Antiquariaat
Henk van der Burg
Indonesie / Indonesia
|
afbeelding |
PRIJS |
BOEKNUMMER |
AUTEUR |
TITEL |
UITGAVE |
OPMERKINGEN |
|
|
€ 5,00 |
24296 |
Alkema,
B. |
Ons Insulinde.
Hoe we 't verkregen en wat het door ons werd, |
Charles Dixon
Deventer, 1916, linnen 289 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 7,00 |
12178 |
Anak Agung Gde Agung,
Ide |
Renville
als keerpunt in de Nederlands-Indonesische
onderhandelingen, |
Sijthoff
Alpen aan den Rijn, 1980, paperback 404 blz.1e druk, , . . |
met fotos, |
|
|
€ 5,00 |
10666 |
BIJKERK J.C., |
DE LAATSTE LANDVOOGD. Van Mook en het
einde van de Nederlandse invloed in Indie, |
Sijthoff
Alpen aan den Rijn, 1982, paperback 296 blz.1e druk, , . . |
Met foto's, |
|
|
€ 5,00 |
10698 |
BIJKERK J.C., |
VAARWEL, TOT BETERE TIJDEN! Documentaire
over de ondergang van ederlandsch-Indie met een ten
geleide van A. van Kampen, |
T. Wever Franeker,
1974, linnen met licht besch. stofomslag 284 blz.2e
druk, , . . |
Met foto's, naam schutblad, |
|
|
€ 5,00 |
825 |
BIJL de VROE C.L.M., |
RONDOM DE BUITENZORGSE TROON. Indisch
dagboek van C. Bijl de Vroe 1914-1919. Voorwoord
van A. Alberts en bewerkt door M. Schouten, |
Fibula-Van
Dishoeck Haarlem, 1980, paperback 188 blz.1e druk, , . . |
Met foto's, randjes verkleurd. |
|
|
€ 5,00 |
18874 |
BOOMGAARD Peter e.a., |
AANGERAAKT DOOR INSULINDE. De boeken van drieentwintig lezers, |
KITLV Uitgeverij Leiden, 1992, oorspr. omslag 143 blz.1e druk, , . . |
met illustraties, |
|
|
€ 10,00 |
23645 |
BROMMER Bea
(samenstelling), |
REIZEND DOOR OOST-INDIE, Prenten en
verhalen uit de 19e eeuw. |
Het Spectrum Utrecht / Antwerpen, 1979, oorspr. omslag 158 blz.1e druk, , . . |
29 x 21 cm. Rijk geillustreerd.
Prenten in zwart/wit en in kleur. Naam op schutblad, |
|
|
€ 15,00 |
6541 |
BROMMER Bea
(samenstelling), |
REIZEND DOOR OOST-INDIE, Prenten en
verhalen uit de 19e eeuw. |
Het Spectrum Utrecht / Antwerpen, 1979,
ingenaaid met omslag 158 blz.1e druk, , . . |
29 x 21 cm. Rijk geillustreerd.
Prenten in zwart/wit en in kleur. |
|
|
€ 7,00 |
1659 |
Brun, Sante |
Awas Stroom! Weerzien
en kennismaking met Indonesie. Schetsen van een
trektocht op Java en Bali, |
. Heerlen, 1980, oorspr.
omslag 92 blz.1e druk, , . . |
met foto's van Marijke Plomp. Uitgegeven doorWedrego B.V. |
|
€ 8,00 |
20593 |
Buitenweg, Hein / Krols, Willem |
Wat wij in ons hart sloten, |
Servire
Wassenaar, 1973, linnen met stofomslag 156 blz.1e druk, , . . |
met foto's, |
|
|
|
€ 5,00 |
20624 |
COLIJN Dr. A.H., |
NAAR DE EEUWIGE SNEEUW VAN TROPISCH
NEDERLAND. De bestijging van het Carstenszgebergte
in Nederlandsch Nieuw Guinee, |
Scheltens
& Giltay Amsterdam, z.j.(1925), bewerkt linnen
286 blz.1e druk, , . . |
met foto's en kaart, |
|
|
€ 5,00 |
6821 |
Daum, P.A. (onder psd. Maurits) |
H. van Brakel Ing.B.O.W.,
oorspronkelijke roman, |
Eigen beheer Amsterdam, 1976, oorspr. omslag 176 blz.1e druk, De Engelbewaarder 3 . |
. |
|
|
€ 5,00 |
15489 |
DUPARC H.J.A., |
Trams en tramlijnen, De Elektrische
stadstrams op Java, |
Uitg. WYT Rotterdam,
1972, oorspr. omslag 96 blz.1e druk, , . . |
met foto's, |
|
|
€ 5,00 |
20637 |
FRYER W. -
JACKSON James C., |
INDONESIA.
