnen met
licht besch. stofomslag 296 blz.3e druk, , . . |
. |
|
€ 10,00 |
5423 |
Boon, Louis Paul |
De zwarte hand of het anarchisme van de
negentiende eeuw in het industriestadje Aalst, |
Arb.pers Amsterdam, 1976, linnen met
licht besch. stofomslag 296 blz.1e druk, , . . |
naam vorige eigenaar wit gemaakt op
schutblad, |
|
|
|
€ 10,00 |
1126 |
Boon, Louis Paul |
Dorp in Vlaanderen, |
Boekengilde de Clauwaert Leuven, 1967,
gebonden 176 blz.2e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
1127 |
Boon, Louis Paul |
Een man zonder carriere, gesprekken met
Louis Paul Boon, samengesteld Gerd de Ley. |
Arb.pers Amsterdam, 1982, paperback 176
blz.1e druk, Serie Grote ABC 422 . |
Naam en datum schutblad, Randjes
verkleurd. |
|
€ 14,00 |
7672 |
Boon, Louis Paul |
Eenzaam spelen met Pompon, |
Meulenhoff Amsterdam / Antwerpen, 2005,
linnen met stofomslag 143 blz.1e druk, , . . |
illustraties |
|
|
|
€ 10,00 |
1132 |
Boon, Louis Paul |
Gustaaf Vermeersch, |
Manteau Brussel, 1960, karton 40 blz.1e
druk, Monografieen over vlaamse letterkunde . . |
. |
|
|
€ 18,00 |
11395 |
Boon, Louis Paul |
Gustaaf Vermeersch, |
Manteau Brussel, 1960, karton 40 blz.1e
druk, Monografieen over vlaamse letterkunde . . |
Randjes verkleurd, |
|
|
€ 20,00 |
1137 |
Boon, Louis Paul |
Het nieuwe onkruid, |
Arb.pers Amsterdam, 1964, linnen met
stofomslag 160 blz.1e druk, , . . |
stofomslag en band Jef KONING, |
|
|
€ 30,00 |
29460 |
Boon, Louis Paul |
Het nieuwe onkruid, |
Arb.pers Amsterdam, 1964, linnen met
stofomslag 160 blz.1e druk, , . . |
stofomslag en band Jef KONING, |
|
|
€ 10,00 |
1141 |
Boon, Louis Paul |
Het zoutvat van Boontje Boon. L.P.Boon en
de omroep door Frans-Jos Verdoodt met bijdragen van Elie Saegeman en Louis
Verbeeck. Uitgegeven door de BRT, |
Eigen beheer ., 1985, gebonden 136 blz.1e
druk, , . . |
Met foto's, |
|
|
€ 25,00 |
29347 |
Boon, Louis Paul |
Kapellveien, Oversatt fra Nederlandsk av
Tove Tryti, |
. Oslo, 1976, paperback 324 blz.1e druk,
, . . |
uitgegeven door Gyldendal Norsk Forlag te
Oslo, Onafgesneden. |
|
|
€ 5,00 |
1146 |
Boon, Louis Paul |
Kijk, Louis Paul Boon, de schrijver in
beeld, |
Arb.pers Amsterdam, 1974, oorspr. omslag
96 blz.1e druk, Singel 262 . . |
Rijk geillustreerd. |
|
|
€ 15,00 |
1147 |
Boon, Louis Paul |
Kleine omnibus, (Twee spoken, De kleine
Eva, Vaarwel krokedil), |
Arb.pers Amsterdam, 1967, paperback 174
blz.1e druk, , . . |
uit de bibliotheek van Vic van de Reijt,
met buikband |
|
|
€ 7,00 |
20600 |
Boon, Louis Paul |
Louis Paul Boon, een uitgave samengesteld
ter gelegenheid van de bekroning van het oeuvre door de jan Campert
Stichting, |
Arb.pers Amsterdam, 1967, ingenaaid 40
blz.1e druk, , . . |
Vlekje rechtsboven voorplat, uit de bibliotheek van Vic van de Reijt, |
|
|
€ 8,00 |
1155 |
Boon, Louis Paul |
Memoires van de Heer Dageman, |
Arb.pers Amsterdam, 1975, paperback 142
blz.1e druk, Serie Grote ABC 254 . |
+
krantenknipsel, die geeft een bruine afdruk op de binnenzijde van de
omslag, Naam schutblad |
|
|
€ 8,00 |
23723 |
Boon, Louis Paul |
Memoires van de Heer Dageman, |
Arb.pers Amsterdam, 1975, paperback 142
blz.1e druk, Serie Grote ABC 254 . |
. |
|
|
€ 15,00 |
29856 |
Boon, Louis Paul |
Menuet, |
Arb.pers Amsterdam, 1955, ingenaaid met
licht beschadigde omslag 102 blz.1e druk, Boekvink . . |
rugje licht verkleurd, |
|
|
€ 10,00 |
1159 |
Boon, Louis Paul |
Menuet, |
Arb.pers Amsterdam, 1955, ingenaaid met
licht beschadigde omslag 102 blz.1e druk, Boekvink . . |
. |
|
|
€ 8,00 |
29336 |
Boon, Louis Paul |
Menuet, preface de Claire Etcherelli, |
. ., 1973, ingenaaid 132 blz.1e druk, , .
. |
. |
|
|
€ 7,00 |
30187 |
Boon, Louis Paul |
Minuet, A Novel
Translated from the Flemish by Adrienne Dixon, |
. New York, 1979, linnen met stofomslag
136 blz.1e druk, , . . |
Naam schutblad |
|
€ 9,00 |
2816 |
Boon, Louis Paul |
Minuet, A Novel
Translated from the Flemish by Adrienne Dixon, |
. New York, 1979, linnen met stofomslag
136 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
|
€ 25,00 |
26546 |
Boon, Louis Paul |
Niets gaat ten onder, |
Arb.pers Amsterdam, 1956, linnen met
stofomslag 152 blz.1e druk, , . . |
naam titelpagina, |
|
|
€ 27,00 |
1167 |
Boon, Louis Paul |
Niets gaat ten onder, |
Arb.pers Amsterdam, 1956, linnen 152
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 50,00 |
9936 |
Boon, Louis Paul |
Niets gaat ten onder, |
Arb.pers Amsterdam, 1956, linnen met
stofomslag 152 blz.1e druk, , . . |
. |
|
€ 30,00 |
1939 |
Boon, Louis Paul |
Onder de giftige rook van Chipka, Louis
Paul Boon en de fabrieksstad Aalst, samenstelling en research Kris Humbeeck, |
Querido Amsterdam, 1999, linnen met
stofomslag 311 blz.1e druk, , . . |
met foto's en illustraties, |
|
|
|
€ 11,00 |
1168 |
Boon, Louis Paul |
Ook de afbreker bouwt op, |
Arb.pers Amsterdam, 1982, paperback 140
blz.1e druk, Serie Grote ABC 407 . |
. |
|
€ 18,00 |
1169 |
Boon, Louis Paul |
Op zoek naar de nozems. Een reportage van
Boontje, |
De Vlam Gent, z.j., oorspr. omslag 80
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 7,00 |
1170 |
Boon, Louis Paul |
Over Boon, chronologische
rangschikking van publicaties door
G.J. van Bork en G. ten Houten-Biezeveld, |
Thespa Amsterdam, 1977, paperback 208
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
|
€ 7,00 |
1172 |
Boon, Louis Paul |
Over mijn boeken, |
Motion Utrecht, z.j., geniet 24 blz.1e
druk, Motion pocket . . |
. |
|
|
€ 7,00 |
1324 |
Boon, Louis Paul |
Pieter Daens of hoe in de negentiende
eeuw de arbeiders van Aalst vochten tegen armoede en onrecht, |
Arb.pers Amsterdam, 1973, linnen met
stofomslag 662 blz.3e druk, , . . |
Foto's. |
|
€ 25,00 |
21291 |
Boon, Louis Paul |
Pieter Daens of hoe in de negentiende
eeuw de arbeiders van Aalst vochten tegen armoede en onrecht, |
Arb.pers Amsterdam, 1971, linnen met
licht besch. stofomslag 664 blz.1e druk, , . . |
Foto's. |
|
|
|
€ 5,00 |
1173 |
Boon, Louis Paul |
Pieter Daens of hoe in de negentiende
eeuw de arbeiders van Aalst vochten tegen armoede en onrecht, |
Arb.pers Amsterdam, 1974, linnen met
licht besch. stofomslag 664 blz.5e druk, , . . |
Foto's. |
|
|
€ 5,00 |
29861 |
Boon, Louis Paul |
Pieter Daens of hoe in de negentiende
eeuw de arbeiders van Aalst vochten tegen armoede en onrecht, |
Arb.pers Amsterdam, 1971, linnen 662
blz.2e druk, , . . |
Foto's. |
|
|
€ 16,00 |
5325 |
Boon, Louis Paul |
Pieter Daens of hoe in de negentiende
eeuw de arbeiders van Aalst vochten tegen armoede en onrecht, |
Arb.pers Amsterdam, 1971, linnen met
stofomslag 662 blz.2e druk, , . . |
Foto's. ex libris binnenplat, |
|
|
€ 8,00 |
6730 |
Boon, Louis Paul |
Pieter Daens of hoe in de negentiende
eeuw de arbeiders van Aalst vochten tegen armoede en onrecht, |
Het Laatste Nieuws ., z.j., linnen met
stofomslag 622 blz..e druk, , . . |
met illustraties, eenmalige uitgave, |
|
|
€ 35,00 |
1174 |
Boon, Louis Paul |
Proleetje en Fantast, |
Querido Amsterdam, 1982, gebonden 84
blz.1e druk, , . . |
beeldverhaal, illustraties MAURICE
ROGGEMAN, |
|
|
€ 5,00 |
23687 |
Boon, Louis Paul |
SVARTA HANDEN Anarkisken i industristaden
Aals under 1800 - talet |
. Helsingborg, 1979, linnen 330 blz.1e
druk, , . . |
. |
|
|
€ 20,00 |
19427 |
Boon, Louis Paul |
Svarte Handen. Anarkisken i
industristaden Aalst under 1800 - talet, |
. Helsingborg, 1979, linnen met
stofomslag 330 blz.1e druk, , . . |
. |
|
€ 30,00 |
1179 |
Boon, Louis Paul |
Vaarwel krokodil, |
Arb.pers Amsterdam, 1959, ingenaaid met
omslag 46 blz.1e druk, Boekvink . . |
