Antiquariaat
Henk van der Burg
Fotografie / Photograpy
|
afbeelding |
PRIJS |
BOEKNUMMER |
AUTEUR |
TITEL |
UITGAVE |
OPMERKINGEN |
|
|
20,00 |
13820 |
Asaba, Katsumi (art
dir.) / Okuda, Seiki / Yamamoto, Akira / Komoto,
Akira |
Photographers
Index 1 |
. Tokyo, 1985, linnen met stofomslag 425
blz.1e druk, , . . |
Text in English/ Japanese |
|
|
8,00 |
15697 |
Beer Poortugael,
Jhr. W.L. den |
Veere
zoals het reilt en zeilt, |
Eigen beheer ., 1970, oorspr.
omslag z.p. blz.1e druk, , . . |
Spiraalband met 44 zwart / wit platen |
|
10,00 |
14717 |
Berssenbrugge,
Henri / Nieuwenhuijzen, Kees (samenstelling) |
Henri Berssenbrugge.
Straat- en landleven 1900-1930, |
Van Gennep
Amsterdam, 1976, oorspr. omslag 157 blz.1e druk, ,
. . |
Met een voorwoord van H.J.Scheffer
en C.H.Slechte, illustrates. |
|
|
|
25,00 |
13805 |
Blanca,
Paul - Dalsta, Koos |
Timing, Portretfotografie en poezie, |
De Woelrat Amsterdam, 1986, oorspr. omslag 56 blz.1e druk, , . . |
foto's, |
|
|
40,00 |
15088 |
Blumenfeld, Erwin / Teicher Hendel (text by), Besset, Maurice (introduction by) |
Blumenfeld, My One
Hundred Best Photos, |
Rizzoli
New York, 1981, linnen met licht besch. stofomslag
140 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
15,00 |
3761 |
Bubriski,
Kevin |
Pilgrimage:
Looking at Ground Zero, |
PowerHouse
Books New York, 2002, linnen met stofomslag 96
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
20,00 |
5907 |
Buckland,
David |
Davd Buckland, Espace Photo Paris, |
. Paris, 1998, oorspr.
omslag 48 blz.1e druk, , . . |
foto's |
|
|
30,00 |
19797 |
Caldenborgh,
J.N.A. van |
Exposure |
. Rotterdam, 1996, linnen 196 blz.1e
druk, , . . |
. |
|
|
5,00 |
24176 |
CALI Francois -
BRUGGE, |
BRUGES Au berceau de la peinture flamande, avec 97 photographies en noir et 4 planches en couleurs de Jeannn-Pierre
SUDRE, |
Arthaud
Paris, 1963, linnen met licht besch. stofomslag 246
blz.1e druk, , . . |
Band verkleurd. Stempel 'Presse', |
|
45,00 |
3415 |
Cameron, Julia
Margaret (Photography) / Colin Ford (text), |
The Cameron
Collection: An Album of Photographs by Julia Margaret Cameron Presented to
Sir John Herschel by [Photography]Cameron, Julia Margaret; Colin Ford (text)
, |
Van Nostrand Reinhold London, 1975, linnen met stofomslag 144 blz.1e
druk, , . . |
Paginagrootte afbeeldingen |
|
|
|
50,00 |
8952 |
COE Brian, |
DE CAMERA van Daguerre
tot nu, |
Elsevier
A'dam/Brussel, 1978, linnen met stofomslag 240
blz.1e druk, , . . |
afm., 26,5x27 cm.,
veel illustraties, |
|
|
10,00 |
23181 |
Coe, Brian |
Cameras, From
Daguerreotypes to Instant Pictures, |
Marshall
Cavendish London, 1978, linnen met stofomslag 240
blz.1e druk, , . . |
afm., 26,5x27 cm.,
veel illustraties, |
|
|
40,00 |
10708 |
Commercial Photography
exposed 1 |
Commercial
Photography exposed, Extensive coverage of the best international
photographers, |
Japan Creators'
Association Tokyo, 1983, Portfolio XXXII+432+14 blz.1e druk,
, . . |
With the original
wrap-around band, Text in English and in Japanese, |
|
|
25,00 |
25768 |
Coppens,
Martien |
De mensch in de
fotografie. Leerboek voor portretfotografie, |
Focus n.v.