Nations of the modern world, |
Ernest Benn Limited London, 1977, linnen met stofomslag 314 blz.1e
druk, , . . |
with one map and
16 pages of illustrations, |
|
|
€ 5,00 |
15721 |
Goedhart,
F.J. |
Een revolutie op drift, Indonesisch
reisjournaal, |
Oorschot
Amsterdam, 1953, linnen met licht besch. stofomslag
220 blz.1e druk, , . . |
naam schutblad, |
|
|
€ 25,00 |
7935 |
GONGGRYP G.F.E. (en anderen), |
GEILLUSTREERDE ENCYCLOPAEDIE VAN
NEDERLANDSCH-INDIE, |
Leidsche
Uitgeversmij Leiden, 1934, linnen 1583 blz.1e druk,
, . . |
met illustraties en kaarten, 3 stempels
op schutblad, |
|
|
€ 5,00 |
20565 |
GRAAFF Ir. E.A. van der, |
DE STATISTIEK IN INDONESIE, |
Hoeve 's Gravenhage,
1955, oorspr. omslag 200 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
15741 |
GUNNING Dr.C.P., |
INDIE EN JONG-NEDERLAND, bijdragen uit
veler pen, beoogende ons opgroeiend geslacht Indie beter te doen kennen en begrijpen, |
Kosmos Amsterdam, 1926, bewerkt linnen
240 blz.1e druk, , . . |
met 54 foto's, naam schutblad, |
|
|
€ 5,00 |
20621 |
HAISMA-RAHDER Mr.
W.J., |
COMMENTAAR OP DE AANVULLENDE
PLANTERSREGELING EN DE ALGEMEENE REGELING VAN HET ARBEIDSCONTRACT voor zoover
toepasselijk op de arbeidsverhoudingen, door de aanvullende Plantersregeling beheerscht,, |
. Djakarta,
1938, oorspr. omslag 176 blz.1e druk, , . . |
gedrukt door N.V. De Deli
Courant, plakkertje voorplat, |
|
|
€ 5,00 |
28807 |
HOVINGA Henk, |
DODENSPOORWEG DOOR HET OERWOUD. Het drama
van de Pakan Baroe-spoorweg op Sumatra, |
T. Wever Franeker,
1976, Gebonden met stofomslag 160 blz.2e druk, , . . |
illustraties. |
|
|
€ 15,00 |
5183 |
HOVINGA Henk, |
DODENSPOORWEG DOOR HET OERWOUD. Het drama
van de Pakan Baroe-spoorweg op Sumatra, |
T. Wever Franeker,
1976, linnen met stofomslag 160 blz.1e druk, , . . |
illustraties. |
|
|
€ 10,00 |
25174 |
Joustra,
M. |
Kroniek 1913-1917. (Oostkust Sumatra) |
. Leiden, 1918, oorspr.
omslag 32 blz.1e druk, , . . |
Uitgave van het Bataksch
Instituut no. 15, illustratie, kleine beschading
rugje, randjes verkleurd, |
|
|
€ 5,00 |
17606 |
Kamp, Jeannet
van de |
Geliefde ouders en verdere familie.
Brieven van Indieganger Maarten Schaafsma, |
J.H.Kok
Kampen, 2002, paperback 205 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 50,00 |
28995 |
KNAAP Gerrit, |
KRUIDNAGELEN EN CHRISTENEN. De Verenigde
Oost - Indische Compagnie en de bevolking van Ambon
1656 - 1696, |
Eigen beheer ., 1985, oorspr.