Naam en datum op schutblad |
|
|
|
€ 12,00 |
29124 |
Boon, Louis Paul |
Vertellingen van Jo met tekeningen van
Maurice Roggeman en ingeleid door Jos Muyres, |
Arb.pers Amsterdam, 1989, paperback 78
blz.1e druk, , . . |
. |
|
€ 50,00 |
1187 |
Boon, Louis Paul |
Wapenbroeders. Een getrouwe bewerking der
aloude boeken over Reinaert en Isengrimus, |
Arb.pers Amsterdam, 1955, linnen met
stofomslag 236 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
|
€ 40,00 |
28443 |
Boon, Louis Paul |
Wapenbroeders. Een getrouwe bewerking der
aloude boeken over Reinaert en Isengrimus, |
Arb.pers Amsterdam, 1955, linnen 236
blz.1e druk, , . . |
Rugje verkleurd. |
|
€ 45,00 |
5732 |
Boon, Louis Paul |
Wapenbroeders. Een getrouwe bewerking der
aloude boeken over Reinaert en Isengrimus, |
Arb.pers Amsterdam, 1955, linnen met
stofomslag 236 blz.1e druk, , . . |
Rugje verkleurd, ex libris en naam op
schutblad, |
|
|
€ 45,00 |
20856 |
Boon, Louis Paul |
Zomer te Ter-Muren het 2de boek over de
Kapellekensbaan, |
Arb.pers Amsterdam, 1956, linnen 570
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
|
€ 25,00 |
24394 |
Boon, Louis Paul |
ZOMER TE TER-MUREN het 2de boek over de
Kapellekensbaan, |
Arb.pers Amsterdam, 1960, linnen met
stofomslag 572 blz.2e druk, , . . |
. |
|
|
€ 50,00 |
5904 |
Boon, Louis Paul |
ZOMER TE TER-MUREN, |
Arb.pers Amsterdam, 1960, linnen met
licht besch. stofomslag 572 blz.2e druk, , . . |
. |
|
|
€ 75,00 |
29122 |
Boon, Louis Paul |
ZOMER TE TER-MUREN, |
Arb.pers Amsterdam, 1971, paperback 396
blz.4e druk, , . . |
Met OPDRACHT en GESIGNEERD. |
|
|
€ 11,00 |
1189 |
Boon, Louis Paul |
Zomerdagdroom, Erotisch poetisch proza, |
Arb.pers Amsterdam, 1973, paperback 108
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 25,00 |
1190 |
Boon, Louis Paul |
Zondagsleven van Pomponneke, |
Pan Heerlen, 1988, ingenaaid 36 blz.1e
druk, , . 1500 ex. |
. |
|
|
€ 5,00 |
835 |
Boon, Louis Paul - Maatstaf |
Gedichten in Maatstaf 1979 april blz. 10
t/m 16, |
Arb.pers Amsterdam, 1979, oorspr. omslag
7 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
14781 |
Boon, Louis Paul - Maatstaf |
Jan Camerlincken de Bosgeuzen in 1567 in
Maatstaf 1979 januari blz. 1 t/m 13, |
Arb.pers Amsterdam, 1979, oorspr. omslag
14 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
14006 |
Boon, Louis Paul - Maatstaf |
Maatstaf 1980 mei /juni, Louis paul Boon
nummer, |
Arb.pers Amsterdam, 1980, oorspr. omslag
196 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
13843 |
Boon, Louis Paul - Maatstaf |
MAATSTAF, 1972 no. 11, thema: L.P. BOON
60 JAAR 1912-1972, |
Arb.pers Amsterdam, 1972, oorspr. omslag
98 blz.1e druk, , . . |
Foto's. |
|
|
€ 5,00 |
17107 |
Boon, Louis Paul - Maatstaf |
Verscheurd jeugdportret in Maatstaf 1974
december blz. 50 t/m 57, |
Arb.pers Amsterdam, 1974, oorspr. omslag
8 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 8,00 |
23824 |
Boon, Louis Paul
- MUYRES Jos, |
LOUIS PAUL BOON Het vergeefse van de
droom, |
Soc. Uitgeverij Nijmegen, 1999, oorspr.
omslag 158 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 8,00 |
9284 |
Boon, Louis Paul - Vanheste, Bert |
Mijn kleine oorlog, veertig jaar later, |
. ., 1989, geniet 76 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
28598 |
Boon, Louis Paul - VERHUYCK Luc &
Theo JOCHEMS, |
LOUIS PAUL BOON door VERHUYCK Luc &
Theo JOCHEMS, |
Orion ., 1972, ingenaaid 64 blz.1e druk,
Ontmoetingen Literaire Monografieen . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
11364 |
Boon, Louis Paul - WEVERBERGH Julien
& Herwig LEUS, |
LOUIS PAUL BOONBOEK -gesprekken met Louis
Paul.Boon en de spoken van de kapellekensbaan, alsook documenten, brieven,
tekeningen, commentaren en ongepubliceerd proza van Boontje, |
Paris-Manteau ., 1972, oorspr. omslag 156
blz.1e druk, , . . |
Illustraties, Foto's, |
|
€ 12,00 |
16516 |
Boon, Louis Paul - Weverbergh, Julien
& Leus, Herwig |
Louis Paul Boonboek -gesprekken met Louis
Paul.Boon en de spoken van de kapellekensbaan, alsook documenten, brieven,
tekeningen, commentaren en ongepubliceerd proza van Boontje, |
Elsevier Manteau Amsterdam / Antwerpen,
1981, paperback 192 blz.2e druk, , . . |
Vermeerderde druk, met foto's en
illustraties, |
|
|
€ 150,00 |
29854 |
Boon, Louis Paul
(Leo Waitmas) |
De liefde van Annie Mols, |
. Gent, z.j., ingenaaid 576 blz.1e druk,
, . . |
. |
|
|
|
€ 15,00 |
1129 |
Boon, Louis Paul / Brandt, Ria van den
e.a. |
Louis Paul Boon en de verscheidenheid van
de wereld door Ria van den Brandt e.a. |
Vantilt Nijmegen, 2001, paperback 112
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
1214 |
Boon, Louis Paul / e.a. |
CACHOTTERIE. Hoe blijf ik duizend jaar in
de gevangenis zonder er mij moe aan te maken. De beste cartoons over de
gevangenis met een nawoord van L.P.BOON en het geheel aangevuld met tien
Car-Boontjes, |
Uitg. Heuff Nieuwkoop, 1975, paperback 80
blz.1e druk, , . . |
Bekroonde cartoons van de wedstrijd 1974
voor het beste cartoon over de gevangenis, |
|
|
€ 5,00 |
24875 |
Boon, Louis Paul / e.a. / Literatuur |
Literatuur, Tijdschrift over Nederlandse
letterkunde, 1991 no. 3, |
. Utrecht, 1991, oorspr. omslag 68 blz.1e
druk, , . . |
o.a
Verdrongen en verwrongen. Over Boons gebruik van bronnen in De
Paradijsvogel door G. van Bork, |
|
|
€ 20,00 |
28943 |
Boon, Louis Paul / Totems |
Herwig Leus en Julien Weverbergh in
gesprek met L.P. Boon en de spoken van zijn Kapellekensbaan in Totems
jaargang 1 nr. 2, 15 januari 1969, |
. ., 1969, geniet 28 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
7913 |
BOONSTRA Bregje (samenstelling), |
AANGAANDE HET WOUTERSCHAP Woutertje
Pieterseprijs 1988-2002, |
. ., 2002, linnen met stofomslag 80
blz.1e druk, , . . |
Illustraties. |
|
€ 5,00 |
3071 |
Bordewijk, F. / Dubois, Pierre H. |
Over F. Bordewijk, een karakteristiek van
zijn schrijversarbeid aangevuld met een levensschets en een beknopte
bibliographie, |
Nijgh & van Ditmar 's Gravenh./R'dam,
1953, oorspr. omslag 48 blz.1e druk, , . . |
Foto's. |
|
|
|
€ 5,00 |
5 |
Bordewijk, F. / e.a. |
5 AUTEURS OVER HUN UITGfEVER, F.Bordewijk
/ A.Coolen / M.Roelants / S.Vestdijk / G.Walschap, |
Nijgh & van Ditmar ., 1962, linnen
134 blz.1e druk, Niet in de handel / Not issued for sale . . |
Met foto's van de auteurs. 1837 - 1962
125 jaar Nijgh en van Ditmar. |
|
|
€ 5,00 |
24717 |
Bordewijk, Ferdinand |
BIJ GASLICHT, |
Nijgh & van Ditmar Rotterdam, 1947,
bewerkt linnen 176 blz.1e druk, , . . |
Ex Libris. |
|
|
€ 5,00 |
19522 |
Bordewijk, Ferdinand |
BIJ GASLICHT, |
Nijgh & van Ditmar Rotterdam, 1947,
bewerkt linnen 176 blz.1e druk, , . . |
. |
|
€ 190,00 |
30106 |
Bordewijk, Ferdinand |
Bint, |
De Gemeenschap Utrecht, 1934, bewerkt
linnen 134 blz.1e druk, , . . |
Rugje geplakt. Datum stempels op franse
pagine. |
|
|
|
€ 25,00 |
27684 |
Bordewijk, Ferdinand |
DE GOLBERTONS, |
Nijgh & van Ditmar 's Gravenh./R'dam,
[1962], linnen met stofomslag 252 blz.1e druk, , . . |
. |
|
€ 25,00 |
21362 |
Bordewijk, Ferdinand |
De joodse cel. De eerste geillustreerde
uitgave, |
Stichting de Roos Utrecht, 1981, bewerkt
linnen 56 blz.1e druk, , . 175 ex. |
Illustraties van Karin BOUTHOORN, |
|
|
|
€ 5,00 |
12064 |
Bordewijk, Ferdinand |
DE KORENHARP, |
Nijgh & van Ditmar Rotterdam, 1946,
halflinnen 120 blz.2e druk, , . . |
Herziene druk. |
|
|
€ 5,00 |
1230 |
Bordewijk, Ferdinand |
DE LAATSTE EER, |
Wereldbibliotheek Amsterdam, 1935, karton
180 blz.1e druk, , . . |
Tekeningen en bandontwerp Jozef CANTRE.