Bloemendaal, 1946, halflinnen 264 blz.1e druk, , . . |
Randjes verkleurd |
|
8,00 |
14187 |
Coppens,
Martien |
Gedachten in steen. De kathedrale
basiliek van St. Jan te 's-Hertogenbosch. Inleiding P.Concorius
van Goirle |
Elsevier
Amsterdam, 1948, bewerkt linnen 100+12 blz.2e druk, , . . |
100 platen + 12 blz. Tekst, randjes
verkleurd, |
|
|
|
10,00 |
21454 |
Czech Socialist
Republic (Czechoslovakia). Ministerstvo kultury |
Co je fotografie: 150 let fotografie
= What is photography : 150 years of photography, |
. Praha, 1989, oorspr. omslag 392 blz.1e druk, , . . |
Exhibition held
in Prague, Aug. 1-Sept. 30, 1989, organized by Ministerstvo
kultury CSR and other institutions, Texte in Tschechisch und Englisch. |
|
25,00 |
5174 |
Denderen, Ad van / Kleijwegt,
Margalith (voorwoord) |
Welkom in Suid-Afrika,
portret van een mijnstad, |
Focus n.v.
Amsterdam, 1991, oorspr. omslag 120 blz.1e druk, ,
. . |
. |
|
|
|
50,00 |
2850 |
D'Haese,
Kristiane / Struye, Jean |
Zeil
m'n zee m'n ziel. Met foto's van Jean Struye
en tekst van Kristiane D'Haese, |
Drukkerij De Roover
Antwerpen, 1980, karton z.pag. blz.1e druk, , . . |
zwart/wit foto's, |
|
|
5,00 |
23790 |
DUNAS Jeff, |
JEFF DUNAS, |
. Berlin, 1989, oorspr.
omslag 80 blz.1e druk, , . . |
Text in English,
German and French. Dunas' individual style and
technical skill find expression in his timeless and captivating photographs
of women. Nude photography. |
|
|
30,00 |
1947 |
Elsken,
Ed van der |
Eye love you. Mensenboek, vrouwen-,
mannenboek, libido-, sex-,
liefdes-, vriendschapsboek. Boek van geluk,
verdriet, lijden, dood, strijd, moet, vitaliteit. |
Van Holkema
& Warendorf Bussum, 1977, gebonden z.p. blz.2e druk, , . . |
. |
|
|
40,00 |
29222 |
Elsken,
Ed van der |
Eye love you. Mensenboek, vrouwen-,
mannenboek, libido-, sex-,
liefdes-, vriendschapsboek. Boek van geluk,
verdriet, lijden, dood, strijd, moet, vitaliteit. |
Van Holkema
& Warendorf Bussum, 1977, halflinnen z.p. blz.1e druk, , . . |
. |
|
30,00 |
21944 |
Elsken,
Ed van der |
Hallo, Fotoboek, |
Van Holkema
& Warendorf Bussum, 1978, gebonden z.p. blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
35,00 |
3308 |
Elsken,
Ed van der |
Jong Nederland. Adorabele rotzakken
1947-1987, |
B. Bakker Amsterdam, 1987, paperback z.pag. blz.1e druk, , . . |
fotoboek, met vele tientallen foto's in
zwart-wit en kleur, |
|
|
100,00 |
9678 |
Elsken,
Ed van der |
Wereldreis in fotos,
4 delen / 4 Volumes, |
. Leeuwarden, [ca.1967-68], oorspr. omslag 52+52+52+52 blz.1e druk, , . . |
4 volumes 25 x 25 cm, Foto΄s van
Kinderen, Het Verre Oosten, Afrika, Noord- en Zuid Amerika, randjes
verkleurd, |
|
|
40,00 |
21479 |
Feith, Jan / e.a. |
Ons eigen land 1883-1908 4 delen, 1 Tusschen Amsterdam en Arnhem, 2 Tusschen
de zeeλn en achter het duin, 3 Van de Geldersche
heuvelen, bosschen en heiden naar het land vd wijde vlakten, 4 Ons delta-land.