omslag 446 blz.1e druk, , . . |
proefschrift, |
|
|
€ 5,00 |
20465 |
KOENTJARANINGRAT, |
THE SOCIAL
SCIENCES IN INDONESIA. Terbitan
khusus bagian ilmu-ilmu sosial dan kemanusiaan lipi, |
. Djakarta,
1975, oorspr. omslag 202 blz.1e druk, , . . |
uitgave van Indonesian
Institute of Sciences, met erratablaadje, |
|
|
€ 5,00 |
23917 |
KOETSIER Paul, |
JAVAANS BLOED. Op zoek naar een verloren
liefde reist een Nederlandse advocaat af naar het van politieke woelingen
vergeven Java, |
Meulenhoff
Amsterdam, 2001, paperback 208 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
5911 |
KOOIJMAN Dr. S., |
DE KUNST VAN NIEUW-GUINEA, |
Servire
's Gravenhage, z.j., linnen met licht besch. stofomslag 135 blz.1e druk, , . . |
met foto's en tekeningen, |
|
|
€ 9,00 |
15367 |
KROM Prof. Dr. N.J., |
DE TEMPELS VAN ANGKOR, |
v. Munster Amsterdam, z.j., halflinnen
22-32 blz.1e druk, Mouseion-Reeks 11 . |
met 32 afbeeldingen, tekstje op
schutblad, |
|
|
€ 5,00 |
6271 |
LAURENS Ben, |
DE VREETPATROUILLE. Verhalen over het
dagelijks leven van de Nederlandse dienstplichtige soldaat op een buitenpost
in Indie, |
Donker Rotterdam, 1987, paperback 132
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
6399 |
LAURENS Ben, |
HET PELOTON. Roman over de Nederlandse
soldaat in Nederlands-Indie, |
Donker Rotterdam, 1986, paperback 234
blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
19392 |
LEFFELAAR H.L., |
DE JAPANSCHE REGEERING BETAALT AAN
TOONDER. Een oorlog die niet verdween, |
Sijthoff
Alpen aan den Rijn, 1980, paperback met flappen 173 blz.1e druk, , . . |
met foto's, |
|
|
€ 10,00 |
18561 |
Levie, S.H. |
Borobudur.
Kunst en religie in het oude Java.
Tentoonstellingscatalogus van het Rijksmuseum te Amsterdam, |
Eigen beheer Amsterdam, 1977, oorspr. omslag 194 blz.1e druk, , . . |
ilustraties
in zwart/wit, |
|
|
€ 10,00 |
6556 |
LOOS-HAAXMAN J. de, |
DAGWERK IN INDIE. HOMMAGE AAN EEN
VERSTILD VERLEDEN, |
T. Wever Franeker,
1972, linnen met licht besch. stofomslag 104 blz.1e
druk, , . . |
bijgevoegd losse illustraties, |
|
|
€ 5,00 |
18133 |
Lubis,
Mochtar |
Het land onder de regenboog. De
geschiedenis van Indonesie, |
Sijthoff
Alpen aan den Rijn, 1979, linnen met stofomslag 207 blz.1e druk, , . . |
met illustraties, |
|
|
€ 8,00 |
6641 |
Maas, Dr. P.F. |
Indie
verloren, rampspoed geboren. Het moeizame afscheid van Indie
van Van Mook, Stikker en Sassen, |
De Bataafsche
Leeuw Dieren, 1983, linnen met stofomslag 96 blz.1e druk, , . . |
met foto's, |
|
|
€ 10,00 |
22474 |
Meyer, D.H. |
Japan wint den oorlog. Documenten over
Java, |
Leiter
- Nypels Maastricht, 1946, karton 110 blz.1e druk,
, . . |
met foto's, naam op schutblad, |
|
|
€ 15,00 |
15375 |
MIDDELKOOP P., |
AMARASISCH. TIMOREESCHE TEKSTEN, vertaald
door P. Middelkoop, |
A.C. Nix &
Co. Bandoeng, 1939, oorspr.