Platten geschaafd. |
|
|
€ 12,00 |
17943 |
Bordewijk, Ferdinand |
De publieke fotolach, werd eerder
gepubliceerd in "Het Vrije Volk" van 12 nov. 1956, |
Avalon Pers Woubrugge, 1984, ingenaaid 12
blz.1e druk, , . 125 ex. |
Voor vrienden en bekenden van de Avalon
Pers t.g.v. De jaarwisseling 1984-1985, |
|
|
€ 9,00 |
12108 |
Bordewijk, Ferdinand |
Halte Noordstad, vermeerderd met drie
eenacters en een monoloog, |
Scheltema & Holkema Amsterdam, 1956,
ingenaaid 144 blz.1e druk, , . . |
exlibris |
|
|
€ 15,00 |
1244 |
Bordewijk, Ferdinand |
Het eiberschild, |
Nijgh & van Ditmar 's Gravenh./R'dam,
1949, linnen met licht besch. stofomslag 220 blz.1e druk, , . . |
Ex libris |
|
|
€ 10,00 |
1233 |
Bordewijk, Ferdinand |
Idem. Tien parodieen, |
Nijgh & van Ditmar 's Gravenhage,
1958, oorspr. omslag 64 blz.2e druk, , . . |
omslag licht verkleurd, |
|
€ 55,00 |
19370 |
Bordewijk, Ferdinand |
IJzeren agaven, Studie in zwart met
kleuren. Novelle, |
De Vrije Bladen ., 1936, oorspr. omslag
32 blz.1e druk, De Vrije Bladen 7/13 . |
. |
|
|
|
€ 5,00 |
19019 |
Bordewijk, Ferdinand |
KELDERS EN PALEIZEN Zeventien Verhalen
Gekozen en ingeleid door Pierre H. Dubois, |
BZZTOH 's Gravenhage, 1982, linnen met
licht besch. stofomslag 292 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
20592 |
Bordewijk, Ferdinand |
LENTE, 7 verhalen, |
Nijgh & van Ditmar 's Gravenh./R'dam,
1964, karton met omslag 126 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
1258 |
Bordewijk, Ferdinand |
Mevrouw en meneer Richebois, twintig
korte verhalen, |
Nijgh & van Ditmar 's Gravenhage,
1954, karton 192 blz.1e druk, Nimmer Dralend Reeks . . |
exlibris |
|
|
€ 10,00 |
1260 |
Bordewijk, Ferdinand |
Noorderlicht, |
Nijgh & van Ditmar 's Gravenh./R'dam,
1948, bewerkt linnen 276 blz.1e druk, , . . |
ex libris |
|
|
€ 10,00 |
1262 |
Bordewijk, Ferdinand |
Onderweg naar de Beacons, |
Nijgh & van Ditmar 's Gravenhage,
1955, karton 168 blz.1e druk, , . . |
Randjes geschaafd. |
|
|
€ 40,00 |
26561 |
Bordewijk, Ferdinand |
Straatnamen, |
Avalon Pers Woubrugge, 1984, ingenaaid 16
blz.1e druk, , . 100 ex. |
Genummerd exemplaar |
|
|
€ 12,00 |
24720 |
Bordewijk, Ferdinand |
Tijding van ver, |
Nijgh & van Ditmar 's Gravenh./R'dam,
1961, linnen met stofomslag 238 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
4226 |
Bordewijk, Ferdinand |
TIJDING VAN VER, |
Nijgh & van Ditmar 's Gravenh./R'dam,
1961, linnen met beschadigde stofomslag 238 blz.1e druk, , . . |
Naam schutblad. |
|
€ 195,00 |
20194 |
Bordewijk, Ferdinand |
Verzameld werk 13 delen + over F.
Bordewijk tgv verschijnen verz.werk |
Nijgh & van Ditmar 's Gravenhage,
1982/1988, linnen met stofomslag . blz.1e druk, , . . |
12 delen Dundruk, toegevoed boekje
"over F. Bordewijk" gepubliseerd tgv het verschijnen van verzameld
werk 1982 |
|
|
|
€ 10,00 |
1279 |
Bordewijk, Ferdinand |
Zwanenpolder, |
Uitgeverij Piramide 's Graveland, 1949,
pocket 192 blz.1e druk, , . . |
exlibris |
|
€ 8,00 |
21052 |
Bordewijk, Ferdinand / Bakker, Siem |
Ik ben maar een dilettant. F.Bordewijk
1884-1965, |
Uitgeverij Quine Nijmegen, 1991,
paperback 70 blz.2e druk, , . . |
2e verbeterde druk |
|
|
|
€ 60,00 |
26602 |
BORSBOOM A., |
MENNO TER BRAAK. Onpersoonlijk nihilisme
en nihilistische persoonlijkheid, |
Eigen beheer 's Gravenhage, 1962, oorspr.
omslag 200 blz.1e druk, Proefschrift / Dissertatie . . |
Gestencild, met stellingenblad |
|
|
€ 5,00 |
19092 |
Bosman, Anthony |
DE REVOLUTIE VAN HET WOORD, |
Kroonder Bussum, 1947, gebonden 40 blz.1e
druk, Bayard Reeks 18 . |
. |
|
|
€ 5,00 |
23635 |
Bosman, Anthony |
WITTE ZWANEN, ZWARTE ZWANEN, |
De Semaphore-Pers Dordrecht, 1941,
halflinnen 36 blz.1e druk, Illegale uitgave / secret printing / de Jong 104
120 ex. |
De Jong nr. 104. Illustraties van Joop
Lobler. Een van de 120 gesigneerde exemplaren, |
|
|
€ 10,00 |
17169 |
Bouazza, Hafid, |
Momo |
Prometheus Amsterdam, 1998, karton 96
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 20,00 |
1314 |
Bourdaloue, Pere |
Sermons de la Compagnie de Jesus pour les
festes des Saints et pour des Vestures en Professions Religieuses, |
. Amsterdam, 1712, Leer 322+26 blz.1e
druk, , . . |
Tome second, |
|
|
€ 8,00 |
23892 |
BRAAK Menno ter en E. du PERRON, |
Menno ter BRAAK / PERRON E. du BRIEFWISSELING 1930-1940, |
Oorschot Amsterdam, 1965, linnen met
stofomslag 494 blz.1e druk, , . . |
Deel III. |
|
|
€ 7,00 |
1403 |
BRAAK Menno ter, |
DR. MENNO TER BRAAK, "REINAERT UIT
EIBERGEN" door B.Teipe en J.v. d.Woude, |
De Vrije Bladen Amsterdam, 1936, oorspr.
omslag 32 blz.1e druk, De Vrije Bladen 13/5 . |
. |
|
|
€ 5,00 |
1406 |
BRAAK Menno ter, |
HAMPTON COURT, |
Oorschot Amsterdam, 1964, linnen met
licht besch. stofomslag 146 blz.1e druk, Serie Witte Olifant . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
1392 |
Braak, Menno ter |
CINEMA MILITANS, |
De Gemeenschap Utrecht, 1929, oorspr.
omslag 144 blz.1e druk, , . . |
Prisma-Reeks no II, met illustraties,
omslag licht verkleurd, |
|
|
€ 20,00 |
1391 |
Braak, Menno ter |
CINEMA MILITANS, |
De Gemeenschap Utrecht, 1929, halflinnen
144 blz.1e druk, Prisma-Reeks No. II . |
Illustraties, |
|
|
€ 5,00 |
1393 |
Braak, Menno ter |
DE ARTIKELEN OVER EMIGRANTENLITERATUUR
1933-1940 bijeengebr. door Francis Bulhof, |
BZZTOH 's Gravenhage, 1980, paperback 244
blz.1e druk, , . . |
leesvouw, |
|
|
€ 5,00 |
1396 |
Braak, Menno ter |
DE DUIVELSKUNSTENAAR een studie over
Simon Vestdijk, |
Veen Amsterdam, 1945, halflinnen 128
blz.1e druk, Prominentenreeks . . |
naam schutblad, |
|
|
€ 10,00 |
26597 |
Braak, Menno ter |
De pantserkrant Een tragicomedie van
wapens, schrijfmachines en idealen, |
Nijgh & van Ditmar Rotterdam, 1935,
ingenaaid met omslag 128 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 7,00 |
1405 |
Braak, Menno ter |
HAMPTON COURT, |
Nijgh & van Ditmar Rotterdam, 1931,
bewerkt linnen 232 blz.1e druk, , . . |
Bandontwerp Hans-Detlev VOSS. Naam en datum schutblad. Ban ietsje roest. |
|
|
€ 30,00 |
8479 |
Braak, Menno ter |
HET TWEEDE GEZICHT, |
L.Boucher 's Gravenhage, 1935, linnen
250++10 blz.1e druk, Folemprise . . |
Portret gegraveerd door J. BUCKLAND
WRIGHT. Bibliograpie door G.H. 's Gravesande. |
|
|
€ 18,00 |
24715 |
Braak, Menno ter |
Het tweede gezicht, |
Oorschot Amsterdam, 1963, linnen met
stofomslag 190 blz.1e druk, STOA-Reeks . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
17669 |
Braak, Menno ter |
IN GESPREK MET DE ONZEN, |
Nijgh & van Ditmar Rotterdam, 1946,
halflinnen 186 blz.1e druk, , . . |
over o.a. Slauerhoff, Du Perron,
Walschap, |
|
|
€ 5,00 |
23220 |
Braak, Menno ter |
IN GESPREK MET DE ONZEN, |
Oorschot Amsterdam, 1964, ingenaaid met
omslag 192 blz.1e druk, STOA-Reeks . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
1411 |
Braak, Menno ter |
IN GESPREK MET DE ONZEN, over o.a.
Slauerhoff, Du Perron, Walschap, |
Nijgh & van Ditmar Rotterdam, 1946,
halflinnen 186 blz.1e druk, , . . |
randjes verkleurd, |
|
|
€ 5,00 |
1413 |
Braak, Menno ter |
IN GESPREK MET DE VORIGEN, |
Nijgh & van Ditmar Rotterdam, 1938,
linnen 280 blz.1e druk, , . . |
over o.a.