Van de zuidelijke zandvlakten en heuvelrijen, |
. ., 1908, bewerkt linnen . blz.2e druk,
, . . |
1: 63 blz. Tekst + foto's, 2: 67 blz.
Tekst + foto's 3: 66 blz. Tekst + foto's, 4: 66 blz. Tekst + foto's +
inhoud,, Uitgave ANWB, Algemeenen Nederlandschen Wielrijdersbond, t.g.v. 25 jarig bestaan, |
|
|
25,00 |
15395 |
Fieger,
Erwin |
Japan. Sunrise Islands. Mit einem Vorwort von L. Fritz Gruber |
. Dusseldorf,
1971, halflinnen n.p. blz.1e druk, , . . |
Accidentia
Druck- und Verlags-GmbH, Mit 160 farbigen Bildtafeln und unpaginierte Textseiten. 31,5 x 44 cm, In deutscher,
englischer und franzφsischer Sprache. |
|
|
|
15,00 |
18555 |
Fotofestival, |
Fotofestival Naarden
13 mei t/m 6 juni '99, |
Eigen beheer Naarden,
1999, Doos 96 blz.1e druk, , . . |
Compleet in doos met bijbehorend boek en
folders, |
|
8,00 |
15023 |
Frijtag
Drabbe, C.A.J. von |
Luchtfotografie. Wat slechts weinig ogen
zagen, |
Goor 's Gravenhage,
1972, paperback 143 blz.1e druk, , . . |
ex libris binnenplat, |
|
|
10,00 |
13860 |
Gierstberg, Frits /Vroege , Bas (Editors |
Experience the
media rat race Foto Biennale Rotterdam V 2003, |
Nai Uitgevers
Rotterdam, 2003, oorspr. omslag 240 blz.1e druk, ,
. . |
Rijk geillustreerd
in kleur en zwart/wit, |
|
|
|
15,00 |
14592 |
Groot, Dirk Jan |
Door de ogen van Through the eyes of, |
. ., 2010, linnen met stofomslag 149
blz.1e druk, , . . |
Fotografie, Concept en Ontwerp: Dirk Jan
Groot |
|
|
15,00 |
2736 |
Haan, Joop R. / Kluiver, drs. Jan/ Wit,
Aad de (samenstellers) |
Vrije fotografie, |
Bosch & Keuning Baarn, 1971, oorspr. omslag z.p. blz.1e
druk, , . . |
Uitgegeven ter gelegenheid van het
70-jarig bestaan van de amateur fotografen vereniging 'rotterdam', onder
auspicien van het historisch museum rotterdam. |
|
|
65,00 |
10118 |
Hamilton, David |
Bilitis, |
. New York, 1977, linnen met licht besch. stofomslag 112 blz.1e druk, , . . |
explanation of
present on endpaper |
|
|
30,00 |
7219 |
Hamilton, David |
Erinnerungen
an Bilitis, |
Swan Verlag Kehl, 1977, linnen met stofomslag 112 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
40,00 |
11928 |
Hamilton, David |
La danse (text Charles Murland), |
William Morrow
and Company New York, 1974, linnen met stofomslag 120 blz.1e druk, , .
. |
. |
|
|
60,00 |
30184 |
Hamilton, David |
L'album de Bilitis, les souvenirs photographiques
de son premier film, |
Robert Laffont
Paris, 1977, linnen met stofomslag 112 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
65,00 |
10116 |
Hamilton, David |
Reves
de jeunes filles, |
Robert Laffont
Paris, 1971, linnen met licht besch. stofomslag 144
blz.1e druk, , . . |
. |
|
18,00 |
10087 |
Hermans, Willem Frederik / Blazer, Carel |
Carel Blazer fotograaf met een inleiding
van Willem Frederik Hermans, |
Contact Amsterdam, 1979, oorspr. omslag 200 blz.1e druk, , . . |
fotoboek, kreukje randjes geschaafd. |
|
|
|
8,00 |
16037 |
Hoekveld, Marion |
Mekaron,
Amezone indianen met tekst van Marion Hoekveld en
fotografie van Michel Pellanders, |
Novib Amsterdam, 1992, oorspr. omslag 160 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
10,00 |
5089 |
Honnef,
Klaus e.a. |
Geisterstadt.