omslag 105 blz.1e druk, , . . |
rugje licht beschadigd, |
|
|
€ 10,00 |
25335 |
Muller, Dr. Hendrik P. N |
Azie gespiegeld: Malakka en China, |
Sijthoff
Leiden, 1918, gebonden 292 blz.1e druk, , . . |
Met 3 schetskaarten en 26 platen, Eerste
schutblad halfweggesneden, Naam titelpagina, |
|
|
€ 5,00 |
3659 |
MUSEUM, |
GIDSJE VAN HET MUSEUM VOOR LAND- EN
VOLKENKUNDE TE ROTTERDAM, |
Eigen beheer Rotterdam, 1929, geniet 40
blz.1e druk, , . . |
Met foto's, |
|
|
€ 5,00 |
20584 |
MYLIUS N., |
KULTURHISTORISCHE ABHANDLUNGEN. 1: Indonesien, 2: Antlitz und Geheimnis der uberseeischen Maske, 3:
Indonesische Textilkunst, |
Ge Nabrink
Amsterdam, 1970, linnen z.p. blz.2e druk, , . . |
herdruk van de uitgaven 1960-1964, veel
illustraties, |
|
|
€ 5,00 |
20588 |
NASIHAT-NASIHAT
C. SNOUCK HURGRONJE, |
SEMASA
KEPEGAWAIANNYA KEPADA PEMERINTAH HINDIA BELANDA 1889-1936, |
. Djakarta,
1992, oorspr. omslag 250 blz.1e druk, , . . |
Seri Khusus INIS VI. Indonesian-Netherlands Cooperation in
Islamic Studies, |
|
|
€ 5,00 |
7465 |
Niemeijer,
A.C. |
The Khilafat Movement in India 1919-1924. Verhandelingen
van het Koninklijk Instituut voor taal-, land- en
volkenkunde, |
Nijhoff
's Gravenhage, 1972, oorspr.
omslag 264 blz.1e druk, , . . |
met aanbiedingsbriefje, |
|
|
€ 5,00 |
20581 |
NORREN B. van, |
SOCIO-CULTURELE STRUCTUUR EN INNOVATIE.
Een structuur-vergelijkend onderzoek naar adoptie
van family planning in de periode 1969-1973 door Sundanese echtparen in twee rurale gemeenschappen op West-Java, |
Eigen beheer Wageningen, 1985, oorspr. omslag 538 blz.1e druk, , . . |
proefschrift met stellingenblaadje, |
|
€ 8,00 |
11833 |
Onvlee,
L. |
Cultuur als antwoord. Verzamelde
opstellen, |
Nijhoff
's Gravenhage, 1973, paperback 314 blz.1e druk, , .
. |
Met overzichtskaart van Soemba. Uitgegeven ter gelegenheid van zijn 80-ste
verjaardag. |
|
|
|
€ 5,00 |
15365 |
OVERDIJKINK Dr. G.W., |
HET INDONESISCHE PROBLEEM. NIEUWE FEITEN, |
N.V. Uitgeverij Keizerskroon Amsterdam,
1948, oorspr. omslag 206 blz.1e druk, , . . |
naam en tekst op schutblad, |
|
|
€ 20,00 |
8178 |
POORTENAAR Jan e.a., |
ONDER PALMEN EN WARINGINS. Geest en
godsdienst van Insulinde, |
In den Toren Naarden,
z.j., linnen 320 blz.1e druk, , . . |
Met veel illustraties, |
|
|
€ 10,00 |
15548 |
QUANJER Ph.C.A.J., |
LAND EN VOLK VAN NEDERLANDSCH-INDIE, |
Thieme Zutphen, 1933, bewerkt linnen 280
blz.1e druk, , . . |
Vele foto's, Een aantal pagina's iets
roestvlekkerig, |
|
|
€ 10,00 |
15420 |
Salim, I.F.M. |
Vijftien jaar Boven-Digoel.
Concentratiekamp in Nieuw-Guinea. Bakermat van de
Indonesische onafhankelijkheid, |
Contact Amsterdam, 1973, linnen met
stofomslag 436 blz.1e druk, , . . |
Illustraties, |
|
|
€ 5,00 |
12434 |
Schilt, Jan |
Soldaatje spelen onder de smaragden
gordel, |
Mets Amsterdam, 1989, paperback 192
blz.2e druk, , . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
18163 |
SCHUURMAN Dr. B.M., |
OVER ALLE BERGEN. Geschriften, |
Daamen
's Gravenhage, 1951, oorspr.
omslag 213 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 8,00 |
9527 |
Smulders, R.M. |
Een stem uit het veld. Herinneringen van
de ritmeester-adjudant van generaal S.H, Spoor, |
De Bataafsche
Leeuw Amsterdam, 1988, paperback 144 blz.1e druk, , . . |
met illustraties, omslag licht verkleurd, |
|
|
€ 5,00 |
15732 |
SOELASTRI, |
SAPARMI, 'n film uit Midden-Java, |
. Eindhoven, z.j., linnen met licht besch. stofomslag 168 blz.1e druk, , . . |
uitgever: Lecturis,
illustraties en bandteekening van Herman MOERKERK,
naam schutblad, |
|
|
€ 10,00 |
6407 |
SPRANG Alfred van, |
LAATSTE ACTIE. Een cocktail van
soldatenleven en politiek in Indonesie, |
Hoeve 's Gravenhage,
1949, karton 80 blz.1e druk, , . . |
met foto's, opdracht op schutblad, |
|
|
€ 20,00 |
10335 |
SUMATRA, |
SUMATRA'S WESTKUST IN BEELD. Uitgegeven
door Encyclopedisch Bureau te Weltevreden, |
Eigen beheer ., 1920, oorspr.