Leopold, Multatuli, Couperus. Naam schutblad. |
|
|
€ 5,00 |
1412 |
Braak, Menno ter |
IN GESPREK MET DE VORIGEN, |
Nijgh & van Ditmar Rotterdam, 1938,
ingenaaid met omslag 280 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
13512 |
Braak, Menno ter |
KRITIEK EN CRITERIA, Menno ter Braak en
het literaire waardeoordeel, proefschrift van P.F.Schmitz, |
. Amsterdam, 1979, ingenaaid 148 blz.1e
druk, Proefschrift / Dissertatie . . |
met stellingenblaadje, uitnodiging voor
de verdediging van het proefschrift en de receptie en ex libris van Bert van
Selm. |
|
|
€ 10,00 |
26596 |
Braak, Menno ter |
MEPHISTOPHELISCH, |
Stols Maastricht, 1938, linnen 70 blz.1e
druk, Ursa Minor 4 . |
deel 4, naam schutblad, |
|
|
€ 5,00 |
1417 |
Braak, Menno ter |
OVER WAARDIGHEID EN MACHT,
politiek-culturele kroniek, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1945, halflinnen
160 blz.1e druk, , . . |
Randjes verkleurd |
|
|
€ 5,00 |
24690 |
Braak, Menno ter |
REINAERT OP REIS, essays, |
A.A. Balkema Amsterdam, 1946, ingenaaid
152 blz.2e druk, , . . |
1e druk is een illegale uitgave. Naam
titelpagina. |
|
|
€ 5,00 |
3118 |
Braak, Menno ter |
VAN OUDE EN NIEUWE CHRISTENEN / DE NIEUWE
ELITE, |
Oorschot Amsterdam, 1961, linnen met
licht besch. stofomslag 250 blz.1e druk, STOA-Reeks . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
29202 |
Braak, Menno ter |
VAN OUDE EN NIEUWE CHRISTENEN, |
Nijgh & van Ditmar Rotterdam, 1937,
bewerkt linnen 284 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
26600 |
Braak, Menno ter |
VAN OUDE EN NIEUWE CHRISTENEN, |
Nijgh & van Ditmar Rotterdam, 1937,
linnen 284 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
22874 |
Braak, Menno ter |
VAN OUDE EN NIEUWE CHRISTENEN, |
Nijgh & van Ditmar Rotterdam, 1937,
ingenaaid 284 blz.1e druk, , . . |
Naam en datum schutblad. |
|
|
€ 5,00 |
18329 |
Braak, Menno ter |
VERZAMELDWERK deel 6. Kronieken, |
Oorschot Amsterdam, 1950, linnen 684
blz.1e druk, , . . |
dundruk, |
|
|
€ 10,00 |
7334 |
Braak, Menno ter |
VERZAMELDWERK deel 7: Kronieken, |
Oorschot Amsterdam, 1980, linnen met
stofomslag 664 blz.2e druk, , . . |
dundruk, |
|
|
€ 5,00 |
1450 |
BRACHES Ernst - JAMES Henry, |
ENGEL EN AFGROND. Over "The Turn of
the Screw" van Henry James met een voorwoord van Frans Kellendonk, |
Meulenhoff Amsterdam, 1983, paperback 184
blz.1e druk, , . . |
met foto's, |
|
|
€ 15,00 |
11652 |
Braekman, Prof. Dr. W.L. (bezorgd en
ingeleid) |
ZELDZAME VOLKSBOEKEN UIT DE NEDERLANDEN,
DEEL 1: DER VROUWEN natuere ende complexie Ende hoemen kennen sal vrouwen die
van naturen vrolijck ende blijde zijn, ende gherne bi slapen Ende wat vrouwen
dat van naturen swaer zijn, ende niet bi slapen, |
Danthe St. Niklaas, 1980, gebonden 70
blz.1e druk, , . 530 ex. |
een volksboek, naar de Utrechtse druk van
Jan Berntsz. van omstreeks 1538, fascimile-uitgave op Ingres d'Arches-papier,
oplage 530 ex., illustraties, , |
|
|
€ 15,00 |
11653 |
Braekman, Prof. Dr. W.L. (bezorgd en
ingeleid) |
ZELDZAME VOLKSBOEKEN UIT DE NEDERLANDEN,
DEEL 2:VAN HEER FREDERICK VAN JENUEN IN LOMBAERDIEN |
Danthe St. Niklaas, 1980, gebonden 58
blz.1e druk, , . 530 ex. |
een Vlaams volksboek naar de Antwerpse
druk van Willem Vorsterman uit 1531, fascimile-uitgave op Ingres
d'Arches-papier, oplage 530 ex., illustraties, |
|
|
€ 15,00 |
11651 |
Braekman, Prof. Dr. W.L. (bezorgd en
ingeleid) |
ZELDZAME VOLKSBOEKEN UIT DE NEDERLANDEN,
DEEL 3: DER 1X QUAESTEN Warachtighe historien. Als van Jeroboan, Achab,
Joram, ioden. Caym, Nero, Pylatus, heiden. Judas scharioth, Machamet,
Julianus ap(o)stota, kerstenen, die alle een onsalich eynde hadden. |
Danthe St. Niklaas, 1980, gebonden 82
blz.1e druk, , . 530 ex. |
een Vlaams volksboek, naar de Antwerpse
druk van Jan van Doesborch uit 1528, fascimile-uitgave op Ingres
d'Arches-papier, oplage 530 genummerde exx., illustraties, |
|
|
€ 5,00 |
1460 |
BRAKMAN Willem, |
DE GRAAF VAN DEN HAAG, |
Querido Amsterdam, 1986, linnen met
stofomslag 134 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
1467 |
BRAKMAN Willem, |
EEN WINTEREIS. Bandomslag Helmut SALDEN, |
Querido Amsterdam, 1961, linnen met
stofomslag 156 blz.1e druk, , . . |
DEBUUT. Afdruk van cellotape op
schutbladen, |
|
|
€ 10,00 |
7726 |
Brederode, Desanne |
Door mijn schuld, |
Querido Amsterdam / Antwerpen, 2009,
linnen met stofomslag 359 blz.1e druk, , . . |
naam op schutblad, |
|
|
€ 5,00 |
19790 |
BREEKVELDT W.F.G. e.a. - Margaretha H.
SCHENKEVELD, |
DE ACHTERVOLGING VOORTGEZET, OPSTELLEN
OVER MODERNE LETTERKUNDE AANGEBODEN AAN PROF. DR. MARGARETHA H. SCHENKEVELD, |
B. Bakker Amsterdam, 1989, paperback 418
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
1512 |
Breman, Willem Frederik, |
De boodschap van het wilhelmus, een
aanvullende studie, |
Stols 's Gravenhage, 1951, linnen 72
blz.1e druk, , . . |
genummerd exemplaar bestemd voor de
schrijver. Met 2 platen, |
|
|
€ 5,00 |
3822 |
Broekema, Pauline |
Benjamin, Een verzwegen dood |
Arb.pers Amsterdam / Antwerpen, 2001,
paperback met flappen 274 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
17765 |
BROKKEN Jan, |
ZAZA EN DE PRESIDENT, |
Arb.pers Amsterdam, 1988, paperback 220
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
11810 |
BROM Gerard, |
AREOPAAG, |
Brand Hilversum, 1923, bewerkt linnen 220
blz.1e druk, , . . |
met portrettekening, stempel titelpagina. |
|
|
€ 23,00 |
24748 |
Brouwers, Jeroen |
Anais Anais, |
Bijenkorf ., 1991, paperback 64 blz.1e
druk, , . . |
. |
|
€ 10,00 |
2820 |
Brouwers, Jeroen |
Datumloze dagen, |
Atlas Amsterdam / Antwerpen, 2008, linnen
met stofomslag 190 blz.3e druk, , . . |
naam op schutblad, |
|
|
|
€ 16,00 |
20058 |
Brouwers, Jeroen |
De laatste deur. Essays over zelfmoord in de
Nederlandstalige letteren, |
Arb.pers Amsterdam, 1984, linnen met
stofomslag 536 blz.2e druk, Synopsis . . |
Uit de bibliotheek van Frank Herzen
(kinderboeken auteur), zijn handtekening op schutblad, |
|
|
€ 18,00 |
17177 |
Brouwers, Jeroen |
De sprong, |
Gelderse Culturele Raad Arnhem, 1985,
paperback met flappen 84 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 8,00 |
18094 |
Brouwers, Jeroen |
De valse revisor, Henk Spaan, Ijsbrand
Stoker, Vic van de Reijt, Reinjan Mulder, Nico Scheepmaker, Piet Grijs en Bob
Polak tegen Jeroen Brouwers, |
Aarts Amsterdam, 1980, oorspr. omslag 72
blz.1e druk, , . . |
foto achterplat, naam schutblad, |
|
|
€ 10,00 |
19348 |
Brouwers, Jeroen |
De zondvloed, |
Arb.pers Amsterdam, 1988, paperback 762
blz.3e druk, , . . |
. |
|
|
€ 16,00 |
22504 |
Brouwers, Jeroen |
Feuilletons. Proefnummer zomer 1996.
Uitgeverij Noli me tangere, Zutendaal onder protectoraat van |
Atlas Amsterdam / Antwerpen, 1996,
oorspr. omslag 120 blz.1e druk, , . . |
illustraties. |
|
|
€ 5,00 |
21717 |
Brouwers, Jeroen |
Geheime kamers, |
Atlas Amsterdam / Antwerpen, 2000,
paperback 494 blz.3e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
19926 |
Brouwers, Jeroen |
Groetjes uit Brussel, Ansichtkaarten over
liefde, literatuur en dood, |
Manteau Brussel, 1969, paperback 120
blz.1e druk, 5de Meridiaan . . |
ex-libris stempel op schutblad, |
|
|
€ 15,00 |
1589 |
Brouwers, Jeroen |
Helen Swarth. Haar huwelijk met Frits
Lapidoth 1894-1910, |
Arb.pers Amsterdam, 1985, paperback met
flappen 218 blz.1e druk, Open Domein 15 . |
. |
|
|
€ 8,00 |
1591 |
Brouwers, Jeroen |
Het tuurtouw, ter herinnering aan Geert
van Oorschot, |
Oorschot Amsterdam, 1989, paperback 70
blz.1e druk, , . . |
. |
|
€ 275,00 |
1592 |
Brouwers, Jeroen |
Het verzonkene, |
Arb.pers Amsterdam, 1979, paperback met
flappen 146+1 blz.1e druk, Nieuwjaarsgeschenk . 350 ex. |
Een van de 350 gesigneerde exemplaren met
los bijgeleverd portret getekend door Sigfried Woldhek |
|
|
|
€ 16,00 |
1593 |
Brouwers, Jeroen |
Het verzonkene, |
Arb.pers Amsterdam, 1979, paperback met
flappen 146 blz.1e druk, , . . |
Randjes geschaafd, Uit de bibliotheek van
Frank Herzen, Zijn handtekening op franse pagina |
|
|
€ 22,00 |
1594 |
Brouwers, Jeroen |
Hij is reeds aan de overzijde,
necrologieen van schrijvers samengesteld en ingeleid door Jeroen Brouwers, |
Thomas Rap A'dam/Brussel, 1986, oorspr.
omslag 250 blz.1e druk, , . . |
o.a. G.Bomans, L.P.Boon, Ida Gerhardt.