Konversionskunst in Wunsdorf-Waldstadt
1997, |
J. Strauss
Verlag ., z.j., linnen met stofomslag 114 blz.1e druk, , . . |
illustriert, |
|
12,00 |
29376 |
Houts,
Theo van |
Fotojournalist, |
. ., 1996, linnen met stofomslag 224
blz.1e druk, , . . |
uitgegeven door Stichting Alkmaarse Fotografie Prtojecten.
Afm. 32x25 cm., |
|
|
275,00 |
14173 |
Janah,
Sunil / Christen, Kim |
The second
creature: 64 photographs by Sunil Janah , |
. ., (1949), halflinnen met beschadigde
stofomslag (ca.70) blz.1e druk, , . . |
Calcutta, India:
Signet Press, The photographs are all of women of various regions of India,
Each photograph is accompanied by descriptive text, List of photographs in rear, Foreword by
Kim Christen, with dedecation on first endpaper |
|
|
|
10,00 |
19994 |
Jonvelle,
Jean-Francois |
Jonvelle
bis Jonvelle, |
Konemann
Koln, 1997, linnen met stofomslag z.pag. blz.1e druk, , . . |
fotoboek, |
|
20,00 |
15401 |
Joos, Louis C. D. |
Afrika - Africa
- Afrique. Geschichte, Kultur, Natur |
. Bielefeld, n.y,
gebonden n.p. blz.1e druk, , . . |
όber 176 farbigen Bildtafeln und unpaginierte Textseiten, In deutscher, englischer und franzφsischer Sprache. |
|
|
|
10,00 |
29509 |
Kanga,
Firdaus |
De kinderen van Bombay met tekst van Firdaus Kanga en Peter Dalglish, |
Novib Amsterdam, 1994, oorspr. omslag z.pag. blz.1e
druk, , . . |
veel foto's, |
|
|
15,00 |
28800 |
Kelly, Jain |
Nude : Theory, |
Lustrum Press Inc. New York, 1979, linnen met licht besch.
stofomslag 175 blz.1e druk, , . . |
illustrated, |
|
|
15,00 |
22158 |
Kers, Martin |
Holland in beweging. Fotografische
impressies met tekst van Marijke Kers, |
Terra Warnsveld,
1995, linnen met stofomslag 144 blz.1e druk, , . . |
foto's in kleur, |
|
|
7,00 |
3400 |
Kers, Martin |
HOLLANDBOEK. Fotografische impressies van
Holland met tekst van Marijke Kers, |
Terra Zutphen, 1988, linnen met
stofomslag 144 blz.1e druk, , . . |
afm. 29,5x25,5 cm., |
|
|
10,00 |
11471 |
Kers, Martin |
Hollandbuch.
Photografische Impressionen
von Holland. Text:
Marijke Kers, |
Terra Zutphen, 1989, linnen met
stofomslag 144 blz.1e druk, , . . |
abbildungen, |
|
|
10,00 |
22159 |
Kers, Martin |
Natuur in Holland. Natuurmonumenten in
beeld met tekst van Marijke Kers, |
Terra Warnsveld,
1991, linnen met stofomslag 159 blz.1e druk, , . . |
foto's in kleur, |
|
30,00 |
5687 |
Kers, Martin |
Natuurfotograaf. Doos met 24 losse
fotolitho's, |
Callenbach
Nijkerk, 1985, Doos 25 blz.1e druk, , . . |
Alle foto's in kleur, |
|
|
|
20,00 |
15291 |
Kers, Martin - Vissering,
Jaap |
Rotterdam. Fotografische impressies / Photographic impressions, tekst
/ text: Jaap Vissering, |
. Rotterdam, 1999, linnen met stofomslag
144 blz.2e druk, , . . |
. |
|
|
12,00 |
16080 |
Koning, Daniel |
Tussen gisteren en morgen, voorheen DDR, |
Thomas Rap Amsterdam, 1992, oorspr. omslag 112 blz.1e druk, , . . |
Met foto's uit 1991 t/m januari 1992 over
het leven in de voormalige DDR |
|
|
15,00 |
30183 |
Lode de Leede, Theo |
De ondraaglijke lichtheid van het zien / Yhe unbearable lightness of seeing, |
. Oosterbeek,
2001, oorspr. omslag z.p.