omslag 97 blz.1e druk, , . . |
met 89 fot's en
en 2 uitvouwbare kaarten, |
|
|
€ 5,00 |
16614 |
SUURLAND Kees, |
GEWEREN SPREKEN GEEN MALAISCH. Autibiografische, historische roman, |
Uitgeverij van de Berg Enschede, 1999,
paperback 352 blz.1e druk, , . . |
met foto's, |
|
|
€ 20,00 |
7184 |
TERMORSHUIZEN Gerard, |
JOURNALISTEN EN HEETHOOFDEN. Een
geschiedenis van Indisch-Nederlandse dagbladpers
1744-1905, |
Nijgh
& van Ditmar Amsterdam, 2001, linnen 862 blz.1e
druk, , . . |
met illustraties, |
|
|
€ 95,00 |
13778 |
THOMASSEN A
THUESSINK Dr. A. e.a., |
GESCHIEDENIS VAN NEDERLANDSCH INDIE.
Totaal 5 delen, het 6e deel is nooit verschenen, |
Uitg.Mij
Joost van den Vondel Amsterdam, 1938/40, linnen ca. 2200 blz.1e druk, , . . |
met illustraties, goede set, |
|
|
€ 5,00 |
19589 |
TREUB Mr. M.W.F., |
NEDERLAND IN DE OOST. Reisindrukken, |
Tjeenk
Willink Haarlem, 1923, bewerkt linnen 416 blz.1e druk, , . . |
met foto's, naam schutblad, |
|
|
€ 10,00 |
10149 |
TROMP P., |
INDISCHE BURGERSCHAPSKUNDE met een
voorwoord van Prof. Dr. B.J.O. Schrieke, |
Wolters
Groningen, 1934, linnen 446 blz.1e druk, , . . |
band is licht beschadigd, |
|
|
€ 5,00 |
16724 |
VEER K. van der, |
PRODUCTEN VAN INDONESIE. Insulinde I, |
Wolters
Groningen, 1948, oorspr. omslag 116 blz.5e druk, ,
. . |
met illustraties, |
|
|
€ 25,00 |
9569 |
WALL V.I. Van de, |
OUDE HOLLANDSCHE BUITENPLAATSEN VAN
BATAVIA. Deel I, |
Hoeve Deventer, 1943, bewerkt linnen 174
blz.2e druk, , . . |
met 83 afbeeldingen en 6 plattegronden,
ingeplakte geschenktoelichting op schutblad, |
|
|
€ 25,00 |
8253 |
WALL V.I. Van de, |
OUDE HOLLANDSCHE BUITENPLAATSEN VAN
BATAVIA. Deel I, |
Hoeve Deventer, 1943, bewerkt linnen 174
blz.2e druk, , . . |
afm. 30x23,5 cm., met
83 afbeeldingen en 6 plattegronden, naam op schutblad en 2
bibliotheekstempels, |
|
|
€ 10,00 |
24280 |
White, J.Th. |
Een onderzoek naar fijnheid en verdeeling van het phosphorzuur
en zijn opneembaarheid in de mergelgronden van Java, |
H. Veenman
& Zonen Wageningen, 1926, oorspr. omslag 144
blz.1e druk, , . . |
met illustraties, losse kaart en stempels
van het rijkslandbouwproefstation. Proefschrift, |
|
|
€ 5,00 |
20636 |
WORMSER Dr. C.W., |
WAT INDIE ONTVING EN SCHONK, |
Wereldbibliotheek
Amsterdam, 1946, bewerkt linnen 300 blz.1e druk, , . . |
met foto's, |
|
|
€ 5,00 |
20570 |
ZEIJLSTRA H.H., |
MELCHIOR TREUB.
Pioneer of a new era in the history of the Malay Archipelago, BIOGRAPHY, |
. Amsterdam, 1959, linnen 128 blz.1e
druk, , . . |
published
by Koninklijk Instituut voor de Tropen, met foto's
en erratablaadje, |
|
|
€ 5,00 |
18657 |
Zwaan, J. |
Soldaat in Indie.