Foto's., |
|
|
€ 16,00 |
23741 |
Brouwers, Jeroen |
Joris Ockeloen en het wachten |
Manteau 's Gravenhage / Brussel, 1967,
paperback 168 blz.1e druk, Grote Marnix Pocket 27 . |
. |
|
|
€ 12,00 |
1596 |
Brouwers, Jeroen |
Kladboek polemieken, opstellen,
herinneringen, |
Arb.pers Amsterdam, 1979, paperback 212
blz.1e druk, Synopsis . . |
Randjes geschaafd. |
|
|
€ 15,00 |
15898 |
Brouwers, Jeroen |
Kladboek polemieken, opstellen,
herinneringen, |
Arb.pers Amsterdam, 1979, paperback 212
blz.1e druk, Synopsis . . |
. |
|
|
€ 25,00 |
17433 |
Brouwers, Jeroen |
Klein leed, drie verhalen, |
Corrie Zelen ., 1977, paperback 62 blz.1e
druk, , . . |
Uit de bibliotheek van Frank Herzen, Zijn
handtekening op schutblad |
|
|
€ 60,00 |
16264 |
Brouwers, Jeroen |
Kroniek van een karakter. Deel 1:
1976-1981 De Achterhoek, Deel 2: 1982-1986 De Oude Faust, |
Uitg. Hadewijch N.V. Schoten, 1986/87,
linnen met stofomslag 400+448 blz.1e druk, , . . |
2 delen |
|
|
€ 10,00 |
7352 |
Brouwers, Jeroen |
Stoffer en blik, |
Atlas Amsterdam, 2004, paperback 240
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 15,00 |
19000 |
Brouwers, Jeroen |
Van rondeel tot chanson, |
. Amsterdam, 1963, geniet 16 blz.1e druk,
AO boekje 948 . |
foto's, |
|
|
€ 18,00 |
20951 |
Brouwers, Jeroen |
Winterlicht. Een vergeetboek, |
Arb.pers Amsterdam, 1984, linnen met
stofomslag 216 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 18,00 |
16765 |
Brouwers, Jeroen |
Winterlicht. Een vergeetboek, |
Arb.pers Amsterdam, 1984, linnen met
stofomslag 216 blz.1e druk, , . . |
Uit de bibliotheek van Frank Herzen
(kinderboeken auteur), zijn handtekening op schutblad, |
|
|
€ 20,00 |
1606 |
Brouwers, Jeroen |
Zonder onderschriften, een dramatische
dialoog, , |
Arb.pers Amsterdam, 1983, paperback 72
blz.2e druk, , . . |
naam op schutblad, |
|
|
€ 30,00 |
26624 |
Brouwers, Jeroen |
Zonsopgagen boven zee, |
Arb.pers Amsterdam, 1977, paperback 258
blz.1e druk, , . . |
Uit de bibliotheek van Frank Herzen
(kinderboeken auteur), zijn handtekening op schutblad, |
|
|
€ 5,00 |
19940 |
Brouwers, Jeroen |
Zonsopgangen boven zee, |
ECI Utrecht, 1978, linnen met licht
besch. stofomslag 258 blz.1e druk, , . . |
Licentie-uitgave. |
|
|
€ 5,00 |
13811 |
Brouwers, Jeroen / Bzzlletin |
Bzzlletin no. 98, themanummer: Jeroen Brouwers, |
BZZTOH 's Gravenhage, 1982, oorspr.
omslag 88 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
20940 |
Brouwers, Jeroen / De Revisor |
A.B.N. in Vlaanderen en Reinsma betrapt
in De Revisor nr. 6 1975, blz. 69 t/m 72, |
Athenaeum-Polak & Van Gennep
Amsterdam, 1975, oorspr. omslag 4 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
30126 |
Brouwers, Jeroen / De Revisor |
Beste Revisors in De Revisor nr. 5 1977,
blz. 49 t/m 55, |
Athenaeum-Polak & Van Gennep
Amsterdam, 1977, oorspr. omslag 6 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
30125 |
Brouwers, Jeroen / De Revisor |
Exitus Huug Pernath in De Revisor nr. 5
1975, blz. 83 t/m 85, |
Athenaeum-Polak & Van Gennep
Amsterdam, 1975, oorspr. omslag 3 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
1624 |
Brouwers, Jeroen / De Revisor |
Overal stilte. Krekelbosse klaagzangen in
De Revisor IV/4 blz. 14 t/m 23, |
. ., 1977, oorspr. omslag 10 blz.1e druk,
, . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
14758 |
Brouwers, Jeroen / De Revisor |
Schrijverij die ons niet meer in
geestdrift brengt of een literaire graf- en puintocht aan de hand van Wim
Zaal gevolgd door Een bezoek aan de tandarts in De Revisor nr. 5 1976, blz.
73 t/m 79 |
Athenaeum-Polak & Van Gennep
Amsterdam, 1976, oorspr. omslag 4 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 11,00 |
7603 |
Brouwers, Jeroen / e.a., |
Schrijversgezichten, 30 auteurs
geportretteerd door Geert Kooiman, |
. Amsterdam, 1990, bewerkt linnen 136
blz.1e druk, , . . |
Uitgave bij gelegenheid van zestig jaar
collectieve propaganda voor het Nederlandse boek, |
|
|
€ 5,00 |
22400 |
Brouwers, Jeroen / Emmens, Jan / Tirade |
Jeroen Brouwers: Jan Emmens (1924 -
1971), in Tirade 286 blz. 266 t/m 283, |
Oorschot Amsterdam, 1983, oorspr. omslag
17 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 7,00 |
20493 |
Brouwers, Jeroen / en anderen |
De Brakke Hond 80, Driemaandelijks
literair tijdschrift met neus, |
. ., 2003, paperback met flappen 180
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
21453 |
Brouwers, Jeroen / Het oog in 't zeil |
Het talent voor menselijkheid Over
Vsevolod Garsjin in Het oog in 't zeil Jaargang 6, nummer 3, blz. 22 t/m 27, |
B. Bakker Amsterdam, 1989, oorspr. omslag
6 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
17098 |
Brouwers, Jeroen / Komma |
Oom Igor in Komma 4 3e jaargang, blz. 3
t/m 17 |
. ., 1967, oorspr. omslag 15 blz.1e druk,
, . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
17101 |
Brouwers, Jeroen / Maatstaf |
Halbo C. Kool. Een jaargetijde, in de hel
in MAATSTAF 1981 juni blz. 1 t/m 13, |
Arb.pers Amsterdam, 1981, oorspr. omslag
13 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
25630 |
Brouwers, Jeroen / Maatstaf |
J. Weverbergh en ergher in Maatstaf 1976
nr.12 blz. 1 t/m 27, |
Arb.pers Amsterdam, 1976, oorspr. omslag
28 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
143 |
Brouwers, Jeroen / Maatstaf |
Vlaanderen op zijn erghst in Maatstaf
1977 oktober1 blz. 1 t/m 23, |
Arb.pers Amsterdam, 1977, oorspr. omslag
24 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 15,00 |
8144 |
Brouwers, Jeroen / Snoecks 80 |
Vliegen over de slagboom, in Snoecks 80
blz. 124 t/m 131, |
. ., 1979, paperback 308 blz.1e druk, , .
. |
kreukje |
|
|
€ 5,00 |
746 |
Brouwers, Jeroen / Tirade |
Afscheid in Tirade 233 blz. 66 t/m 70, |
Oorschot Amsterdam, 1978, oorspr. omslag
4 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
22399 |
Brouwers, Jeroen / Tirade |
Bezonken Rood, Voorpublicatie van een
fragment uit de te verschijnen roman, in Tirade 269 blz. 466 t/m 485, |
Oorschot Amsterdam, 1981, oorspr. omslag
20 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
7667 |
Brouwers, Jeroen / Tirade |
De Nieuwe Revisor, |
Oorschot Amsterdam, 1979, oorspr. omslag
92 blz.1e druk, , . . |
Speciaal TIRADE nummer, no. 250. |
|
|
€ 5,00 |
1581 |
Brouwers, Jeroen / Tirade |
De papieren lullepijp door Jeroen
Brouwers in Tirade no. 257, |
Oorschot Amsterdam, 1980, oorspr. omslag
19 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
14325 |
Brouwers, Jeroen / Tirade |
Dirk Ayelt Kooiman en het Amsterdams Peil
in Tirade 235 blz. 202 t/m 221 |
Oorschot Amsterdam, 1978, oorspr. omslag
20 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
17123 |
Brouwers, Jeroen / Tirade |
Groetjes uit Brussel in Tirade 141, 143,
145, 147 en 148 |
Oorschot Amsterdam, 1968, oorspr. omslag
. blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
30120 |
Brouwers, Jeroen / Tirade |
Het (p)ikje van meneer van Tol in Tirade
244 blz. 187 t/m 191, |
Oorschot Amsterdam, 1979, oorspr. omslag
5 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
8705 |
Brouwers, Jeroen / Tirade |
Jan Emmens (1924-1971) in Tirade 286 blz.
266 t/m 283, |
Oorschot Amsterdam, z.j., oorspr. omslag
18 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
30118 |
Brouwers, Jeroen / Tirade |
Klad boek IV in Tirade 242 blz. 40 t/m
53, |
Oorschot Amsterdam, 1979, oorspr. omslag
14 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
17147 |
Brouwers, Jeroen / Tirade |
Kladboek I - II - III en IV in Tirade
236, 237, 239 en 242 |
Oorschot Amsterdam, 1979, oorspr. omslag
. blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
14164 |
Brouwers, Jeroen / Tirade |
Vlaamse flaters in Tirade 267 blz. 375
t/m 381, |
Oorschot Amsterdam, 1981, oorspr. omslag
7 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
14129 |
Brouwers, Jeroen / Tirade |
Zelfmoord en literatuur in Tirade 261 t/m
266, |
Oorschot Amsterdam, 1980, oorspr. omslag
. blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 7,00 |
18893 |
Brouwers, Marja |
HAVINCK, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1984, paperback
180 blz.1e druk, , . . |
DEBUUT, |
|
|
€ 8,00 |
19789 |
Bruggen, Carry van |
Hedendaags frtisjisme, met een voorwoord
van Annie Romein- Verschoor, |
Querido Amsterdam, 1980, linnen met
stofomslag 240 blz.3e druk, , . . |
met buikband, |
|
|
€ 15,00 |
1643 |
Bruijn, Cor |
Nederlandse sagen, |
Ploegsma Amsterdam, 1946, bewerkt linnen
132 blz.1e druk, , . . |
met twintig illustraties van R.H. van
Rossem, |
|
|
€ 5,00 |
14541 |
BRULEZ R. e.a., |
VERTELLEN, |
Wereldbibliotheek Amsterdam, 1937,
bewerkt linnen 252 blz.1e druk, , . . |
Verhalen van R. BRULEZ, M. MATTHIJS, F.de
PILLECIJN, W. PUTMAN, M. ROELANTS en L. ZIELENS, Naam schutblad. |
|
|
€ 7,00 |
13769 |
Brunt, Emma |
Mevrouw, ik groet u. Necrologieen van
vrouwen samengesteld en ingeleid door Emma Brunt |
Thomas Rap Amsterdam, 1987, paperback 200
blz.1e druk, , . . |
met foto's, |
|
€ 125,00 |
13014 |
Brusse, M.J. |
Boefje. Naar het leven verteld door M.J.