blz.1e druk, , . . |
illustraties zwart / wit, tekst in
Nederlands en Engels, |
|
20,00 |
24167 |
Lorraine, Monk /
Hutchison, Bruce / Fleming, Allan, |
Canada : A Year
of the Land ( National Film Board of Canada ) |
. ., 1969, bewerkt linnen n.p. blz.1e druk, , . . |
Elephant Folio in
slip case. 260 color & b/w plates of the Canadian landscape. Produced by
the Nat'l Film Board of Canada & printed by the Queen's Printer, this
book was a tour de force when first issued. |
|
|
|
18,00 |
6793 |
Macadams,
Cynthia |
Emergence. With
introduction by Kate Millett, |
Chelsea House New York, 1977, linnen met stofomslag
120 blz.1e druk, , . . |
fotoboek, |
|
|
10,00 |
3107 |
Madden,
Chris Casson (text) |
Manhattan, |
Harry N. Abrams
New York, 1981, linnen met stofomslag n.p. blz.1e
druk, , . . |
illustraties |
|
|
10,00 |
6676 |
Magubane,
Peter |
Black child.
Zwarte kinderen in Zuid-Afrika gefotograveerd, |
Veen Utrecht, 1983, oorspr.
omslag 108 blz.1e druk, , . . |
zwart/wit foto's, |
|
75,00 |
6720 |
Man Ray |
Man Ray
photographs with an introduction by Jean-Hubert Martin and with three texts
by Man Ray, |
Meulenhoff
/ Landshoff Amsterdam, 1982, linnen met stofomslag
256 blz.1e druk, , . . |
with 347 duotone
plates, ownersname on enspaper, |
|
|
195,00 |
12803 |
Manen, Hans van |
Hans van Manen Portrait, |
Haan Amsterdam, 1986, cassette z.pag. blz.1e druk, , . 500 ex. |
Fotoboek met foto's van Hans van Manen en
tekst van Willem Jan Otten, Genummerd en gesigneerd, |
|
|
|
5,00 |
21915 |
McNair-Wilson, Arabella - Woodhouse, Adrian |
Eighties in the
Shade, Photographs by Arabella McNair - Wilson,
text by Adrian Woodhouse, |
. London, 1985, linnen met stofomslag z.p. blz.1e druk, , . . |
31,5 x 24 cm. |
|
10,00 |
19884 |
Mitidieri,
Dario |
De kinderen van Bombay. Fotoboek met
tekst van Firdaus Kanga
en Peter Dalglish, |
Stichting Fragment Foto Amsterdam, 1994, oorspr. omslag z.p. blz.1e
druk, , . . |
grote zwart/wit foto's, |
|
|
20,00 |
13437 |
Newhouse,
Elizabeth / Harvey, David Alan |
Cuba, |
National Geographic
Washington D.C., 2003, linnen met stofomslag 215 blz.1e druk, , . . |
tekst Elizabeth Newhouse,
fotografie David Alan Harvey, |
|
|
|
10,00 |
14048 |
Nieuwland,
Albert / Hoedemaekers, Paul / Aalten, Hans van |
Vervreemding. Fotoboek over de
vervreemding in de maatschappij met tekst van Albert Nieuwland
en foto's van Paul Hoedemaekers en Hans van Aalten, |
. Driebergen,
1974, oorspr. omslag 58 blz.1e druk, , . . |
Uitgave van Bureau Hoofdraadsman, naam op
binnenkant omslag, |
|
15,00 |
21406 |
Nijland,
G.J. (bew.) |
Ons eigen land |
. ., 1926, bewerkt linnen 71+256 blz.1e
druk, , . . |
Uitgave van den A.N.W.B. Toeristenbond
voor Nederland, foto's, kleine beschadiging rugje, randjes geschaafd,
binnenwerk gaaf, |
|
|
|
15,00 |
6343 |
Ogenblikken / Fleeting
Images |
Ogenblikken, een keuze uit het werk van
twaalf Haagse fotorafen / Fleeting