Geschiedenis van een peloton, |
Koninklijke Uitgeverij J.J. Tijl nv. Zwolle, 1969, paperback 304 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 8,00 |
15369 |
Zwitzer,
H.L. / Heshusius, C.A. |
Het Koninklijk Nederlands-Indisch
leger 1830-1950, |
Staatsuitgeverij 's Gravenhage,
1977, oorspr. omslag 175 blz.1e druk, , . . |
met foto's, naam op schutblad, |
|
|
€ 8,00 |
5226 |
Ateur,
Lavi |
Koraalrifplant, Een egotriptiek, |
|
. |
|
|
€ 5,00 |
13513 |
GROENEBOER Kees, |
STUDI BELANDA DI INDONESIA, NEDERLANDSE STUDIEN
IN INDONESIE, 29 lezingen in het Nederlands als Indonesisch en 3 in het
Engels tijdes een kongres
in Indonesie op 23-27 november 1987, |
. ., 1989, ingenaaid 514 blz.1e druk, , .
. |
uitgever Djambatan
Jakarta, o.a. lezingen over Multatuli door H.v.d.Bergh, H.Brandt Corstius, A.Soteman en over
"Koelie" van Szekely-Lulofs en een lezing
van Leo Vroman, en nog andere onderwerpen, |
|
|
€ 12,00 |
15632 |
Jonge-Veenland,
Guus en Baukje de |
Alor en Timor 1953 - 1956, Brieven van een artsen-echtpaar |
Walburg Pers Zutphen, 2000, paperback 200
blz.1e druk, Indische Bibliotheek . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
24716 |
MATTHIJS Hein, |
IK BEN NET ALS EEN WARINGIN verhalen over
moed, |
Conserve
Schoorl, 1995, paperback 88 blz.1e druk, , . . |
. |
|
|
€ 10,00 |
20635 |
NAGELKERKE G.A., |
BIBLIOGRAFISCH OVERZICHT UIT PERIODIEKEN
OVER INDONESIE. BIBLIOGRAPHICAL
SURVEY BASED ON PERIODICALS ON INDONESIA 1930-1945, |
Eigen beheer Leiden, 1974, oorspr. omslag 234 blz.1e druk, , . . |
uitgegeven door de Bibliotheek Koninklijk
Instituut voor taal-, land- en volkenkunde, |
|
|
€ 5,00 |
7454 |
NESNA Hans, |
TOEN HET VADERLAND RIEP... Een verhaal
uit dagen van mobilisatie en strijd, |
Scheltens
& Giltay Amsterdam, z.j., linnen 263 blz.1e
druk, , . . |
. |
|
|
€ 8,00 |
7490 |
NIEUWENHUYS Rob, |
OOM TJEN, |
Stols
's Gravenhage, 1946, oorspr.
omslag 36 blz.1e druk, De Vrije Bladen 18/11 . |
een fragment uit een geromantiseerd
familieverhaal, het werd geschreven in 1943 in krijgsgevangenschap op Java. |
|
|
€ 5,00 |
7492 |
NIEUWENHUYS Rob, |
TUSSEN TWEE VADERLANDEN, |
Oorschot
Amsterdam, 1959, ingenaaid met licht beschadigde omslag 230 blz.1e druk, STOA-Reeks . . |
. |
|
|
€ 5,00 |
23155 |
POLMAN Jot, |
DE BRUTALE REIS. De eerste tocht naar de
nieuwe wereld, |
A.Roelofs
van Goor Meppel, z.j., linnen met licht besch.
stofomslag 23 blz.1e druk, , . . |
naam op schutblad, |
|
€ 20,00 |
3226 |
Treffers, J. |
Slagschaduwen, |
Kolff Batavia, 1934, halflinnen 375
blz.2e druk, , . . |
wat los in de band verder een goed
exemplaar, |
|
|
|
€ 5,00 |
11028 |
VUYK Beb, |
HET LAATSTE HUIS VAN DE WERELD, |
Oorschot
Amsterdam, 1961, linnen met licht besch. stofomslag
152 blz..e druk, Serie Witte Olifant . . |
. |
|
|
€ 7,00 |
12146 |
Zuidinga,
Robert-Henk |
Indisch letterland |
Sijthoff
Amsterdam, 1987, paperback 270 blz.1e druk, , . . |
. |