Brusse op veertien steenen in prent gebracht en verlucht met bladversieringen
en beginletters door Dirk Nijland. Band- en Rugstempels van denzelfden
teekenaar, |
Brusse Rotterdam, 1905, bewerkt linnen
166 blz.1e druk, , . 300 ex. |
Bijgesloten de getypte tekst van de
voorrede van Johan de Meester.
Geschept papier. Schutbladen gebruind, omslag lichte beschadigingen .
Binnenwerk goed, |
|
|
€ 10,00 |
14467 |
Brusselmans, Herman |
De kus in de nacht, |
Prometheus Amsterdam, 2002, paperback 614
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
13077 |
Brusselmans, Herman / Strzelecki, Caryl |
De koffer. Boris Vanderhoeven
prive-detective, |
Prometheus Amsterdam, 2000, karton z.pag.
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
|
€ 5,00 |
18905 |
BUCH Boudewijn - MAATSTAF |
Twaalf liedjes over de dood in Maatstaf
1976 nr. blz. 13 t/m 19, |
Arb.pers Amsterdam, 1976, oorspr. omslag
5 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
15086 |
BUCH Boudewijn - MAATSTAF, |
De museale reizger in Maatstaf 1990
nummer 1/2 blz. 107 t/m 118, |
Arb.pers Amsterdam, 1990, oorspr. omslag
12 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
18906 |
BUCH Boudewijn - MAATSTAF, |
Gedichten in Maatstaf 1975 nr. 11 blz. 8
t/m 14, |
Arb.pers Amsterdam, 1975, oorspr. omslag
7 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 7,00 |
2606 |
Buch, Boudewijn |
Buch's Boeket 2, Boudewijn Buch koos verhalen van auters, o.a. B. Buch, Belcampo, Th.
Rosenboom, Willem van Toorn, N. Matsier, B. den Uyl, |
Querido Amsterdam, 1986, pocket 188
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 7,00 |
2604 |
Buch, Boudewijn |
Buch's Boeket 3, Boudewijn Buch koos verhalen van auters, o.a. B. Buch, Jan Arends, R. Campert, J. Cremer, J.A.
Deelder, J. van Doorn, Harry Mulisch, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1986, pocket 194
blz.1e druk, , . . |
. |
|
€ 12,00 |
1695 |
Buch, Boudewijn |
De boekhandel, |
Scheltema & Holkema Amsterdam, 1985,
geniet 20 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
|
€ 5,00 |
20096 |
Buch, Boudewijn |
De kleine blonde dood, |
Arb.pers Amsterdam, 1990, pocket 196
blz.10e druk, , . . |
Foto achterplat. Nummer en exlibris |
|
|
€ 8,00 |
1195 |
Buch, Boudewijn |
Eenzaam Eilanden, tweede deel, |
Atlas Amsterdam / Antwerpen, 1993,
paperback 248 blz.5e druk, , . . |
foto's en register, naam op schutblad, |
|
|
€ 10,00 |
1697 |
Buch, Boudewijn |
Eilanden, |
B. Bakker Amsterdam, 1991, paperback 224
blz.2e druk, , . . |
Uitgebreide en geactualiseerde editie.
Illustraties. Foto achterplat. |
|
€ 45,00 |
17166 |
Buch, Boudewijn |
Foto (uit "Een hol kinderhoofd in de
leegte"), |
. Leiden, 1973, . 1 blz.1e druk, , . . |
ca. 40 x 40 cm |
|
|
€ 20,00 |
13021 |
Buch, Boudewijn |
Grafreizen, |
. ., 1994, paperback 112 blz.1e druk, , .
. |
Uitgave van Vereniging voor Crematie AVVL
t.g.v. 75e verjaardag, met foto's, |
|
|
|
€ 20,00 |
30168 |
Buch, Boudewijn |
Het geheim van Eberwein, |
Arb.pers Amsterdam, 2003, linnen met
stofomslag 196 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
27873 |
Buch, Boudewijn |
Het geheim van Eberwein, |
Arb.pers Amsterdam, 2003, linnen met
stofomslag 196 blz.2e druk, , . . |
. |
|
|
€ 25,00 |
1711 |
Buch, Boudewijn |
LOTTE een Wertheriade, |
Tabula Amsterdam, 1986, ingenaaid 16
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 18,00 |
1715 |
Buch, Boudewijn |
Weerzien, |
Arb.pers Amsterdam, 1984, paperback met
flappen 98 blz.1e druk, , . . |
Met foto's van Klaas KOPPE. |
|
|
€ 7,00 |
13853 |
Buch, Boudewijn - Maatstaf |
MAATSTAF 1983 nummer 6/7, POEZIENUMMER, o.a.
Boudewijn Buch, J.A. Deelder, Harry Mulisch, Hans Warren, Willem van Toorn,
Eva Gerlach, J.P. Guepin, Rabin Gangadin, |
Arb.pers Amsterdam, 1983, oorspr. omslag
164 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
781 |
Buch, Boudewijn - Maatstaf |
Boudewijn Maria, Ignatius Buch: Dichter
door het lied omringt door Harry G.M. Prick in Maatstaf 1978 oktober blz. 21
t/m 29, |
Arb.pers Amsterdam, 1978, oorspr. omslag
9 blz.1e druk, , . . |
stempel op omslag, |
|
|
€ 4,00 |
13834 |
Buch, Boudewijn - Maatstaf |
MAATSTAF 1983 no.10/11: themanummer:
POLEMIEK EN PAMFLET, o.a. over J. Brouwers, Boudewijn Buch, en inleiding
Gerrit KOMRIJ, |
Arb.pers Amsterdam, 1983, oorspr. omslag
172 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
15162 |
Buch, Boudewijn - Maatstaf |
Over Arthur Rimbaud, een leraar Frans en
mijzelf in Maatstaf 1979 mei / juni blz. 104 t/m 112, |
Arb.pers Amsterdam, 1979, oorspr. omslag
9 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
25388 |
Buch, Boudewijn - Maatstaf |
Rijmen op het ongestelde kind in Maatstaf
1977 augustus/september blz. 93 t/m 96, |
Arb.pers Amsterdam, 1977, oorspr. omslag
4 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
14961 |
Buch, Boudewijn - Maatstaf |
Sonnetten in Maatstaf 1978 juli blz. 10
t/m. 14, |
Arb.pers Amsterdam, 1978, oorspr. omslag
5 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
1933 |
Buch, Boudewijn - Maatstaf |
Zeven lamenti in Maatstaf 1980 november
blz. 49 t/m 55, |
Arb.pers Amsterdam, 1980, oorspr. omslag
7 blz.1e druk, , . . |
. |
|
€ 85,00 |
20054 |
Buch, Boudewijn & Drost, Paulinge |
Plinius Pinguin, Een kinderroman, |
Contact Amsterdam, 1990, gebonden 120
blz.1e druk, , . . |
met illustraties van Pauline Drost, |
|
|
|
€ 5,00 |
18301 |
Buch, Boudewijn / BZZLLETIN, |
Bzzlletin no. 127. Interviews met
Boudewijn Buch, |
BZZTOH 's Gravenhage, 1985, oorspr.
omslag 72 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
20263 |
Buch, Boudewijn / e.a., |
Vier visies op de dood. Bevat van Buch:
Zingende botten. Andere bijdragen van Bert Keizer, Nico ter Linden en
Kristien Hemmerechts, |
CPNB Amsterdam, 2003, paperback z.pag.
blz.1e druk, , . . |
Vier deeltjes in cassette, |
|
|
€ 5,00 |
14334 |
Buch, Boudewijn / Komrij, Gerrit -
Bzzletin |
BZZLLETIN, no. 75, themanummer: GERRIT KOMRIJ, bijdr. o.a.
Boudewijn Buch, |
BZZTOH 's Gravenhage, 1980, oorspr.
omslag 96 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 8,00 |
25112 |
Buch, Boudewijn / Snoecks 93 |
Een feest voor het boek, Over het sterven
van bibliotheken. Bijdrage van Boudewijn Buch in Snoecks '93, |
. Gent, 1992, paperback 576 blz.1e druk,
, . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
19931 |
Buch, Boudewijn / Tirade |
Goethe en Eckermann: het eeuwige en het
onvoltooide in Tirade 228/229 blz. 556 t/m 565, |
Oorschot Amsterdam, z.j., oorspr. omslag
10 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
12529 |
BUDDINGH' Cees (vertaling), |
EINDPUNT PADDINGTON door John WAIN, |
Sijthoff Leiden, 1968, paperback 192
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 12,00 |
1780 |
Buddingh' Cees / Schippers, K. |
128 vel schrijfpapier, |
Querido Amsterdam, 1967, paperback 128
blz.1e druk, Barbarberboek . . |
illustraties |
|
|
€ 30,00 |
25331 |
Buddingh', C. |
Verzen van een Dordtse Chinees, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1980, paperback
met flappen 64 blz.1e druk, , . . |
Met opdracht en gesigneerd, |
|
|
€ 5,00 |
23573 |
Buddingh', Cees |
HET KIND EN HET DIER, |
. 's Gravenhage, z.j., geniet 12 blz.1e
druk, , . . |
Sinaspril essay
no.7. Illustraties Arthur GOLDSTEEN, |
|
|
€ 5,00 |
1765 |
Buddingh', Cees |
MISBRUIK WORDT GESTRAFT, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1967, paperback
156 blz.1e druk, Literaire Reuzenpocket 228 . |
. |
|
|
€ 10,00 |
1770 |
Buddingh', Cees |
Spectrum citatenboek. Duizenden citaten,
naar onderwerp gerangschikt. Samengesteld door C. Buddingh', |
Het Spectrum Utrecht, 1984, karton 770
blz.8e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
12194 |
Burssens, Gaston / Boon, L.P. |
HERINNERING, met een inleiding van
L.P.Boon, |
Arb.pers Amsterdam, 1976, ingenaaid met
omslag 66 blz.1e druk, , . 1000 ex. |
Genummerd exemplaar., met foto's,
cellofaan omslag zoals gebruikelijk iets los, |
|
|
€ 20,00 |
1813 |
Busken Huet Cd |
Brieven aan E.J. Potgieter, 3 delen,
uitgegeven door Albert Verwey, |
Tjeenk Willink Haarlem, 1925, bewerkt
linnen 240+250+224 blz.1e druk, , . . |
goede set, rugjes licht verkleurd, |
|
|
€ 5,00 |
3179 |
BUSKEN HUET Cd, |
HET LAND VAN REMBRAND studien over de
Noordnederlandsche beschaving in de zeventiende eeuw, |
Tjeenk Willink Haarlem, 1941, linnen 642
blz.6e druk, , . . |
Illustraties. |
|
|
€ 10,00 |
9194 |
Buuren, A.M.J. van (inleiding) |
Suster Bertken. Twee bij Jan Seversz in
Leiden verschenen boekjes, |
Stichting UTI Utrecht, 1989, pocket
z.pag. blz.2e druk, , . . |
facsimile, |
|
|
€ 5,00 |
16276 |
CAMPENHOUT F. van - CAMPERT Remco, |
REMCO CAMPERT door F. van Campenhout, |
Orion Brugge, 1979, paperback 116 blz.1e
druk, Grote Ontmoetingen Literaire monografieen . . |
illustraties. |
|
€ 10,00 |
21474 |
Campert, Jan |
Slordig beheer, |
Leopold 's Gravenhage, 1941, ingenaaid 85
blz.1e druk, , . . |
randjes verkleurd |
|
|
|
€ 5,00 |
25157 |
Campert, Remco |
Alle dagen feest, |
Arb.pers Amsterdam, 1955, ingenaaid met
omslag 78 blz.1e druk, Boekvink . . |
naam op franse pagina, |
|
|
€ 5,00 |
1866 |
Campert, Remco |
CAMPERT COMPLEET alle verhalen, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1971, linnen met
licht besch. stofomslag 672 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 75,00 |
17229 |
Campert, Remco |
Campert compleet in cassette - bevat: De
gedichten . De romans en novellen . De verhalen |
De Bezige Bij Amsterdam, 2004, cassette
874+892+710 blz.1e druk, , . . |
3 paperbacks in casette, 1e gezamenlijke
druk, Cassette gesigneerd, |
|
|
€ 35,00 |
1886 |
Campert, Remco |
Op reis, |
De Harmonie Amsterdam, 1974, bewerkt
linnen 32 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
1905 |
Canaponi,Patrizio = Heijden, A.F.Th. van
der |
De draaideur, |
Querido Amsterdam, 1979, paperback 118
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
1913 |
Cantens, Lode |
Het leven aan den stroom, |
Strengholt Amsterdam, 1942, halflinnen
131 blz.1e druk, , . . |
verlucht met houtgravures door Luc de
Jaegher, |
|
|
€ 4,00 |
1972 |
CARMIGGELT Simmon - RUITER C. de, |
OVER HET PROZA VAN S. CARMIGGELT, |
Wetenschappelijke Uitgever Amsterdam,
1979, oorspr. omslag 148 blz.1e druk, Synthese . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
11987 |
CARMIGGELT Simon (tekst), |
TEKENEND VOOR AMNESTY, |
. ., z.j. (1977),, oorspr. omslag z.p.