Images, a selection from
the work of welve photographers from the Hague, Holland, |
. 's Gravenhage,
1989, oorspr. omslag 64 blz.1e druk, Catalogus / Cataloque . . |
. |
|
34,00 |
21916 |
Oorthuys,
Cas |
Amsterdam onze hoofdstad, Een fotoboek
van Cas Oorthuys met teksten van Gerrit Kouwenaar, |
Contact Amsterdam / Antwerpen, 1963,
linnen met licht besch. stofomslag z.p. blz.1e druk, , . . |
foto's |
|
|
|
8,00 |
11992 |
Osterholt,
A.B. |
Breitner en zijn foto's, |
Arb.pers
Amsterdam, 1974, karton z.pag. blz.1e druk, , . . |
met foto's, |
|
|
10,00 |
141 |
Pet, Paul C. - Aerde,
Rogier van |
Prtret
van de KMA foto's: Paul C.Pet, tekst: Rogier van Aerde, |
Staatsdrukkerij Amsterdam, 1968, linnen
met stofomslag 138 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
20,00 |
4537 |
Pionjarerna |
Pionjarerna |
. ., 1990, bewerkt linnen 120 blz.1e
druk, Catalogus / Cataloque . . |
Goteburgs
Konstmuseum 30 september 1989 - 7 januari 1990 |
|
|
10,00 |
15351 |
Piso, A.P. |
Praktische handleiding voor de medische
fotografie, |
Uitgeversmaatschappij C. Misset N.V. Doetinchem, 1966, linnen met stofomslag 66
blz.1e druk, , . . |
met 59 illustraties, |
|
|
25,00 |
8321 |
Pool, Andries -Willem, Aerts |
Camera Gothica,
Gotische kerkelijke architectuur in de 19de-eeuwse Europese fotografie, |
. Antwerpen, 1991, oorspr.
omslag 276 blz.1e druk, , . . |
veel illustraties, |
|
|
35,00 |
15114 |
Schipper, Stefan |
Sightings. A photoboek by Stefan Schipper
(punk fotograaf). Foto's van
belangrijke Nederlanders, |
Eigen beheer ., 1999, linnen met
stofomslag z.p. blz.1e druk, , . . |
2 pagina's met kleine drukvouwtjes, |
|
95,00 |
20140 |
Schuchhardt,
W. H. |
Licht Uber
Hellas, Eine Symphonie in
Bildern von Herbert List, |
Verlag Georg D.W. Callwey
Munchen, 1953, bewerkt linnen 244 blz.1e druk, , .
. |
.randje verkleurd |
|
|
15,00 |
9090 |
Scribner, Carol
A. / Haralson, Carol |
To life in the
Small Corners, |
. ., 2005, linnen met stofomslag 225
blz.1e druk, , . . |
Butterfly
Productions Sedona. With a dvd based on the book
and an dedication and signed by Carol Scribner, |
|
|
7,00 |
14040 |
Sheikh,
Fazal (Photographs) |
Fazal
Sheikh: Ramadan Moon, |
. Gφttingen,
2001, karton (60) blz.1e druk, , . . |
+ Boekje met 24 pagina's in Nederlands en
Somalisch. Het boek zelf is in Engels met veel
zwart-wit foto's. |
|
|
|
12,00 |
4005 |
Toussaint,
Dolf |
Lokale democratie, inleiding van Kees Sipkes, |
. Amsterdam, 1987, oorspr.
omslag 16+64 blz.1e druk, , . . |
illustraties, |
|
|
20,00 |
11604 |
Weidelich,
Friedhelm |
Waggons
im Werk, Das Ausbesserungswerk
Paderborn, |
Elisabeth Weidelich
Verlag Paderborn, 1985, linnen met stofomslag 92
blz.1e druk, , . . |
afm. 23,9x29 cm., |
|
|
18,00 |
23231 |
Wombell,
Paul |
Sportscape: the
Evolution of Sports Photography , |
Phaidon-Verlag
London, 2000, linnen met stofomslag 352 blz.1e druk, , . . |
zwart/wit en kleurenfoto's, |