blz.1e druk, , . . |
o.a. F. BEHRENDT, J. COLLIGNON, T.
JANSSEN, F. MULLER, L. MUNNIK, OPLAND, P.v.STRAATEN, YRRAH, S. VERWEY,
kreukje voor- en achterplat, |
|
|
€ 5,00 |
11985 |
Carmiggelt, Simon |
ALLE ORGELS SLAPEN, |
Arb.pers Amsterdam, 1961, oorspr. omslag
112 blz.1e druk, , . . |
Band Helmut SALDEN. |
|
€ 125,00 |
15139 |
Carmiggelt, Simon |
Duiveland komt nooit weer droog, |
. ., 1993, map 14 blz.1e druk, , . . |
Uitgave van Adri M. Leijdekkers -
Nieuwerkerk, Oplage 100 nummerde ex., dit is nummer 41, |
|
|
|
€ 5,00 |
18653 |
Carmiggelt, Simon |
MAG 'T EEN IETSJE MEER ZIJN, een eigen
keuze uit alle bundels, |
Arb.pers Amsterdam, 1983, linnen met
stofomslag 444 blz.1e druk, , . . |
Illustraties van Peter van STRAATEN. |
|
|
€ 5,00 |
15594 |
Carmiggelt, Simon |
Punishment / a
slight adventure in DELTA WINTER 1967-68 A Review of Arts Life and Thought in
the Netherlands, blz. 63 en 64, |
. Amsterdam, 1967, oorspr. omslag 96
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
1979 |
Carmiggelt, Simon |
RESIDENTIE VAN MIJN JEUGD Haagse
verhaaltjes, |
BZZTOH 's Gravenhage, 1977, oorspr.
omslag 40 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
14911 |
Carmiggelt, Simon |
S. CARMIGGELT UIT EN OVER ZIJN WERK, |
Arb.pers Amsterdam, 1972, paperback 88
blz.2e druk, , . . |
Vermeerderde druk van het boekje dat
verscheen ter gelegenheid van Carmiggelts bekroning met de
Amsterdamse-Boekverkopersprijs op 1 maart 1967. Met Foto's. Kreukje
achterplat. |
|
|
€ 50,00 |
11354 |
Carmiggelt, Simon |
SPECIAAL VOOR U Een klein feestgeschenk
van de Paroolpers, |
Het Parool Amsterdam, 1972, ingenaaid met
omslag 48 blz.1e druk, Niet in de handel / Not issued for sale . . |
GESIGNEERD en met OPDRACHT, illustraties Charles BOOST, |
|
|
€ 50,00 |
15266 |
Carmiggelt, Simon |
SPECIAAL VOOR U Een klein feestgeschenk
van de Paroolpers, |
Het Parool Amsterdam, 1976, ingenaaid met
omslag 52 blz.1e druk, Niet in de handel / Not issued for sale . . |
GESIGNEERD en met OPDRACHT, illustraties Charles BOOST, |
|
|
€ 5,00 |
14150 |
Carmiggelt, Simon |
The Horse / a
slight adventure in DELTA WINTER
1965-66, A Review of Arts Life and Thought in the Netherlands, FRIESLAND
NUMBER, blz. 65 en 66, |
. Amsterdam, 1965, oorspr. omslag 96
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 60,00 |
15175 |
Carpentier, Jeroen de / Visser, Eduard |
Akersloot, Noord-Holland in proza, poezie
en prenten, |
Eigen beheer Haarlem, 1993, ingenaaid met
omslag 8 blz.1e druk, , . 125 ex. |
Een uitgave van de Culturele Raad
Noord-Holland, 1 van de 25 genummerde h.c. exemplaren, Met een zeefdruk van Jeroen de Carpentier, |
|
|
€ 75,00 |
16221 |
Catalogus, |
Catalogus van de Bibliotheek der
Koninklijke Vlaamsche Academie voor taal- en letterkunde te Gent, |
Eigen beheer Gent, 1898, linnen 607
blz.1e druk, , . . |
gebonden in groen linnen band, |
|
|
€ 15,00 |
25309 |
Centauer, |
Centauer, internationaal cultureel
maandblad. 1e jaargang no.6-7-8-10-11-12, 2e jaargang no. 1, |
Eigen beheer Amsterdam, 1946/47, oorspr.
omslag z.pag. blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
2079 |
CHAMULEAU Rody - DENDERMONDE Max, |
UW KOP IN DE OVEN. Anekdoten uit het Rijk
van de Literatuur met o.a. L.P. Boon, W.F. Hermans, G. Reve en een inleiding
van Max Dendermonde, |
Bosbespers Oosterbeek, 2001, ingenaaid 52
blz.1e druk, , . 101 ex. |
met foto's, genummerd, |
|
|
€ 10,00 |
28564 |
Chapkis, Raoul |
Verzameld werk, |
Querido Amsterdam, 1981, linnen met licht
besch. stofomslag 248 blz.1e druk, , . . |
Met tekeningen van Peter VOS, |
|
|
€ 10,00 |
7327 |
CHARITE Dr. J.
e.a., |
BIOGRAFISCH WOORDENBOEK VAN NEDERLAND,
deel I, |
Nijhoff 's Gravenhage, 1979, linnen met
stofomslag 680 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
19446 |
Charles, J.B. |
DE MENSENETER VAN NOWAWES en andere
verhalen, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1956, linnen met
licht besch. stofomslag 80 blz.1e druk, Serie De Literaire Raat . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
18760 |
CHRISTIAENS A.G., |
DE LAATSTE OORLOG. NOVELLEN OVER 40-45.
Met o.a. Piet van Aken, Hugo Claus, |
Davidsfonds Leuven, 1996, linnen met
stofomslag 40 blz.2e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
15043 |
CHRYSALLIS 1978-1981, |
CHRYSALLIS 1978-1981 door Marion
Snetselaar, monografieën van literaire tijdschriften, |
Nijhoff Leiden, 1987, paperback 122
blz.1e druk, , . . |
Illustraties, |
|
|
€ 5,00 |
15397 |
Claus, Hugo |
Belladonna. Scenes uit het leven in de provincie, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1994, linnen met
stofomslag 352 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
20658 |
Claus, Hugo |
Belladonna. Scenes uit het leven in de provincie, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1994, linnen met
stofomslag 352 blz.1e druk, , . . |
ex librisstempel |
|
|
€ 5,00 |
22795 |
Claus, Hugo |
Belladonna. Scenes uit het leven in de provincie, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1994, paperback
352 blz.1e druk, , . . |
. |
|
€ 65,00 |
2151 |
Claus, Hugo |
De koele minnaar, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1956, linnen met
licht besch. stofomslag 192 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
|
€ 65,00 |
27651 |
Claus, Hugo |
De metsiers, |
Manteau Brussel, 1950, linnen met
beschadigde stofomslag 176 blz.1e druk, , . . |
DEBUUT. 1/3 deel van de voorzijde van de
stofomslag is verwijderd. |
|
|
€ 35,00 |
19938 |
Claus, Hugo |
De vluchtende Atalanta, |
Pink Editions & Productions
Antwerpen, 1977, linnen 116 blz.1e druk, , . 765 ex. |
met 7 illustraties, genummerd exemplaar,
naam op schutblad, |
|
|
€ 30,00 |
28625 |
Claus, Hugo |
De zwarte keizer, verhalen, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1958, ingenaaid
252 blz.1e druk, , . . |
goed exemplaar, |
|
|
€ 5,00 |
2160 |
Claus, Hugo |
De zwarte keizer, verhalen, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1958, ingenaaid
252 blz.1e druk, , . . |
omslag licht vlekkerig, |
|
|
€ 10,00 |
23742 |
Claus, Hugo |
De zwarte keizer, verhalen, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1958, oorspr.
omslag 252 blz.1e druk, , . . |
Omslag licht verkleurd, naam schutblad, |
|
€ 5,00 |
29366 |
Claus, Hugo |
Het laatste bed, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1998, linnen met
stofomslag 80 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
|
€ 5,00 |
25222 |
Claus, Hugo |
Het teken van de ram. Jaarboek voor de
Claus-studie nr. 1, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1994, paperback
252 blz.1e druk, , . . |
Met illustraties, |
|
|
€ 30,00 |
24537 |
Claus, Hugo |
Het verdriet van Belgie, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1983, linnen met
stofomslag 290 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 15,00 |
26715 |
Claus, Hugo |
Het verdriet van Belgie, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1986, linnen met
stofomslag 776 blz.11e druk, , . . |
. |
|
|
€ 30,00 |
23173 |
Claus, Hugo |
Het verdriet van Belgie, 1e hoofdstuk, |
De Bezige Bij Amsterdam, 2007, ingenaaid
z.pag. blz.1e druk, , 2 . |
Ter gelegenheid van de jaarwisseling
2007-2008 stuurde De Bezige Bij aan vrienden en relaties een fascimile van
het handgeschreven eerste hoofdstuk van Het Verdriet Van Belgie, samen met een
brief aan zijn toenmalige redacteur Oscar Timmers, |
|
|
€ 165,00 |
14847 |
Claus, Hugo |
I don't care zonder etsen van Reinhoud, |
Uitgeverij AMO Amstelveen, 1996, oorspr.
omslag z.p. blz.1e druk, , . 50 ex. |
In plastic hoes, dit is nummer 19,
gesigneerd |
|
|
€ 5,00 |
100 |
Claus, Hugo |
Jessica! Een toneelstuk, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1977, paperback
128 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 20,00 |
28700 |
Claus, Hugo |
Karel Appel. Schilder, |
Strengholt Amsterdam, 1964, karton 160
blz.1e druk, Mammoet Reeks 25 . |
Omslagontwerp en illustraties Karel
APPEL, exlibris |
|
|
€ 10,00 |
22398 |
Claus, Hugo |
Karel Appel. Schilder, |
Strengholt Amsterdam, 1964, karton 160
blz.1e druk, Mammoet Reeks 25 . |
Omslagontwerp en illustraties Karel
APPEL, naam op schutblad, |
|
|
€ 5,00 |
2174 |
Claus, Hugo |
Karel Appel. Schilder, |
Strengholt Amsterdam, 1964, karton 160
blz.1e druk, Mammoet Reeks 25 . |
Omslagontwerp en illustraties Karel
APPEL, |
|
|
€ 75,00 |
2180 |
Claus, Hugo |
Natuurgetrouw, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1954, ingenaaid
108 blz.1e druk, Ultimatumreeks . 500 ex. |
Oplage 500 genummerde exemplaren, |
|
|
€ 10,00 |
29974 |
Claus, Hugo |
Natuurgetrouw, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1954, linnen met
licht besch. stofomslag 108 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
2186 |
Claus, Hugo |
Schaamte, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1972, paperback
192 blz.1e druk, Literaire Reuzenpocket 395 . |
No. 395. Naam schutblad. |
|
|
€ 5,00 |
20598 |
Claus, Hugo |
Schaamte, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1972, paperback
192 blz.1e druk, Literaire Reuzenpocket 395 . |
. |
|
|
€ 5,00 |
23195 |
Claus, Hugo |
Schaamte, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1972, paperback
192 blz.1e druk, Literaire Reuzenpocket 395 . |
No. 395, leesvouw, naam op schutblad, |
|
|
€ 5,00 |
19016 |
Claus, Hugo |
Schaamte, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1972, paperback
192 blz.1e druk, Literaire Reuzenpocket 395 . |
No. 395. Een paar vlekjes schutblad. |
|
|
€ 20,00 |
2166 |
Claus, Hugo |
Verhalen, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1999, linnen met
stofomslag 551 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
13804 |
Claus, Hugo - BZZLLETIN, |
BZZLLETIN, no.
113, themanummer: HUGO CLAUS, |
BZZTOH 's Gravenhage, 1984, oorspr.
omslag 76 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 25,00 |
1143 |
Claus, Hugo /
Boon, Louis Paul |
Louis Paul Boon, |
Manteau Brussel, 1964, karton 48 blz.1e
druk, Monografieen over vlaamse letterkunde . . |
met foto's, naam schutblad |
|
|
€ 8,00 |
22676 |
Claus, Hugo / Dutting, Hans |
Over Hugo Claus via bestaande modellen.
Beschouwingen over het werk van Hugo Claaus samengesteld door Hans Dutting, |
De Prom Baarn, 1984, paperback 272 blz.1e
druk, , . . |
. |
|
€ 20,00 |
2191 |
Claus, Hugo / Roos, R., |
Hugo Claus V.nus Vulgaris, Catalogus van
erotische kunstwerken van Hugo Claus, |
. Brussel, 1992, oorspr. omslag 28 blz.1e
druk, , . . |
Tweetalig Nederlands/Frans, |
|
|
|
€ 10,00 |
17030 |
CLEERDIN Vincent, |
SAGEN VAN BRABANT, |
Brusse Rotterdam, 1929, ingenaaid 92
blz.1e druk, , . . |
Met houtsneden van J. FRANKEN Pzn.,
boekverzorging S.H. de Roos, Brusse-cat. nr. 648, onderzijde gedeeltelijk
zeer lichte vochtschade, |
|
|
€ 35,00 |
29273 |
CLERCK Walter de, |
ZUID NEDERLANDS WOORDENBOEK, |
Nijhoff 's Gravenhage / Antwerpen, 1981,
linnen met stofomslag XXXIX-854 blz.1e druk, , . . |
Voorwoord. Inleiding. Lijst van
redactionele afkortingen. Aanwijzingen
voor het gebruik. Woordenboek A - Z. Lijst van vormvarianten. Lijst van
Franse leenwoorden. Register van woordenlijst-woorden. Synoniemenlijst.
Bronnenlijst. |
|
|
€ 7,00 |
23608 |
Cocheret, Ch.A. |
Poppenkast, vijftig schetsboekbladen uit
de NRC met teekeningen van den schrijver, |
Brusse Rotterdam, 1937, linnen met
beschadigde stofomslag 152 blz.2e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
20987 |
COENEN Frans, |
ONPERSOONLIJKE HERINNERINGEN, |
Bruna Utrecht, z.j., bewerkt linnen 224
blz..e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
17645 |
COENEN Frans, |
REIZEN, een uitweiding en inwijding, |
Querido Amsterdam, 1929, oorspr. omslag
116 blz.1e druk, , . . |
omslag licht verkleurd, rugje is licht
beschadigd, naam op binnenzijde omslag, |
|
|
€ 5,00 |
19026 |
COENEN Frans, |
ZONDAGSRUST, met flaptekst van Simon
CARMIGGELT, |
Oorschot Amsterdam, 1965, linnen met
stofomslag 140 blz.1e druk, Serie Witte Olifant . . |
Naam schutblad |
|
|
€ 5,00 |
23222 |
COHEN Alexander, |
VAN ANARCHIST TO MONARCHIST, |
Oorschot Amsterdam, 1961, ingenaaid met
omslag 350 blz.1e druk, STOA-Reeks . . |
2 delen |
|
|
€ 5,00 |
12889 |
Coolen, Antoon |
HOSPODA U NESVARU. Vertaling van
"Herberg in 't misverstand", |
Nijgh & van Ditmar Praha, 1970,
linnen met stofomslag 239 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
19451 |
CORT Martijn [=Johan van der Woude] |
ZEVEN BRIEVEN, |
De Bezige Bij Amsterdam, 1944, ingenaaid
68 blz.1e druk, Serie Quousque Tandem . . |
Illegale uitgave. De Jong no. 160
GENUMMERD exemplaar. Ex kibris. Rugje bruin. |
|
|
€ 5,00 |
2366 |
COSTER Dirk, |
SCHETSBOEK, |
Van Loghum Slaterus Arnhem, 1931,
ingenaaid 60 blz.1e druk, , . . |
GENUMMERD EN GESIGNEERD exemplaar, Rugje
ontbreekt, cellotape resten op voor- en achterplat. |
|
|
€ 10,00 |
29822 |
Couperus, L. /
Reijnders, Karel Alfons Petrus |
COUPERUS BIJ VAN DEYSSEL een chronische
konfrontatie in beschouwingen, brieven en notities, |
Athenaeum-Polak & Van Gennep
Amsterdam, 1968, linnen met licht besch. stofomslag 668 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
5898 |
Couperus, Louis |
ALS IK 'BIJVOORBEELD' DE GEEST VAN MIJN
MOEDER OP DEN RAND VAN MIJN BED ZAG ZITTEN', Occulte teksten verzameld door
Karel Reijnders, |
Veen Utrecht / Antwerpen, 1986, paperback
232 blz.1e druk, , . . |
Nieuwe vermeerderde editie. Illustraties. |
|
|
€ 5,00 |
1216 |
Couperus, Louis |
ANTIEK TOERISME, |
Van Holkema & Warendorf Amsterdam,
z.j., linnen met licht besch. stofomslag 152 blz..e druk, , . . |
naam schutblad, |
|
|
€ 5,00 |
12656 |
Couperus, Louis |
ANTIEK TOERISME, roman uit oud-Egypte, |
. Amsterdam, 1987, linnen met stofomslag
168 blz.1e druk, Volledige Werken 30 . |
. |
|
€ 65,00 |
27153 |
Couperus, Louis |
Babel, |
Veen Amsterdam, z.j. (1901), linnen 200
blz.1e druk, , . . |
Bandontwerp Jan Toorop, van Vliet pag.
212 n2. 1,naam op schutblad en onderzijde rugje licht geschaafd, verder goed
exemplaar, |
|
|
|
€ 5,00 |
8185 |
Couperus, Louis |
BESCHOUWINGEN OVER HET WERK VAN LOUIS
COUPERUS (1863 - 1923) door Prof. Dr. K.J. Popma, |
Buijten & Schipperheijn Amsterdam,
1968, oorspr. omslag 268 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
2382 |
Couperus, Louis |
DE ANTIEKE VERHALEN, |
Athenaeum-Polak & Van Gennep
Amsterdam, 1980, linnen met licht besch. stofomslag 548 blz.1e druk, Grote
Bellettrie Serie . . |
. |
|
|
€ 25,00 |
25154 |
Couperus, Louis |
DE ANTIEKE VERHALEN, |
Athenaeum-Polak & Van Gennep
Amsterdam, 1980, linnen met stofomslag 548 blz.1e druk, Grote Bellettrie
Serie . . |
. |
|
|
€ 40,00 |
27154 |
Couperus, Louis |
DE BOEKEN DER KLEINE ZIELEN Het late
leven, 2 delen in een band, |
Veen Amsterdam, ., bewerkt linnen 180+184
blz.1e druk, , . . |
Bovenzijde rugje iets beschadigd,
Exlibris |
|
|
€ 20,00 |
2386 |
Couperus, Louis |
De Komedianten, |
Athenaeum-Polak & Van Gennep
Amsterdam, 1968, linnen met stofomslag 328 blz.6e druk, Grote Bellettrie
Serie . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
16008 |
Couperus, Louis |
DE VERLIEFDE EZEL, |
Nijgh & van Ditmar Rotterdam, 1918, ha |